'AA Gent gaat voor twee bekende aanvallende aanwinsten'

door
'AA Gent gaat voor twee bekende aanvallende aanwinsten'

Bij AA Gent zijn ze achter de schermen druk bezig met het halen van versterking. De Buffalo's willen aanvallend de kern van extra kwaliteit voorzien. Volgens Het Nieuwsblad doen twee namen daarbij de ronde, maar één dossier lijkt toch al zeer moeilijk te gaan worden.

LEES OOK: Patro haalt creatieve speler uit de Jupiler Pro League

Scheidler voorlopig te duur

AA Gent wil een extra spits aantrekken. Max Dean keert wel terug uit blessure, maar Andri Gudjohnsen toonde te weinig. De naam van Aurélien Scheidler werd al genoemd, maar volgens de krant is de aanvaller voorlopig aan de dure kant. FCV Dender kocht hem dan ook definitief en de 27-jarige aanvaller kost daardoor toch al snel enkele miljoenen euro's.

De Buffalo's hebben geen geld op overschot. Ze zullen eerst spelers van de hand gaan moeten doen om spelers vast te leggen. Scheidler, die een transfer naar AA Gent wellicht wel zal zien zitten, zal dus nog geduldig af moeten wachten. Tenzij er snel een andere club op de proppen komt.

Eindelijk transfer voor Kadri?

En een naam die bij elke topclub al werd genoemd, is die van Abdelkahar Kadri. De aanvallende middenvelder degradeerde met KV Kortrijk naar de Challenger Pro League. Kadri wordt elke mercato gelinkt aan een transfer naar een topclub: Ajax, Club Brugge, KRC Genk, Standard... Allen werden ze al genoemd.

De aanvallende middenvelder zal KVK deze keer wellicht wél gaan verlaten. Hij ligt nog maar een jaar onder contract. Gaat AA Gent toeslaan? KV Kortrijk kan het geld alvast goed gebruiken om de kern verder te stofferen om zo snel mogelijk terug te keren naar de Jupiler Pro League.

Gaat AA Gent Kadri aantrekken?

Meest recent

'Standard blijft druk bezig: volgende vertrekker bekend'

Standard gooide het de voorbije maanden over een radicaal andere boeg. Sinds de aanstelling van Marc ...

37
37
'Deal met Club Brugge helpt Inter aan Rode Duivel'

Club Brugge is dezer dagen een hot item in de Italiaanse pers. De bekerwinnaar zit dezer dagen ...

216
216
'Union schiet na schokkende wending in actie op mercato'

Binnen een week gaat het seizoen voor landskampioen Union al van start, want dan wacht al de ...

115
115
OHL moet het onderspit delven in marathonwedstrijd

OH Leuven draaide vorig seizoen opnieuw een grijs seizoen. Het wisselde deze zomer daarom nog maar ...

25
25
'Barslechte Depay per direct met pensioen'

In de zomer van 2024 verbaasde Memphis Depay vriend en vijand door na zijn vertrek bij Atletico ...

132
132
Saelemaekers maakt club voor volgend seizoen bekend

Alexis Saelemaekers heeft er enkele woelige jaren opzitten. De Rode Duivel werd de voorbije twee ...

137
137
AA Gent rondt megatransfer helemaal af

Bij AA Gent bleef het deze zomer tot dusver opvallend stil. Een stevige make-over van de kern leek ...

165
165
'Standard wijst bod af: miljoeneneis bekend'

Standard heeft zich deze zomer tot dusver al stevig geroerd op de transfermarkt. Dat deed het vooral ...

150
150
'Charleroi vervangt Zorgane met beproefd recept'

Charleroi bereidt zich voor op een Europees avontuur, nadat het vorig seizoen de Europe Play-Off won ...

45
45
'Knaltransfer Lammens naar Europese grootmacht'

Het is alweer een woelige transferzomer voor Antwerp, dat Tjaronn Chery met tegenzin moest laten ...

884
884
'Malick Fofana verbaast met zeer pikante transfer'

Malick Fofana blikt terug op een zeer sterk seizoen. De nog altijd maar 20-jarige winger werd Rode ...

211
211
Cercle ziet kassa weer rinkelen: vertrekker is een feit

Cercle Brugge mag dan wel terugblikken op een sportief moeilijk jaar, maar op financieel vlak deed ...

97
97
‘Renard haalt uit: weer shoppen in Frankrijk’

Olivier Renard investeerde al bijzonder veel geld sinds hij bij RSC Anderlecht aan de slag is. De ...

508
508
'Standard ruikt geld: topclub klopt plots aan'

Bij Standard waren ze al heel actief op de transfermarkt. De Rouches hopen ook nog een aantal ...

257
257
Anderlecht rondt stage af: vijf thema’s doorgelicht

Anderlecht speelde vandaag oefenmatchen tegen Rakow (2-2) en FC Dordrecht. Welke conclusies mogen we ...

498
498
Anderlecht vernedert team van Kuyt: grote uitblinkers

RSC Anderlecht speelde om 17u zijn tweede match van de dag, nadat ze eerder al 2-2 speelden tegen ...

801
801
Lokeren heeft prijs: zevende aanwinst is een feit

Sporting Lokeren heeft vandaag zijn zevende aanwinst voorgesteld. De Waaslanders gingen in het ...

101
101
De spits die kanker versloeg en België wil veroveren

Lommel verraste onlangs met de transfer van Ralf Seuntjens. De Nederlander kende een mooie ...

35
35
'Cercle Brugge kraait victorie: Celtic doet topvoorstel'

Cercle Brugge moet ongeveer 15 miljoen euro vinden om de financiële tekorten weg te werken. Ze ...

233
233
'Ashimeru bezorgt Anderlecht grote transferzorgen'

RSC Anderlecht wil nog een resem spelers van de hand doen. Eén van hen is Majeed Ashimeru, ...

311
311
Brown verklaart keuze na onwaarschijnlijke transfersoap

AA Gent gaat één van de komende uren of dagen de transfer van Archie Brown afronden. ...

220
220
Vanessa D'Hooghe bezorgt Van Crombrugge krop in dé keel

Eén van de meest spraakmakende relaties in BV-land ontspon zich eind vorig jaar. Toen maakten ...

391
391
Patro haalt creatieve speler uit de Jupiler Pro League

Patro Eisden kent een pittige voorbereiding. Stijn Stijnen legt er flink de pees op en de resultaten ...

73
73
Union SG legt Feyenoord net niet het zwijgen op in de Kuip

Union SG stond namiddag voor een grote test. De Belgische landskampioen speelde in de Kuip tegen ...

101
101
'Messi deelt ludieke sneer uit richting Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft tegen het einde van de mercato wellicht een zéér jonge ploeg. Een ...

561
561

Meer sportnieuws