'Verrassing bij KRC Genk: dit moet hun nieuwe spits worden'

door
'Verrassing bij KRC Genk: dit moet hun nieuwe spits worden'

KRC Genk weet dat Tolu Arokodare de club gaat verlaten. Dat zal de kassa vullen met ongeveer 20 miljoen euro, alleen is het nog afwachten welke club hem gaat vastleggen. De Limburgers speuren alvast de markt af naar een vervanger. Zweedse media linken Genk aan een nieuwe spits.

LEES OOK: Lawal of Van Crombrugge? Fink velt oordeel

Genk aast op Bibout

Racing Genk zou, samen met Hammarby en andere Belgische, Spaanse en Franse clubs wel graten zien in de komst van Aaron Bibout. Dat is een 20-jarige centrumspits uit Kameroen die uitkomt voor de Zweedse tweedeklasser Vasteras.

Daar kende hij al een goede periode. De aanvaller, die pas in maart overkwam van Los Angeles Galaxy, wist in 12 matchen 6 keer de weg naar de netten te vinden. Dat lokte dus al aardig wat interesse, waaronder dus van Racing Genk. 

Oh en Mirisola

De aanvaller heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 500.000 euro en ligt nog tot eind december 2027 onder contract. De Zweden zullen dus wellicht een heel stuk meer vragen dan deze gegokte richtprijs. Maar financieel is hij uiteraard wel spek voor de bek van Racing Genk.

Het is geen verrassing dat Genk naar een jonger profiel kijkt. De club heeft met Robin Mirisola weliswaar een 18-jarige jonge spits achter de hand, maar er zal toch nog een aanvaller moeten bijkomen vanaf het moment dat Tolu vertrekt. Een echt dure vogel zal er wellicht niet komen.

De club zet immers alles op alles op Hyeon-gyu Oh. De Zuid-Koreaanse aanvaller was vorig jaar enorm sterk als invaller en Genk weigerde nog een bod van 10 miljoen euro van Feyenoord. Hij moet het volgend jaar als nummer één in de spits bewijzen.

Zou hij een goede aanwinst zijn voor Genk?

Meest recent

'Vier voorstellen de vuilbak in: Jashari hakt knoop door'

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft voortduren. Verschillende grootmachten zouden de Zwitser ...

8
8
Voetbal naar de vaantjes: Knallende ambras bij FIFA-bobo’s

Het WK voor Clubs zorgt voor heel wat ophef. De beste teams ter wereld komen in de Verenigde Staten ...

29
29
'De Mil vreest: volgende smaakmaker grof wild'

Rik De Mil verkoos een verlengd verblijf bij Sporting Charleroi boven een transfer naar Royal ...

35
35
Messi en Dreyer spelen MLS volledig in de vernieling

Lionel Messi en Anders Dreyer zijn niet te houden in de Major League Soccer. De twee spelen de ...

22
22
Vanessa maakt Van Crombrugge zot, die reageert met...

Eén van de meest spraakmakende relaties in BV-land ontspon zich eind vorig jaar. Toen maakten ...

522
522
'Frank Raes stil na porno-bommetje van ex'

Lange tijd vormden Frank Raes en zijn ex-vrouw Cath Luyten een prachtig koppel. De twee kregen ook ...

84
84
'Nieuwe parel uit buitenland voor Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft over heel de wereld rondspeuren naar versterking. Paars-Wit kijkt uit naar ...

143
143
'Blijft hij of niet? Droomtransfer lonkt voor Mignolet'

Bij Club Brugge krijgen Nordin Jackers en Simon Mignolet elk hun kans in de voorbereiding. Nicky ...

591
591
‘Verguisde speler’ bloeit open onder Besnik Hasi

RSC Anderlecht is nog in volle voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat gebeurt met ups en downs. De ...

662
662
De Roover van Antwerp naar STVV: "Het ideale traject"

STVV heeft een nieuwe technische staf. Wouter Vrancken haalde nieuw volk naar Stayen. Jan Van ...

72
72
Zwendel escaleert: Coucke bijt van zich af op Instagram

Als ervaren ondernemer kent Marc Coucke ondertussen het klappen van de zweep. De eigenaar van ...

198
198
'Fofana verlaat Lyon: verrassende uitkomst op til'

Rondom Malick Fofana doen er al maanden héél veel geruchten. De Rode Duivel speelt ...

88
88
'Bijna Hoefkens-stunt bij Club Brugge'

Carl Hoefkens begint aan zijn tweede seizoen bij NAC Breda. De Belgische coach speelde met zijn team ...

150
150
"Anderlecht?" - Patris doorbreekt eindelijk de stilte

STVV rondde zijn oefenstage af in het Nederlandse Venray. VoetbalNieuws bracht een bezoekje aan de ...

92
92
'Standard blijft druk bezig: volgende vertrekker bekend'

Standard gooide het de voorbije maanden over een radicaal andere boeg. Sinds de aanstelling van Marc ...

106
106
'Deal met Club Brugge helpt Inter aan Rode Duivel'

Club Brugge is dezer dagen een hot item in de Italiaanse pers. De bekerwinnaar zit dezer dagen ...

486
486
'Union schiet na schokkende wending in actie op mercato'

Binnen een week gaat het seizoen voor landskampioen Union al van start, want dan wacht al de ...

221
221
OHL moet het onderspit delven in marathonwedstrijd

OH Leuven draaide vorig seizoen opnieuw een grijs seizoen. Het wisselde deze zomer daarom nog maar ...

55
55
'Barslechte Depay per direct met pensioen'

In de zomer van 2024 verbaasde Memphis Depay vriend en vijand door na zijn vertrek bij Atletico ...

213
213
Saelemaekers maakt club voor volgend seizoen bekend

Alexis Saelemaekers heeft er enkele woelige jaren opzitten. De Rode Duivel werd de voorbije twee ...

235
235
AA Gent rondt megatransfer helemaal af

Bij AA Gent bleef het deze zomer tot dusver opvallend stil. Een stevige make-over van de kern leek ...

259
259
'Standard wijst bod af: miljoeneneis bekend'

Standard heeft zich deze zomer tot dusver al stevig geroerd op de transfermarkt. Dat deed het vooral ...

196
196
'Charleroi vervangt Zorgane met beproefd recept'

Charleroi bereidt zich voor op een Europees avontuur, nadat het vorig seizoen de Europe Play-Off won ...

59
59
'Knaltransfer Lammens naar Europese grootmacht'

Het is alweer een woelige transferzomer voor Antwerp, dat Tjaronn Chery met tegenzin moest laten ...

1345
1345
'Malick Fofana verbaast met zeer pikante transfer'

Malick Fofana blikt terug op een zeer sterk seizoen. De nog altijd maar 20-jarige winger werd Rode ...

259
259

Meer sportnieuws