Antwerp botst op absurd bedrag: toptransfer wankelt

door
Antwerp botst op absurd bedrag: toptransfer wankelt

Antwerp FC heeft grote plannen op de transfermarkt en mikt deze zomer op een stevige coup in de Jupiler Pro League. De Great Old heeft concrete interesse in een gevestigde waarde uit onze competitie en wil een opvallende toptransfer realiseren die flink wat stof kan doen opwaaien.

LEES OOK: OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Kapitein van Charleroi lonkt naar stap hogerop

Adem Zorgane (25) heeft zijn vierde seizoen achter de rug bij Sporting Charleroi, en de Algerijnse middenvelder lijkt klaar voor een stap hogerop. Als aanvoerder van de Carolo’s is hij al langer toe aan een nieuwe uitdaging.

Ondanks een contract tot 2027 staat Zorgane niet weigerachtig tegenover een transfer. Voorzitter Mehdi Bayat zal echter niet zomaar toegeven: hij eist een stevige transfersom.

Daarbovenop moet Charleroi nog een aanzienlijk percentage afstaan aan Paradou AC, de vorige club van Zorgane. Eén ding is duidelijk: Bayat wil zijn goudhaantje niet kwijt voor een habbekrats.

Zes miljoen voor de draaischijf van de Zebra’s?

Drieënhalf jaar geleden kleefde er een prijskaartje van acht miljoen euro aan Zorgane. Vandaag wordt zijn marktwaarde geschat op zes miljoen, waarmee hij de duurste speler in de kern van Sporting Charleroi is.

“Hij weet zijn spelers goed te verkopen,” zei een makelaar in La Dernière Heure over Bayat. “Charleroi zal opnieuw slim onderhandelen en een aanzienlijk bedrag uit de brand slepen.”

De verkoop van Zorgane – samen met die van Daan Heymans – is dan ook cruciaal om deze zomer centen binnen te halen. Antwerp FC volgt de Algerijnse spelmaker op de voet.

Leider met schwung, ondanks woelig seizoen

Hoewel het brede publiek de indruk had dat Adem Zorgane onder zijn niveau presteerde dit seizoen, bleef hij de motor op het middenveld van Sporting Charleroi. De kapitein van de Zebra’s wist zich te herpakken na een wisselvallig 2023-2024, waarin ook de club wat zoekende was.

Volgens Le Soir is Zorgane de baas op het middenveld: de man die het ritme bepaalt en de lijnen uitzet. Als zijn ploegmaats het niet meer weten, zoeken ze instinctief zijn voeten. Zijn technische klasse maakt vaak het verschil, al durft hij af en toe wat nonchalant te zijn.

Maestro met internationale flair

Adem Zorgane is zonder twijfel de draaischijf van Charleroi. Zijn impact reikt verder dan doelpunten of assists. Hij is de leider, het brein en de loper van het elftal. “Een heerlijke voetballer,” schreef Het Nieuwsblad, die met zijn spelvolume en loopvermogen onmisbaar is.

Zorgane komt uit de talentenfabriek Paradou AC, die ook namen als Abdelkahar Kadri, Ramy Bensebaini, Youcef Atal en Nadhir Benbouali afleverde.

Twee zomers geleden was er al interesse van Club Brugge, net als van clubs zoals Burnley, AS Monaco, RC Lens, Olympique Lyon, Napoli en vele anderen. Deze zomer lijkt Antwerp klaar om écht door te duwen.

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'
1108

Antwerp FC moet Zorgane halen

Meest recent

Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

141
141
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

23
23
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

20
20
De Bruyne is helemaal terug: Conte en Højlund reageren

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

48
48
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

71
71
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

13
13
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

28
28
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

66
66
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

149
149
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

34
34
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

75
75
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

16
16
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

51
51
Gert Verheyen staat weer op: grote comeback na 20 jaar

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

92
92
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

23
23
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

206
206
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

97
97
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

79
79
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

160
160
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

35
35
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

140
140
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

80
80
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

32
32
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

95
95
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

36
36

Meer sportnieuws