'Club Brugge blaast concurrentie weg: 12M op tafel'

door
'Club Brugge blaast concurrentie weg: 12M op tafel'

Eerder werd al bekend dat Club Brugge op het punt stond een recorddeal af te sluiten met goksponsor Betsson. Het Laatste Nieuws gaf nu de details van de deal prijs. Blauw-Zwart stampt tegen heel wat schenen door de ene goksponsor met de andere af te wisselen.

De afgelopen jaren was Unibet de sponsor, maar de wetten rond gokreclame werden en worden ferm verstrengd in België. Het is dan ook uiterst opmerkelijk dat Club Brugge toch wéér voor een gokkantoor als sponsor kiest. Men verwacht dat de club de wet zal proberen te omzeilen.

Lees ook: Antwerp heeft derde zomeraanwinst definitief binnen

Ferme miljoenendeal

Club Brugge zou een overeenkomst hebben bereikt tot 2028 voor zo’n 4 miljoen euro per jaar. In totaal komt dat aldus op 12 miljoen euro, een record in België. Betsson is een Zweeds gokbedrijf met onder meer betFIRST in hun portefeuille, de sponsor van Royal Antwerp FC de afgelopen seizoenen.

Antwerp neemt echter afscheid van betFIRST. De deal, die nog tot 2027 liep, werd verbroken en vervolgens werd Club Brugge binnengehaald. Antwerp kiest dan weer voor Circus Daily. Goksponsors mogen niet op de borst prijken, maar toch lijken de clubs op allerlei creatieve manier die regel te ontwijken.

Second brand oprichten

Zo worden er ‘second brands’ opgericht die wél op het shirt kunnen prijken. Ook Club Brugge zal gebruik maken van de grijze zone in verband met de wetgeving rond gokreclame. Dat deed het al met U-Experts (zijtak van Unibet). Daar werd gokken niet gepromoot en daarom mocht dus gewoon wél op de shirts prijken.

Zie ook:

Antwerp heeft derde zomeraanwinst definitief binnen
Antwerp heeft derde zomeraanwinst definitief binnen

Vind jij het kunnen dat Club Brugge een recorddeal sluit met een gokkantoor ondanks de nieuwe wetgeving?

Meest recent

‘Grote meneer gespot: Jashari-dossier barst los'

Club Brugge lijkt Ardon Jashari niet zomaar te laten gaan. AC Milan drukt heel erg door voor de ...

130
130
Nieuwkomers bij Charleroi en Lierse, vertrekker bij Patro

Het regent nieuws bij de Belgische clubs. Heel veel verkeer en Lierse SK, Sporting Charleroi, Patro ...

7
7
Transferbom in de maak: Anderlecht wil ex-Genkie

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afschuimen om de selectie voor volgend seizoen te ...

217
217
Ferme haar in de boter: Mbangula haalt zwaar uit

Samuel Mbangula kende een droomstart bij Juventus, maar die tijden lijken al lang voorbij. De ...

41
41
David Beckham zwicht na 22 jaar: “Het was ondraaglijk”

David Beckham was als speler één van de grootste sterren en ook na zijn ...

44
44
Volledige staf Rednic bij Standard bekendgemaakt

Standard Luik is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder Mircea Rednic. De Roemeen moet Ivan Leko ...

41
41
‘Anderlecht verliest talent aan Belgische eersteklasser’

RSC Anderlecht staat bekend om de eigen jeugdopleiding, maar niet elk talent krijgt voldoende kansen ...

116
116
'RWDM-fans versmachten Textor: KBVB krijgt telefoontje'

John Textor ligt zwaar onder vuur. In Frankrijk zag hij ‘zijn’ Olympique Lyon’ ...

119
119
'Standard blijft gaan: zesde zomeraanwinst al binnen'

Standard opent zaterdagnamiddag zijn oefencampagne tegen het lokale Aubel FC. Ondertussen blijven de ...

162
162
'Club Brugge shockeert met vraagprijs Ordoñez'

De sportieve leiding van Club Brugge KV heeft zijn handen momenteel meer dan vol op de ...

503
503
'Extra kracht voor Wils: Antwerp strikt bekende naam'

Ook bij Antwerp FC zijn de trainingen in aanloop naar de start van het seizoen ingezet. En ...

334
334
Guardiola breekt stilte over Napoli-transfer De Bruyne

Manchester City heeft zich donderdagavond op indrukwekkende wijze tot groepswinnaar gekroond op ...

589
589
'Sleutelmeeting Jashari: Club houdt vast aan riant bedrag'

Club Brugge werkt zaterdagmiddag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af, maar zal dan ...

565
565
TRANSFERUURTJE: 'Club biedt miljoenen, spotprijs Verschaeren'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

435
435
Ferrera botst hard met KAA Gent: vlam in de pan

Emilio Ferrera heeft een verleden bij KAA Gent en was eerder al hoofd jeugdopleiding van de club. Nu ...

243
243
'Club Brugge blaast concurrentie weg: 12M op tafel'

Eerder werd al bekend dat Club Brugge op het punt stond een recorddeal af te sluiten met goksponsor ...

844
844
‘Westerlo mikt op jackpot: strijd om Frigan barst los'

Westerlo is al aan de voorbereidingen voor het nieuwe seizoen begonnen, maar De Kemphanen kunnen ...

53
53
KRC Genk vloekt: Chelsea hakt knoop door over Penders

KRC Genk verkocht Mike Penders voor 20 miljoen euro aan Chelsea, maar afgelopen seizoen stond de ...

393
393
KBVB wéér in vieze papieren na nieuwe onthullingen

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampt al een tijdje met financiële problemen. Het Laatste ...

226
226
Fraude aan de kust: ex-KV Oostende-baas plots in de cel

Er komt opmerkelijk nieuws vanuit Spanje overgewaaid. Voormalige KV Oostende-baas Paul Conway (55) ...

200
200
Kevin De Bruyne deelt intiem moment met vrouw

Kevin De Bruyne mag komend seizoen zijn talenten etaleren in de Serie A. Na een lang sprookje bij ...

156
156
Rednic fileert Standard: "Daar liep het mis"

Standard verraste met de terugkeer van Mircea Rednic. De ervaren Roemeense trainer moet de club weer ...

246
246
'Charleroi strikt ex-Genkie én speler in één klap'

Sporting Charleroi verloor met Daan Heymans en Adam Zorgnane twee spelers aan topclubs. KRC Genk en ...

98
98
'Schalke & Pisa kloppen aan in JPL: wie laat toptalent gaan?'

OH Leuven en AA Gent waren al actief op de transfermarkt, maar ze zijn allerminst klaar met hun ...

127
127
Wattage gaat next level: Ruben Van Gucht lost bommetje

Ruben Van Gucht is zonder twijfel een man van vele werelden. De veelzijdige presentator wordt door ...

75
75

Meer sportnieuws