Lukaku én Napoli-preses reageren op toptransfer De Bruyne

door
Lukaku én Napoli-preses reageren op toptransfer De Bruyne

Napoli werd vrijdagavond kampioen van de Serie A. Alles werd uiteindelijk beslist op de laatste speeldag, maar een nagelbijter werd het niet. Romelu Lukaku en consorten begonnen de laatste speeldag aan de leiding met de hete adem van Inter in de nek. Uiteindelijk deden de Napolitanen wat ze moesten doen: winnen van laagvlieger Cagliari.

Internazionale kwam eerst op voorsprong tegen het Como van onder meer Jean Butez, maar Scott McTominay nam alle twijfels in Napels weg dankzij een geweldig doelpunt. Vervolgens was het Lukaku die na een schitterende dribbel even schitterend kon afwerken. 2-0 en boeken toe, Napoli is kampioen. De Italiaanse club is al volop bezig met volgend seizoen.

LEES OOK: De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Toptransfer afwerken

Napoli wil namelijk uitpakken met Kevin De Bruyne. De spelverdeler is einde contract bij Manchester City en zou naar verluidt al groen licht hebben gegeven voor een toptransfer naar Napels. Nu moet er enkel nog overeenstemming worden gevonden over het loon. Na de titelmatch werd Lukaku gepolst naar de komst van zijn collega-Rode Duivel, maar Big Rom wilde niets lossen. “Geen commentaar”, was zijn reactie.

Veelbesproken Napoli-preses Aurelio De Laurentiis was iets loslippiger. “Laten we geen indiscrete vragen stellen. Maar ik kan zeggen dat we eraan werken. We willen het team nóg beter maken en zullen spelers van topniveau toevoegen”, citeert Het Laatste Nieuws de voorzitter. Na het titelfeest lijkt Napoli meteen te willen uitpakken met een ongelooflijke prestigetransfer. De Bruyne (33) moet de club volgend seizoen  naar een hoger niveau tillen.

Nog opties genoemd

Naast Napoli blijft ook het Amerikaanse Chicago Fire aan de mouw trekken, dat liet ook Sportief Directeur Giovanni Manna weten. “We houden van De Bruyne, maar vandaag willen we niet praten over de markt. Hij is een sterke speler, maar we zijn niet enigen die interesse hebben in hem.” Napoli zou alvast in pole position liggen. De Bruyne én zijn familie zien een overgang naar Napels zitten. Er ligt een contract voor twee jaar klaar.

Hoop jij dat De Bruyne volgend jaar samen met Lukaku bij Napoli speelt?

Meest recent

Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

16
16
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

34
34
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

32
32
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

230
230
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

38
38
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

242
242
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

144
144
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

270
270
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

368
368
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

237
237
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

203
203
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

284
284
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

365
365
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

335
335
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

306
306
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

457
457
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

627
627
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

246
246
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

47
47
'WK-finale' op slotspeeldag: "Een slopend seizoen"

De slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League belooft volgende week nog ...

72
72
Anderlecht in zak en as: "Verdienen niet te verliezen"

Anderlecht zal op de laatste speeldag van de reguliere competitie zijn ticket voor de Champions' ...

346
346
Oosting is zeer streng voor Antwerp-schlemiel

Voor Antwerp was de top zes al buiten bereik en dus moet het zich zien klaar te stomen voor de ...

168
168
Emotionele Vanderbiest: "Derde mooiste dag van mijn leven"

De voorbije jaren greep KV Mechelen meermaals op de valreep nog naast deelname aan de Champions' ...

98
98
Cercle moet naar play-downs, La Louvière mag nog hopen

De 29ste speeldag van de Jupiler Pro League werd zondagavond nog afgesloten met een kelderkraker. ...

139
139
Droom Standard spat uiteen: "Nog klein waterkansje"

Standard lijkt zijn droom om de Champions' Play-Off te spelen te mogen gaan opbergen. De Rouches ...

113
113

Meer sportnieuws