'Verrassing bij KRC Genk: dit moet hun nieuwe spits worden'

door
'Verrassing bij KRC Genk: dit moet hun nieuwe spits worden'

KRC Genk weet dat Tolu Arokodare de club gaat verlaten. Dat zal de kassa vullen met ongeveer 20 miljoen euro, alleen is het nog afwachten welke club hem gaat vastleggen. De Limburgers speuren alvast de markt af naar een vervanger. Zweedse media linken Genk aan een nieuwe spits.

LEES OOK: Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

Genk aast op Bibout

Racing Genk zou, samen met Hammarby en andere Belgische, Spaanse en Franse clubs wel graten zien in de komst van Aaron Bibout. Dat is een 20-jarige centrumspits uit Kameroen die uitkomt voor de Zweedse tweedeklasser Vasteras.

Daar kende hij al een goede periode. De aanvaller, die pas in maart overkwam van Los Angeles Galaxy, wist in 12 matchen 6 keer de weg naar de netten te vinden. Dat lokte dus al aardig wat interesse, waaronder dus van Racing Genk. 

Oh en Mirisola

De aanvaller heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 500.000 euro en ligt nog tot eind december 2027 onder contract. De Zweden zullen dus wellicht een heel stuk meer vragen dan deze gegokte richtprijs. Maar financieel is hij uiteraard wel spek voor de bek van Racing Genk.

Het is geen verrassing dat Genk naar een jonger profiel kijkt. De club heeft met Robin Mirisola weliswaar een 18-jarige jonge spits achter de hand, maar er zal toch nog een aanvaller moeten bijkomen vanaf het moment dat Tolu vertrekt. Een echt dure vogel zal er wellicht niet komen.

De club zet immers alles op alles op Hyeon-gyu Oh. De Zuid-Koreaanse aanvaller was vorig jaar enorm sterk als invaller en Genk weigerde nog een bod van 10 miljoen euro van Feyenoord. Hij moet het volgend jaar als nummer één in de spits bewijzen.

Zou hij een goede aanwinst zijn voor Genk?

Meest recent

'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

4
4
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

13
13
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

27
27
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

13
13
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

345
345
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

235
235
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

31
31
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

256
256
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

111
111
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

320
320
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

103
103
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

154
154
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

63
63
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

246
246
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

200
200
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

145
145
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

734
734
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

324
324
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

352
352
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

899
899
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

661
661
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

424
424
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

317
317
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

917
917
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

227
227

Meer sportnieuws