Plots werd Bonsu Baah in verband gebracht met een transfer naar Saudi-Arabië en niet veel later werd er ook al gesproken over een som van 15 miljoen euro. Nu kwam Het Laatste Nieuws met een update en KRC Genk lijkt nóg meer te vangen dan aanvankelijk gedacht.
Dat ze met geld smijten in Saudi-Arabië is al langer geweten en ook het Al Qadsiah van Koen Casteels, Cameron Puertas en Pierre-Emerick Aubameyang is van plan om miljoenen op tafel te gooien voor Bonsu Baah. KRC Genk wrijft zich in de handen.
Monstersom op komst
Een monstersom is onderweg naar Limburg. ‘De transfer van Christopher Bonsu Baah (20) naar Al Qadsiah is weer een stap dichterbij. KRC Genk en de Saoedische club zijn het in grote lijnen eens over een transfersom van 17 miljoen euro’, klinkt het.
Ook Bonsu Baah kan een flinke duit verdienen in Saudi-Arabië. Bij Al Qadsiah ligt er een lucratief contract voor vier jaar klaar. Morgen zou de Ghanees de voorbereiding bij KRC Genk moeten beginnen, maar men verwacht dat de transfer snel zal worden afgerond.
Verrassende uitdaging
Bonsu Baah is een 20-jarige Ghanees en wordt gezien als een groot talent. De buitenspeler zwicht al op jonge leeftijd voor het grote geld in Saudi-Arabië. Al Qadsiah eindigde vorig seizoen met Casteels en consorten op de vierde plek in de Saudische Pro League.
🔵⚪️🇸🇦UPDATE Bonsu Baah: Racing Genk en Al Qadsiah zijn het intussen in grote lijnen eens over een transfersom van 17 miljoen euro. @hlnsport https://t.co/Y3i2T4n93Z
— Bob Faesen (@BobFaesen) June 24, 2025