'Cercle Brugge zoekt TD: twee topkandidaten bekend'

door
'Cercle Brugge zoekt TD: twee topkandidaten bekend'

Nadat de degradatie werd afgewend bleef het de voorbije weken rustig bij Cercle Brugge, maar dat blijkt slechts stilte voor de storm. Zo ruimde Bernd Storck alsnog plaats voor Onur Cinel, en staat er nu ook in de bestuurskamer verandering op til.

Behalve een resem trainers betaalde eerder ook Rembert Vromant het gelag voor de teleurstellende campagne die de Vereniging achter de rug heeft. De bazen in Monaco gaven zo gehoor aan de verzuchtingen van de fans, die al langer zijn nekvel eisten.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Vervanger Vromant

Cercle moet dus wel op zoek naar een nieuwe technisch directeur. Daarbij kan de keuze volgens Het Nieuwsblad wel eens op Tim Mathys vallen. De 41-jarige Oost-Vlaming zit zonder job nadat KV Mechelen hem in april aan de kant besloot te schuiven.

Een verrasend ontslag, want nadat hij eerst ervaring opdeed bij AA Gent leverde Matthys goed werk bij Malinwa. Dat hij de markt kent kan dan ook een troef zijn in de gesprekken met Cercle, dat nog volgens de krant intussen al met hem rond de tafel zat.

Matthys of Murchio?

"Het is nu afwachten of het tot een samenwerking komt", klinkt het. Tenslotte is Matthys niet de enige kandidaat om de openstaande vacature te vullen. "Ook de piste van Luciano Murchio is niet uitgesloten", heeft de Vereniging nog meer ijzers in het vuur.

De Mexicaanse hoofdscout deed al dienst als rechterhand van Vromant en is een vriend van diens voorganger Carlos Avina, die nu de plak zwaait in Monaco. Van daaruit zouden er overigens ook nog andere buitenlanders naar voren worden geschoven.

Wie lijkt u de beste optie?

Meest recent

'Monsterlijke Courtois doet Real versteld staan'

Thibaut Courtois zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije interlands met de Rode ...

8
8
Goto geeft duidelijke reden voor vertrek bij Anderlecht

Komend weekend staat de elfde speeldag van de Jupiler Pro League alweer voor de deur. Revelatie STVV ...

44
44
'Dramatische onthulling omtrent Romelu Lukaku'

Op zijn 32ste heeft Romelu Lukaku intussen al een straf parcours afgelegd. De topschutter aller ...

51
51
'Club Brugge geeft strijd niet op: nieuw bod in januari'

Club Brugge kende vorige zomer uiteindelijk nog een bewogen mercato. Met De Cuyper, Talbi, Jutgla en ...

85
85
Meteen extra troef voor Hubert bij Union?

Het wordt uitkijken naar Union komend weekend. De landskampioen begint aan het ...

25
25
Staelens: "Hij is altijd onderschat geweest in België"

Belgische trainers lijken in de lift te zitten. Sébastien Pocognoli en Vincent Kompany zijn ...

86
86
El Ouahdi brengt Genk boodschap over terugkeer

KRC Genk kreeg voor de interlandbreak enkele fikse tikken te verwerken. Het leed in de Europa League ...

46
46
Zeer zorgwekkende cijfers voor aanwinsten Anderlecht

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich na een korte onderbreking weer op gang. Anderlecht ...

188
188
PSV gelooft in jonge Belg en deelt nieuw contract uit

PSV liet afgelopen zomer met Johan Bakayoko en Kjell Peersman twee Belgen definitief vertrekken, ...

18
18
TRANSFERUURTJE: 'Nieuw transferrecord Club, toptransfer Lewandowski'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

286
286
Anderlecht jubelt: talenten verbazen op WK U20

Gisterenavond werden de halve finales van het WK U20 afgerond. Marokko nam het op tegen Frankrijk en ...

195
195
Frank Raes keert terug op manier die niemand zag aankomen

Frank Raes is dezer dagen niet al teveel meer te zien op televisie. Het VRT-boegbeeld ging enkele ...

87
87
KRC Genk houdt hart vast: El Ouahdi komt met boodschap

Zakaria El Ouahdi was als een sneltrein aan het seizoen begonnen. De Marokkaanse rechtsback werd ...

240
240
Courtois gooit olie op het vuur: relletje escaleert

Thibaut Courtois speelt bij Real Madrid met heel wat sterren samen. De meeste spelers in de selectie ...

124
124
Geraerts doet boekje open over trainerswals bij Union

Bij Union dachten ze eindelijk verlost te zijn van hun trainersvloek toen Sébastien Pocognoli ...

122
122
'Transferblunder afgestraft: Anderlecht loopt miljoenen mis'

Er is de laatste tijd al heel wat gezegd en geschreven over de transferzomer van Anderlecht. Daarbij ...

160
160
Volgende ex-jeugdinternational keert België de rug toe

De Rode Duivels zetten deze week een grote stap richting het WK door te gaan winnen in Wales. ...

86
86
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe Onyedika'

Club Brugge zal in de komende mercato's ongetwijfeld weer afscheid moeten nemen van enkele ...

314
314
Genk broedt op 'nieuwe Tolu': "Mijn moment zal komen"

Het is voor Genk tot dusver een zeer wisselvallig seizoen geweest. De Limburgers presteerden met ups ...

151
151
'Lukaku gaat hard en prikt precieze datum rentree'

De voorbije dagen was Romelu Lukaku uiteraard in diepe rouw na het overlijden van zijn vader Roger. ...

110
110
Euvard slijpt de messen: "Als we de beloftes willen waarmaken..."

Vincent Euvrard kon tot op heden niet echt betere resultaten neerleggen. De trainer kreeg al de ...

83
83
Broos over Rode Duivels: "Pfff, doe mij dat niet aan!"

Hugo Broos wist zich met Zuid-Afrika te plaatsen voor het WK 2026. De ervaren trainer heeft zo ...

136
136
Patrick Kluivert krijgt de bons na missen van het WK

De WK-kwalificaties zijn volop bezig en ondertussen zijn al heel wat landen zeker van het WK 2026. ...

105
105
Erik Van Looy schokt Vlaanderen met afscheid: "Anderlecht..."

Na 22 seizoenen gooit Erik Van Looy het roer om in ‘De Slimste Mens ter Wereld’ — ...

129
129
Verenigde Staten zet alles op alles voor RSCA-speler

De afgelopen dagen verloren de Belgen toch wel wat talenten aan andere landen. Komt daar een derde ...

198
198

Meer sportnieuws