Simone Inzaghi heeft vandaag zoals verwacht afscheid genomen als coach van Inter. De geruchten omtrent een vertrek van de Italiaanse trainer deden al een tijdje de ronde. Inter en Inzaghi maakten het nieuws nu ook officieel bekend.
Inzaghi verlaat Inter
Inzaghi en Inter maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano trekt Inzaghi naar Saoedi-Arabië, waar hij trainer zal worden van Al-Hilal. Bij die club gaat hij een contract van twee jaar tekenen en jaarlijks 26 miljoen euro netto verdienen.
Inzaghi was vier jaar trainer van Inter. In die periode won hij één landstitel, twee keer de Coppa Italia en drie keer de Italiaanse supercup. De Champions League kon hij niet winnen. PSG was veel te sterk en won met 5-0.
Fabregas of De Zerbi
Bij Inter gaan ze nu op zoek naar een nieuwe coach. Romano weet dat Cesc Fabregas één van de topkandidaten is. Hij deed het bijzonder goed met Como. Robert De Zerbi is een andere piste. Hij kende een goed seizoen bij Olympique Marseille.
Il messaggio di Simone Inzaghi#FCIM
— Inter ⭐⭐ (@Inter) June 3, 2025
🚨🇸🇦 Simone Inzaghi will earn €26m net per season as salary in Saudi Pro League as new Al Hilal head coach.
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) June 3, 2025
The contract will be initially valid until June 2027. pic.twitter.com/rpxJwUBImI