Anderlecht-fans kiezen opvolger Hasi: uitgesproken favoriet

door
Anderlecht-fans kiezen opvolger Hasi: uitgesproken favoriet

Een nieuw seizoen zonder trofee zit er bijna op voor RSC Anderlecht. Zelf is Besnik Hasi uiteindelijk best tevreden over de vooruitgang onder zijn bewind, maar of dat volstaat om op post te mogen blijven is nog maar de vraag. Zo niet hebben de fans van Paars-Wit alvast een ideale opvolger in gedachten.

Om de prijzenkast eindelijk nog eens aan te vullen, en liefst ook nog wat op te schuiven in de stand, besloot Olivier Renard vlak voor de play-offs om David Hubert in te ruilen voor Hasi. Dat bleek echter vergeefse moeite: in de bekerfinale schoten de Brusselaars te kort, in de PO's bleven ze steken op plaats vier.

Hasi out ...

Hoewel hij de doelstellingen dus niet wist te verwezenlijken sloot Renard, die volgens Wouter Vandenhaute samen met Tim Borguet de knoop zal moeten doorhakken, eerder niet uit dat Hasi voor langere termijn wordt vastgelegd. De coach zette slechts zijn kribbel onder een contract tot het einde van dit seizoen.

Naar verluidt mogen we in de loop van volgende week witte rook verwachten uit het Lotto Park. De kans lijkt evenwel groot dat Renard daar al op zoek zal moeten gaan naar een nieuwe trainer. Aan opties alvast geen gebrek, want momenteel zitten tal van gerenommeerde namen in onze competitie zonder werk.

Van Bommel in?

Denk maar aan landgenoten als Philippe Clement, Karel Geraerts en Hein Vanhaezebrouck. Of aan Mark van Bommel, nog altijd werkloos nadat hij twee jaar geleden de dubbel veroverde met Antwerp. Na het ontslag van Brian Riemer deed de recordkampioen tevergeefs al eens een poging om hem in te lijven.

Als het van hen de achterban afhangt blijft Van Bommel vandaag nog steeds de gedoodverfde kandidaat. In een poll op onze website kreeg hij maar liefst 59 procent van de bijna 2.500 stemmen achter zijn naam. Vanhaezebrouck (17%), Clement (15%) en Geraerts (9%) volgen stuk voor stuk al op ruime afstand.

JOUW MENING TELT:
Wie van deze drie draagt uw voorkeur weg?

Meest recent

Waanzin! Goal Lukaku doet Napels letterlijk ontploffen

Romelu Lukaku heeft zich van een mooi hoofdstuk in de geschiedenisboeken van SSC Napoli gespeeld. Zo ...

4
4
"Genk is een topclub" - JPL-smaakmaker open voor transfer

KRC Genk kwam uiteindelijk tekort voor de landstitel, maar maakt komend seizoen wel zijn rentree op ...

68
68
Italiaanse pers gaat volledig los op kampioenenmaker Lukaku

SSC Napoli heeft zich vrijdagavond voor de vierde keer in zijn geschiedenis tot Italiaans ...

207
207
'Hasi bibbert: Anderlecht onderneemt actie in trainersdossier'

RSC Anderlecht zet zondagavond een punt achter zijn seizoen. De spelers kunnen vervolgens op ...

214
214
Bliksemvertrek Jashari bij Club: bestemming al genoemd

Club Brugge zal tijdens de zomermercato afscheid nemen van verschillende sterkhouders, maar wil ...

315
315
Grote redder bij Cercle Brugge: "Ik hoop dat hij blijft"

Cercle Brugge heeft zich vrijdagavond verzekerd van het behoud in de Jupiler Pro League. De ...

214
214
'De Bruyne gaat overstag: lichten op groen voor nieuwe club'

Kevin De Bruyne werkt komende zondag zijn laatste wedstrijd af in het shirt van Manchester City FC. ...

410
410
Hasi geeft zijn voorspelling over ontknoping titelstrijd

Aanstaande zondag valt de beslissing in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Union SG heeft het ...

183
183
Napoli kampioen! Romelu Lukaku beslist Italiaanse titelmatch

SSC Napoli heeft vrijdagavond beslag gelegd op de Italiaanse landstitel. Uitdager Internazionale ...

617
617
Cercle blijft in eerste: Patro kansloos in barrageduels

Cercle Brugge zal komend seizoen dan toch opnieuw in de Jupiler Pro League aantreden. De Vereniging ...

284
284
'Trainersdossier KV Mechelen in stroomversnelling'

KV Mechelen rondt zaterdagavond zijn seizoen af met een bezoek aan FCV Dender, maar op sportief vlak ...

320
320
Union op voorhand al kampioen? 'Bizarre plannen Gent-fans'

Zondagavond valt het doek over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Zowel Union SG als Club ...

1123
1123
'Monstertransfer nabij: Wirtz heeft nieuwe club gekozen'

Nu het seizoen op zijn laatste benen loopt, begint de transfercarrousel stilaan op toerental te ...

216
216
'Extra Time' afgeserveerd: VRT geeft directe oorzaken

Op de barragematch om het laatste Europese ticket na, valt dit weekend het doek over de jaargang in ...

408
408
'Arsenal schiet in actie: grote naam weg bij Real Madrid'

Real Madrid heeft een tegenvallend seizoen achter de rug en dat blijft niet zonder gevolgen op de ...

138
138
Belgische jonkies imponeren: halve finale EK in handbereik

In Albanië wordt momenteel het Europees kampioenschap U17 afgewerkt. En de Belgische delegatie ...

286
286
Transferplan Club Brugge: wie volgt Ordonez op?

Club Brugge staat voor een zomerse make-over achterin. Terwijl het vertrek van Joel Ordonez zo ...

207
207
Mannaert op talentenjacht: vijf 'nieuwe Duivels' in beeld

Bondscoach Rudi Garcia verraste dinsdag met de naam van Diego Moreira in zijn selectie bij de Rode ...

453
453
Grote honger in Genk: eerste doelen volgend seizoen bekend

KRC Genk sluit zondag zijn seizoen af met een thuismatch tegen RSC Anderlecht. Vervolgens kan Racing ...

310
310
'Kompany wil bekend gezicht uit JPL: 44 miljoen euro'

Nu het seizoen in de Bundesliga erop zit en het WK voor clubteams pas binnen enkele weken van start ...

195
195

Meer sportnieuws