'Alle remmen los: Standard all-in op zomermercato'

door
'Alle remmen los: Standard all-in op zomermercato'

Standard verkeert zowel financieel als sportief al jaren in vieze papieren, maar daar hoopt Marc Wilmots snel verandering in te brengen. Ondanks de nog altijd beperkte middelen in Sclessin laat de kersvers sportief directeur er alvast geen gras over groeien op de transfermarkt, waar zijn honger nog lang niet gestild is.

Met de komst van Adnane Abid en Tobias Mohr stelden de Rouches al twee nieuwkomers voor. Eerder werden ook de aankoopopties van Ilay Camara en Dennis Ayense gelicht, al is het volgens Het Laatste Nieuws niet uitgesloten dat zij nog verkocht zullen worden om het inkomend budget op te krikken. Tenslotte lijkt nog meer vers bloed broodnodig.

LEES OOK: Opnieuw rampscenario Standard: “Bodemloze put”

Wilmots legt lat hoog

Ondanks zijn dunne portemonnee legt Wilmots de lat bovendien hoog. De grote comeback van Axel Witsel wordt voorlopig uitgesteld, maar HLN bevestigt wel dat behoudens een verrassing Nayel Mehssatou het Luikse middenveld zal vervoegen. Daarnaast hoopt Wilmots ook om het dossier van Casper Nielsen spoedig tot een goed einde te brengen.

Al vallen er daaromtrent tegenstrijdige geluiden te rappen. Hoe dan ook zit er nog meer versterking in de pijplijn, want volgens Le Soir staat Thomas Henry op een zucht van een overstap naar de boorden van de Maas. De 30-jarige ex-spits van OHL kan een jaar voor zijn contract er afloopt wellicht transfervrij worden overgenomen van Hellas Verona.

Standard schiet wakker

In het ideale scenario hoopt Standard voor het einde van de week met Mehssatou, Nielsen en Henry drie nieuwkomers voor te stellen. Sacha Tavolieri beweert dan weer dat er woensdag voor twee spelers medische testen gepland staan in Luik, waarbij het ondanks de positieve vorderingen in de onderhandelingen nog niet om Mehssatou zou gaan.

Mogelijk staat er dus een doorbraak omtrent Nielsen en/of Henry op til. Al doen ook de namen van Norman Bassette en Ryan Merlen de ronde in de wandelgangen, en voegt Le Soir nu ook Anzor Mekviabisvhili toe aan de shortlist. De 24-jarige middenvelder uit Georgië speelt momenteel in Roemenië en is dus geen onbekende voor Mircea Rednic.

Standard zal gewapend zijn om mee te doen voor de top zes

Meest recent

Schmeichel komt met verwoestende boodschap voor Lammens

Zaterdag wacht Manchester United een nieuwe topper in de Premier League, want dan komt Chelsea op ...

20
20
Club Brugge kan toch blijven rekenen op goudhaantje

Voor Club Brugge staan er bijzonder drukke maanden voor de boeg. Blauw-Zwart moet in principe nog ...

40
40
Mignolet naar de uitgang geduwd bij Club Brugge?

Na de pijnlijke nederlaag op La Louvière van afgelopen weekend hoopt Club Brugge straks weer ...

99
99
Antwerp pakt nog uit met knap nieuw shirt

Het nieuwe seizoen is intussen toch al bijna twee maanden aan de gang, maar bij Antwerp pakken ze ...

30
30
Albert keihard: "Was ik Hayen, dan nam ik ontslag"

Wanneer Club Brugge straks in de Champions League AS Monaco in de ogen kijkt, zullen wellicht vele ...

304
304
'Anderlecht grijpt stevig in na harde woorden Lukaku'

Nadat hij vorig weekend in het Lotto Park aanwezig was voor de match tussen Anderlecht en Genk, ...

309
309
'Explosieve situatie bij Cercle Brugge'

Cercle Brugge kende dit seizoen weer een lastige start, maar met een 8 op 21 is het nu toch mee in ...

90
90
Opvallend oordeel: “Verhaeghe heeft écht visie“

Club Brugge begint om 18u45 aan zijn avontuur in de league phase van de Champions League. Daarin ...

150
150
‘De Bruyne schittert bij Napoli: dit detail maakt verschil’

De blikvanger van donderdagavond in de Champions League op donderdagavond is de terugkeer van Kevin ...

94
94
Lukaku terug naar België? Eén detail houdt alles tegen

Lukaku in de loge, knuffel met Coucke — het beeld ging rond. Maar achter die glimlach schuift ...

262
262
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht droomt van terugkeer, verrassing Clement'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

274
274
Barça zwaar in de penarie: CL-drama op komst

FC Barcelona begint dit seizoen weer met hernieuwde ambities aan de Champions League. De Catalanen ...

109
109
Crisis in Genk? Smets met de handen in het haar

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers zijn dit seizoen weer razend ...

249
249
Verhaeghe pakt uit met primeur over nieuw Club-stadion

Club Brugge is al jarenlang aan het proberen om een nieuw stadion op poten te zetten en dat blijkt ...

849
849
Goed nieuws voor Club: Monaco ziet steunpilaar nog uitvallen

Club Brugge zal er meteen moeten staan in de Champions League. Het treft dit seizoen immers de ...

251
251
De Sart vindt eindelijk nieuwe Belgische club

Terwijl de transfermarkt in principe gesloten is, vallen er toch nog enkele Belgische ...

87
87
'Witte rook op komst: Messi beslist over toekomst'

Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd over de toekomst van Lionel Messi. De Argentijnse ...

136
136
Mourinho beschuldigd van bizar 'complot' na nieuwe job

Het lijkt erop dat José Mourinho snel weer aan de slag zal gaan. Amper enkele weken na zijn ...

102
102
Nieuw knaljaar voor Charleroi? "Creëren iets buitengewoons"

Vorig seizoen wist Charleroi vriend en vijand te verbazen door met goed voetbal uiteindelijk een ...

70
70
Monaco-coach spreekt na hallucinante ervaring

Club Brugge begint straks om 18u45 aan zijn eerste opdracht in de league phase van de Champions ...

149
149
Lies Vandenberghe treft vrouw Van Gucht recht in het hart

VTM-sportanker Lies Vandenberghe en voormalig kampioene Blanka Vlasic lijken op het eerste gezicht ...

859
859
Verheyen snoeihard: "Die speler redt het niet bij Club"

Club Brugge speelt vanavond tegen AS Monaco. Als ze net als vorig jaar door willen gaan naar de ...

488
488
Crisis lonkt bij KRC Genk: Heynen trekt stevig van leer

KRC Genk moet zich dringend gaan bezinnen. Het verloor na een zeer zwakke prestatie met 0-1 van ...

456
456
Hoe vergaat het deze ‘Monaco-helden’ van Club Brugge?

Club Brugge speelt vanavond in eigen huis tegen AS Monaco. Een ploeg die ze in Brugge in principe ...

187
187
Bart Verhaeghe ontploft: "Dit gerucht klopt niet"

Het draait momenteel niet geweldig bij Club Brugge. In de competitie overtuigen ze zeker niet en ...

290
290

Meer sportnieuws