Hasi dropt hint: 'Anderlecht dumpt winteraanwinst'

door
Hasi dropt hint: 'Anderlecht dumpt winteraanwinst'

Na zijn invalbeurt in de verloren bekerfinale kan RSC Anderlecht straks alweer geen beroep doen op Jan Vertonghen. Een tegenvaller voor Besnik Hasi, die centraal achterin ook goed nieuws kreeg uit de ziekenboeg. Al verandert dat zowel op de korte als de langere termijn naar eigen zeggen weinig aan zijn plannen.

Nochtans viel de huidige tandem in het hart van de defensie met Lucas Hey en Jan-Carlo Simic door de mand tegen Club Brugge. Bij de beide doelpunten van Romeo Vermant verdedigden zij niet scherp genoeg in de eigen zestien, iets wat Hasi achteraf ook toegaf. Toch stelt hij het jonge duo niet in vraag. Integendeel.

LEES OOK: ‘Transfer Stroeykens: Anderlecht legt eisen op tafel’

Adryelson hersteld

"Hey en Simic zijn de toekomst van de club", had de coach voor hen niks dan lovende woorden over. "Zij doen het goed.... Dus zij blijven staan tenzij ze niet goed meer spelen", is Hasi dan ook niet zinnens om daar te sleutelen aan zijn formule. Ook niet nu hij terug kan rekenen op Adryelson, die een tijdje buiten strijd was.

"Adryelson is weer fit en heeft bijna alles getraind", bevestigde Hasi op zijn wekelijkse persbabbel dat de Braziliaan zaterdag tegen Union allicht zijn terugkeer viert in de selectie. Met uitzondering van Vertonghen, Killian Sardella en Tristan Degreef kan Hasi zo stilaan eindelijk nagenoeg over zijn voltallige kern beschikken.

Hasi hakt knoop door

"Ik heb wel nog altijd mijn twijfels over een paar andere spelers die met wat pijntjes kampen, maar ik zal snel een beslissing nemen", valt het weliswaar niet uit te sluiten dat Hasi nog een aantal pionnen uit voorzorg aan de kant laat. Nu er niks meer op het spel staat voor Paars-Wit heeft het geen zin om risico's te nemen.

Met het oog op de toekomst lijkt Adryelson, die in het Dudenpark voor het laatst aan de aftrap verscheen, net zoals Samuel Edozie en Leander Dendoncker als huurling dan ook niet langer in de bovenste schuif te liggen bij Hasi. Al weigerde hij wel om dat met zo veel woorden te zeggen. "We kijken niet naar hun status."

Adryelson heeft zijn nut bewezen bij RSCA

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

39
39
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

126
126
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

87
87
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

82
82
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

241
241
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

56
56
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

132
132
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

446
446
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

137
137
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

281
281
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

478
478
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

182
182
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

97
97
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

165
165
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

143
143
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

401
401
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

69
69
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

191
191
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

735
735
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

668
668
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

364
364
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

610
610
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

193
193
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

413
413
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

643
643

Meer sportnieuws