'Bom ontploft bij AA Gent: trio maakt het te bont'

door
'Bom ontploft bij AA Gent: trio maakt het te bont'

Zondag kan AA Gent nog de rol van scherprechter in de titelrace opeisen, maar voorts werden het dramatische play-offs om snel te vergeten in de Planet Group Arena. Sam Baro kondigde dan ook aan dat er daar straks een grote kuis op til staat om de overtollige ballast te dumpen. Achter de schermen blijkt het echter nu al stevig te borrelen.

Volgens ex-coach Hein Vanhaezebrouck is vooral het gebrek aan mentaliteit een werkpunt bij de Buffalo's, waar Danijel Milicevic afgelopen weekend nochtans een stevig signaal probeerde te sturen. Ondanks een karrenvracht aan afwezigen had hij in zijn wedstrijdkern namelijk nog altijd geen plek voor Andrew Hjulsager, Pieter Gerkens en Stefan Mitrovic.

Mitrovic vs. Milicevic

Net zoals Jordan Torunarigha, wiens aflopend contract net zoals dat van Hjulsager niet meer wordt verlengd, mogen zij dan ook beschikken. Al geraakte intussen al bekend dat er in Mitrovic zijn geval ook nog wat meer aan de hand is. De ervaren verdediger zou zwaar in de clinch zijn gegaan met Milicevic en daarom een disciplinaire sanctie zijn opgelegd.

Daarnaast ontbraken ook Noah Fadiga en Archie Brown. Die eerste met een schorsing, die laatste met een lichte blessure. Net zoals het bovenstaande viertal zijn zij evenwel niet meer welkom op de laatste trainingen deze week. Fadiga zou tegen Union sowieso nog op het strafbankje zitten, terwijl Brown hoogst onzeker blijft omwille van last aan de enkel.

Fadiga & Brown out

Toch is het opvallend dat zij plots geweerd worden uit de A-kern. Een maatregel om hen wakker te schudden, al schopte het duo volgens La Dernière Heure sindsdien al opnieuw tegen de schenen van Baro en co door zondag uit te blinken in afwezigheid tijdens het afscheid van Sven Kums. "Dat werd door de leiders zeer slecht ontvangen", aldus de krant.

Zeker nu zij net een betere houding verwachten. Hoewel de ingreep ook volgens Het Nieuwsblad slechts tijdelijk is moet dus blijken of Fadiga en Brown, die nog een aanzienlijke marktwaarde vertegenwoordigen, nog een toekomst hebben in Gent. Vooral die laatste brengt liever geld in het laatje, al staan de clubs volgens Het Laatste Nieuws niet in de rij.

JOUW MENING TELT:
Wie kan AA Gent nog het best gebruiken?

Meest recent

'Lokeren en Lierse SK hakken belangrijke knopen door'

Sporting Lokeren en Lierse SK waren al heel actief op de transfermarkt. De twee ploegen zijn nog ...

57
57
'Standard lonkt naar ex-RSCA'er, impasse met Club Brugge'

Bij Standard staat er nog het nodige te gebeuren, ook al was de club al heel actief op de ...

194
194
'Belgische club opent onderhandelingen met Kompany'

Bayern München heeft heel veel jonge talenten in de kern zitten, maar doorbreken bij een ...

101
101
Poging om De Bruyne én Lukaku te strikken lekt uit

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku kenden al een prachtige carrière. Bij Napoli zijn ze ...

146
146
Benfica wint vlot, blamage voor Chelsea op WK voor clubs

Op het WK voor clubs stond het duel tussen Benfica en Auckland City op het programma. Flamengo en ...

26
26
'Bom bij Rode Duivels: speler van Bayern plots optie'

Bij de Rode Duivels zoeken ze naar extra opportuniteiten om de kern te versterken. Diego Moreira is ...

407
407
'Leoni veel te duur voor deze Belgische club'

Waar speelt Théo Leoni volgend seizoen? Hij vat de voorbereiding aan bij RSC Anderlecht, ...

322
322
Genieten met Grote G: Messi speelt FC Porto op hoopje

Lionel Messi speelt al even in de Verenigde Staten. De Argentijn is een absolute smaakmaker bij ...

33
33
Beerschot stelt bekende opvolger Kuyt officieel voor

Beerschot en Dirk Kuyt gingen uit elkaar, wat iedereen zag aankomen. De Antwerpse club heeft zopas ...

46
46
Liverpool maakt komst duurste speler ooit wereldkundig

Liverpool heeft de komst van Florian Wirtz aangekondigd. De Duitse aanvallende middenvelder komt ...

135
135
'Anderlecht ruikt bloed: Argentijnse pitbull van 10 miljoen'

Een jonge, technisch sterke én vooral onverzettelijke middenvelder trekt de aandacht in heel ...

462
462
PSV wordt weer een stukje Belgischer

PSV is een club waar ze veel Belgische jeugdspelers hebben. De Nederlandse landskampioen kon daarvan ...

29
29
Broos verrast met boodschap over JPL-terugkeer

Hugo Broos is momenteel bondscoach van Zuid-Afrika. Daar is hij zeer geliefd, zo ontdekte ...

316
316
Benitez spreekt zich uit over Rode Duivels-geruchten

Rafael Benitez heeft al ruim een jaar geen club. De coach werd zelfs even gelinkt als kandidaat om ...

156
156
Beweging bij Westerlo: twee uitgaande topdeals op til?

KVC Westerlo gaat heel wat transfers afronden de komende weken en maanden. In- en uitgaand. De ...

71
71
'Anderlecht zet zinnen op volgende ingaande transfer'

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking. Ze haalden al drie nieuwe jongens, maar daar stopt het ...

239
239
Zulte Waregem pakt uit met knappe aanwinst bij KRC Genk

Zulte Waregem is als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ze ...

170
170
Kuyt geeft pikant detail prijs over vertrek bij Beerschot

Beerschot maakte het vertrek van Dirk Kuyt officieel bekend. Dat was geen verrassing. De Nederlandse ...

231
231
Renard legt keuze uit die niemand zag aankomen

RSC Anderlecht kende al drukke weken. De Brusselaars stelden al een aantal nieuwe spelers voor ...

407
407
Nicky Hayen vastgeketend aan Club Brugge?

Bij Club Brugge kenden ze een goed seizoen, maar de kers op de taart onbrak wegens het mislopen van ...

524
524
Union SG en Patro Eisden vinden transferakkoord

Patro Eisden is heel actief op de transfermarkt. De Belgische tweedeklasser heeft vandaag zijn ...

81
81
Lissens (ex-Anderlecht) heeft mooie transfer helemaal beet

Bij RSC Anderlecht kan niet elk talent van Neerpede doorbreken. Heel wat jongens redden het niet in ...

99
99
Westerlo slaat toe en legt aanvaller vast

KVC Westerlo is in gang geschoten op de transfermarkt. De Kemphanen hebben na het definitief ...

68
68
Zesde Belgische club is een feit voor Pieter Gerkens

Het hing al een paar dagen in de lucht en het is nu ook officieel: Pieter Gerkens heeft AA Gent ...

126
126
Pro League luistert naar spelers: “Belangrijke investering”

De Pro League heeft vandaag de kalender voor komend seizoen bekendgemaakt. De Jupiler Pro League zal ...

38
38

Meer sportnieuws