'AA Gent ongenadig: duo moet beschikken'

862 stemmen
'AA Gent ongenadig: duo moet beschikken'

De laatste thuiswedstrijd van AA Gent dit seizoen is er één geworden naar het beeld van haar play-offs. De Buffalo's kregen immers een stevige pandoering van KRC Genk, dat met 1-4 kwam winnen in de Planet Group Arena.

Het was wel een vertimmerd elftal dat Danijel Milicevic de wei in moest sturen tegen de Limburgers, want Gent kampte met de nodige afwezigen. Torunarigha en Fadiga waren immers geschorst, terwijl Watanabe, Brown en Gambor in de lappenmand lagen.

LEES OOK: JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Mitrovic opvallende afwezige

Vooral achterin was het dus puzzelen, maar desondanks had Milicevic in zijn wedstrijdselectie geen plaats voor Stefan Mitrovic. Dat was geen toeval volgens Het Laatste Nieuws: op die manier wou de club aan de ervaren Serviër duidelijk maken dat hij moet vertrekken.

Mitrovic, die binnen enkele dagen zijn 35ste verjaardag viert, heeft nog een jaar contract in Gent. Desondanks wordt er dus niet meer op hem gerekend. Zijn tweede passage bij de Buffalo's lijkt dus na anderhalf jaar te eindigen.

Gerkens moet ook vertrekken

Ook Pieter Gerkens moet op zoek naar een andere club. De middenvelder is al een hele tijd uit beeld verdwenen en werd ook nu weer gepasseerd. Nochtans nam Milicevic met El Adfaoui wel een 17-jarige middenvelder op in de kern.

Dat kan dus ook tellen qua signaal. Ongetwijfeld zal het uitgaande verkeer in Gent ook niet beperkt blijven tot dat duo. Het lijkt een drukke transferzomer te gaan worden bij de club, die nu ook zeker is dat ze volgend seizoen geen Europees speelt.

Zou Gent Mitrovic volgend seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

9
9
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

43
43
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

35
35
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

35
35
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

94
94
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

89
89
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

88
88
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

78
78
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

110
110
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

38
38
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

94
94
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

172
172
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

228
228
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

543
543
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

64
64
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

181
181
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

493
493
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

879
879
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

128
128
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

382
382
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

180
180
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

721
721
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

621
621
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

21
21
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

187
187

Meer sportnieuws