Leegloop bij Standard gaat verder: volgende pion vertrekt

door
Leegloop bij Standard gaat verder: volgende pion vertrekt

Standard strompelt door de play-offs en heeft na zeven matchen nog geen enkele keer gewonnen. Voor de Rouches lijkt het einde van het seizoen niet snel genoeg te kunnen komen. Daarna wacht echter vooral veel onzekerheid.

Standard zoekt nog altijd technisch directeur

De financiële situatie van de club blijft een vraagteken na de overname door CEO Giacomo Angelini, terwijl er voorlopig ook niemand is om de sportieve touwtjes in handen te nemen volgend seizoen. Technisch directeur Fergal Harkin vertrekt naar Bolton Wanderers.

Een vervanger werd er nog altijd niet gevonden. Standard zou al gepolst hebben bij Roel Vaeyens en Julien Gorius, maar zij zagen het niet zitten om op Sclessin aan de slag te gaan. Volgens Sacha Tavolieri hebben ze er in Luik wel goede hoop in dat ze binnen enkele dagen een nieuwe, buitenlandse technisch directeur kunnen voorstellen.

Hoofd rekrutering trekt naar Francs Borains

Dat zal nodig zijn, want nu ziet Standard nog eens een pion wegvallen in het sportieve departement. Ook Laurent d'Affnay verlaat de club immers. Hij was de voorbije drie seizoenen aan de slag als hoofd rekrutering van de Rouches.

D'Affnay vond echter een nieuwe uitdaging in de Challenger Pro League. Hij werd er vrijdag voorgesteld als nieuwe sportief directeur bij Francs Borains, dat het afgelopen seizoen afsloot op een twaalfde plaats in het klassement.

POLL: Zal Standard volgend seizoen een competitieve ploeg hebben?

Meest recent

Union zondag kampioen? "Of we naar Club gaan kijken?"

Union SG heeft de landstitel nu wel echt binnen handbereik. Het doorstond zaterdagavond ook zijn ...

93
93
Stassin en co zakken, verrassing in strijd om Champions League

Zaterdagavond is het doek gevallen over het seizoen in de Franse Ligue 1. Dat bracht slecht nieuws ...

63
63
Alderweireld reageert emotioneel na prachtig eerbetoon

Antwerp is er zaterdagavond niet in geslaagd om Union iets in de weg te leggen en kreeg een 0-4 om ...

71
71
Assist De Ketelaere bezorgt Atalanta nog late zege

Het voorbije halfjaar is voor Charles De Ketelaere niet makkelijk geweest, want de Rode Duivel kende ...

35
35
Magistraal Union reikt na Bosuil-masterclass hand uit naar titel

Op indrukwekkende wijze heeft Union de voorlaatste speeldag van de PO's nu al naar zijn hand gezet. ...

180
180
'Liverpool vergeet Alexander-Arnold met fraaie dubbelslag'

Liverpool heeft de voorbije weken uitgebreid het behalen van de titel gevierd. Er was slechts ...

50
50
De Bruyne hint naar toekomst: "Natuurlijk al gesproken"

Kevin De Bruyne zal zijn laatste seizoen bij Manchester City afsluiten zonder prijs. Hij kon niet ...

80
80
Debast mag met Sporting titel in Portugal vieren

Vincent Kompany werd met Bayern München al kampioen in Duitsland en zaterdag was nog een Belg ...

69
69
Kippenvel: Antwerp bezorgt Alderweireld geweldig afscheid

De voorlaatste speeldag van de Champions' Play-Off wordt zaterdagavond afgetrapt met een ...

218
218
'Club Brugge moet geduld oefenen voor topdoelwit'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste zomeraanwinst van Club Brugge, maar die zal wellicht niet ...

207
207
Ontknoping nabij: dit zijn alle mogelijke titelscenario's

De titelstrijd in de Jupiler Pro League is in zijn beslissende fase aanbeland. Na het afhaken van ...

146
146
Standard kan ook in laatste thuismatch weer niet winnen

Voor Standard lijken de play-offs stilaan te gaan eindigen zonder overwinningen. Ook in de laatste ...

57
57
Eerbetoon Alderweireld, Pocognoli zorgt voor grote verrassing

Royal Antwerp FC ontvangt Union SG op de Bosuil twee speeldagen voor het einde van de Champions ...

146
146
Deceptie De Bruyne: Man City kopje onder in bekerfinale

Manchester City en Crystal Palace bekampten elkaar in de finale van de FA Cup. Voor Kevin De Bruyne ...

94
94
Wending in trainersdossier? "Hij kan Anderlecht op de rails krijgen"

RSC Anderlecht zal het seizoen andermaal zonder prijzen afsluiten. Tijdens de zomermaanden worden ...

698
698
Patro Eisden heeft goud in handen: “Hij gaat geld opleveren”

Patro Eisden is aan een flinke opmars bezig. Onder Stijn Stijnen is de club opgeklommen en dit ...

309
309
Sensatie in vrouwenvoetbal: OHL dompelt Anderlecht in rouw

Sensatie in het Belgische vrouwenvoetbal. OHL heeft haar eerste landstitel uit de geschiedenis ...

103
103
Opmerkelijke bekentenis Tom Waes: "Ben zo diep gegaan"

Voor Tom Waes zijn het spannende weken. Eind deze maand weet het VRT-gezicht welke straf hij krijgt ...

98
98
Gent-bestuur heeft genoeg gezien: grove borstel staat klaar

KAA Gent werkt zondagavond tegen KRC Genk zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen af. Voor een ...

376
376
'Exit PSV: knaltransfer Noa Lang met pittig prijskaartje gelekt'

Noa Lang was op de Belgische velden al een opvallend figuur bij Club Brugge en ook in Nederland ...

206
206

Meer sportnieuws