'De Cuyper naar topcompetitie: Club trekt prijskaartje op'

door
'De Cuyper naar topcompetitie: Club trekt prijskaartje op'

Verschillende spelers van Club Brugge lijken klaar voor een stapje hogerop en bij een aantal van hun is Blauw-Zwart ook bereid om mee te werken aan een transfer. Bij Maxim De Cuyper bijvoorbeeld. Al zal Club wel een aanzienlijk bedrag verlangen voor zijn komst.

Na een succesvolle uitleenbeurt aan KVC Westerlo, brak De Cuyper vorig seizoen helemaal door in de eerste ploeg van Blauw-Zwart. Hij hielp Club onder meer aan de landstitel en halve finales van de Conference League. Die prestaties zag de vleugelback ook beloond worden met een EK-selectie bij de Rode Duivels.

Toptransfer in aantocht

In de huidige jaargang trekt De Cuyper die goede lijn door. Zo wist hij nu ook indruk te maken op Champions League-niveau. En bij de nationale ploeg is hij inmiddels een vaste waarde. Stilaan is het dus tijd om die goede prestaties te verzilveren. Zo maakt hij er geen geheim van dat hij een stapje hogerop wil zetten.

Onlangs bevestigde de Rode Duivel bij HUMO dat het moment voor een transfer gekomen is. "Vroeger zou dat nooit in me opgekomen zijn. Ik wilde bij Club Brugge doorbreken en er mijn hele carrière blijven. Maar nu ben ik op een punt gekomen dat ik een transfer wel zie zitten", klonk het duidelijk.

Milan blijft op de loer

Aan interesse in de Rode Duivel alvast geen gebrek. Eén van de ploegen die nadrukkelijk genoemd worden, is AC Milan. En volgens Corriere dello Sport is die belangstelling nog steeds actueel. Aanvankelijk werd De Cuyper aanschouwd als alternatief voor Théo Hernandez, moest die in de zomer vertrekken. Maar het genoemde medium acht de kans groot dat Milan sowieso een nieuwe linksback zal aantrekken, ongeacht de toekomst van Hernandez.

Voor die vacature zou De Cuyper in de weegschaal liggen met Junior Firpo (Leeds United). Technisch directeur Geoffrey Moncada zou de voorbije maanden alvast steevast scouts op pad hebben gestuurd om de Belg live aan het werk te zien. Zijn prijskaartje is volgens CdS inmiddels wel gestegen. Waar aanvankelijk werd gespeculeerd over zo'n 15 à 20 miljoen euro, zou nu 20 miljoen euro verlangen. En dat is het absolute minimum.

JOUW MENING TELT:
De Cuyper heeft het niveau voor een Europese topcompetitie ...

Meest recent

Anderlecht-wending? 'Dendoncker krijgt voorwaarde verlengd verblijf'

RSC Anderlecht zal in het tussenseizoen afscheid nemen van verschillende spelers. Ook de huurbeurt ...

284
284
Weg voor De Bruyne open: Napoli dropt groot Conte-nieuws

Het heeft er stilaan alle schijn van dat Kevin De Bruyne bij SSC Napoli aan de slag zou gaan. ...

69
69
Janssen maakt transferstatement na mislopen Europees voetbal

Antwerp FC verloor donderdagavond de barragematch tegen Sporting Charleroi en zal dus ook volgend ...

160
160
Coucke klaar en duidelijk: "Lukaku terug naar Anderlecht"

RSC Anderlecht moet andermaal terugblikken op een teleurstellend seizoen waarin het wederom met lege ...

391
391
'Gesprekken lopen: KVM zet JPL-coach op verlanglijst'

Net zoals heel wat andere ploegen in de Jupiler Pro League, is ook KV Mechelen momenteel op zoek ...

200
200
'AS Monaco stort zich op steunpilaar Club Brugge'

Het seizoen van Club Brugge zit er sinds afgelopen weekend op. Maar voor de sportieve leiding ...

461
461
'Witte rook in aantocht: Genk strikt JPL-smaakmaker'

KRC Genk greep uiteindelijk naast de titel, maar mag komend seizoen wel terug Europa in. Daarom ...

367
367
Ontslag bij Antwerp? Crisisoverleg op Bosuil vlak na blamage

Antwerp FC is er dan toch niet in geslaagd om beslag te leggen op het laatste Europese ticket. De ...

877
877
'Ronaldo-soap wordt staatszaak: Saudi's grijpen drastisch in'

De toekomst van Cristiano Ronaldo blijft de gemoederen bedaren. De Portugese wereldster loopt eind ...

179
179
'Louwagie zoekt nieuwe Gent-coach: eerste naam circuleert'

Na de dramatische campagne in de Champions' Play-Offs heeft het bestuur van KAA Gent zwaar ...

451
451
Charleroi Europa in! Antwerp lijdt gezichtsverlies in barragematch

Antwerp FC zal ook volgend seizoen geen Europees voetbal spelen. Het ticket voor de voorrondes van ...

333
333
“Ongelooflijk lichaam”: RSCA pakt uit met straffe transfer

RSC Anderlecht slaat opnieuw toe op de transfermarkt en haalt een ruwe diamant in huis. Jong, ...

525
525
Frankrijk ligt wéér dwars: dominant België sneuvelt op EK U17

Het is de Belgische jonkies dan toch niet gelukt om de finale te halen op het Europees kampioenschap ...

170
170
Goots verrast: "In díé wedstrijd gaf Club de titel weg"

Club Brugge kan terugblikken op een meer dan behoorlijk seizoen. Maar uiteindelijk greep Blauw-Zwart ...

627
627
'Dirk Kuyt maakt absolute knaltransfer van jewelste'

Dirk Kuyt kon de degradatie niet vermijden bij Beerschot, maar toch is er lof voor zijn werk. De ...

320
320
'Chelsea verzilvert UECL-triomf met nieuwe topspits'

Chelsea FC legde woensdagavond beslag op de eindzege in de Conference League en werd zo de eerste ...

57
57
'Laatste match gespeeld' - Anderlecht-afscheid na 224 duels

RSC Anderlecht maakt zich op voor een drukke zomermercato. Na een andermaal grijs seizoen zonder ...

649
649
Onverwachte Club-speler duikt plots op bij Rode Duivels

Binnen een weekje gaat de WK-kwalificatiecampagne van start voor de Rode Duivels. Een aantal spelers ...

632
632
'Guardiola krijgt zijn zin: City haalt uitblinker Serie A'

Manchester City bereidt zich momenteel voor op het WK voor clubteams, maar is ondertussen ook al ...

267
267
Antwerp - Charleroi: smaakmaker terug in de basis

Om 18u30 zullen Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi beslissen wie het laatste Europese ticket ...

61
61

Meer sportnieuws