'Real haalt uit: 200 miljoen nog voor WK voor clubs'

door
'Real haalt uit: 200 miljoen nog voor WK voor clubs'

Voor Real Madrid is dit seizoen uitgedraaid op een grote ontgoocheling. Het moest in eigen land zowel de titel als beker laten aan aartsrivaal FC Barcelona, terwijl het in de Champions League al in de kwartfinale sneuvelde. Dat zorgt voor een stevige omwenteling in het Bernabeu.

Het vertrek van trainer Carlo Ancelotti is al officieel, de komst van zijn opvolger Xabi Alonso is dat nog niet. Daarnaast maakt de Koninklijke ook druk werk van enkele snelle aanwinsten. Het wil nog voor de start van het WK voor clubs midden juni hard toeslaan.

Zo lijkt het stilaan helemaal duidelijk dat ze zich gaan versterken met Trent Alexander-Arnold, die transfervrij overkomt van Liverpool. Real probeert de Engelsen wel nog te overtuigen om hem al voor het WK vrij te geven, liefst zonder daarvoor te moeten betalen.

LEES OOK: ‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Real wil komende maand 200 miljoen uitgeven

Real heeft de centen immers nodig, want het is van plan om snel veel geld uit te geven. Fichajes weet dat het de bedoeling is om in de komende maand voor maar liefst 200 miljoen euro aan inkomende transfers af te ronden.

Een eerste overgang lijkt zeer snel te kunnen komen, want Real lijkt nu al dicht bij de komst van Dean Huijsen te staan. Ze zouden een kleine 60 miljoen betalen om de 20-jarige verdediger voor de neus van heel wat Engelse topclubs weg te kapen bij Bournemouth.

Carreras en Vitinha volgende doelwitten

Daarnaast zou voorzitter Florentino Perez ook nog snel een linksachter en een middenvelder willen halen. Voor die eerste positie staat Alvaro Carreras bovenaan het lijstje. Hij maakte dit seizoen indruk bij Benfica en Real hoopt hem voor 30 miljoen te kunnen strikken.

Voor het middenveld zou Perez dan weer zijn zinnen gezet hebben op Vitinha. De Portugees is uitgegroeid tot de metronoom van PSG, dat hem dan ook niet zomaar wil laten. Desondanks wil Real toch een poging wagen en zou het een bod van 100 miljoen euro voorbereiden.

Zijn dat haalbare transfers voor Real?

Meest recent

'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

20
20
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

66
66
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

95
95
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

32
32
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

93
93
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

47
47
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

41
41
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

85
85
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

262
262
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

232
232
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

33
33
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

130
130
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

429
429
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

331
331
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1118
1118
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

654
654
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

238
238
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

173
173
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

377
377
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

172
172
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

337
337
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

272
272
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

229
229
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

443
443
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

293
293

Meer sportnieuws