'Vrancken dient Lamkel Zé genadeschot toe bij STVV'

door
'Vrancken dient Lamkel Zé genadeschot toe bij STVV'

STVV pakte in januari uit met een gewaagde gok door Didier Lamkel Zé binnen te halen. De Kanaries hadden gehoopt dat de ruwe kwaliteiten van het Kameroense enfant terrible het eindelijk zouden halen van zijn karakter, maar dat bleek toch weer tegen te vallen.

De aanvaller begon nog goed met vier goals in negen matchen in de reguliere competitie, maar daarna had hij het al snel weer verkorven. Lamkel Zé werd door Felice Mazzu naar de B-kern gestuurd, maar na het ontslag van die laatste werd hij toch weer opgevist.

LEES OOK: STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Lamkel Zé maakte zich weer onmogelijk

Lang duurde de rehabilitatie echter niet. Na amper één wedstrijd had opvolger Wouter Vrancken ook al genoeg gezien. Bij zijn debuut tegen Cercle stond Lamkel Zé nog in de basis, maar vorig weekend tegen Beerschot kwam hij niet van de bank.

Bovendien liet Lamkel Zé er zich ook weer van zijn slechtste kant zien. Toen duidelijk werd dat hij niet zou invallen, trok hij nog voor het laatste fluitsignaal naar de kleedkamer. Na de match maakte Vrancken snel duidelijk dat hij niet meer op Lamkel Zé rekent.

Door Vrancken alweer naar beloften gezet

Dat blijkt nu ook helemaal. Het Belang van Limburg weet dat de selectie van STVV vrijdag op afzondering trekt voor de allesbepalende slotmatch tegen KV Kortrijk een dag later, maar Lamkel Zé zal daar niet bij zijn.

In plaats daarvan moet de aanvaller weer meetrainen met de beloften. Na zijn nieuwe verbanning lijdt het stilaan geen twijfel meer dat Lamkel Zé zijn laatste match in Sint-Truiden gespeeld heeft. Zijn contract loopt er op het einde van het seizoen sowieso af.

Had je verwacht dat het zo snel fout zou lopen met hem?

Meest recent

Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

3
3
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

76
76
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

29
29
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

118
118
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

177
177
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

407
407
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

191
191
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

448
448
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

340
340
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

165
165
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

406
406
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

571
571
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

476
476
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

109
109
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

199
199
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

291
291
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

308
308
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

455
455
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

84
84
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

453
453
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

435
435
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

113
113
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

720
720
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

426
426
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

202
202

Meer sportnieuws