'Vrancken dient Lamkel Zé genadeschot toe bij STVV'

door
'Vrancken dient Lamkel Zé genadeschot toe bij STVV'

STVV pakte in januari uit met een gewaagde gok door Didier Lamkel Zé binnen te halen. De Kanaries hadden gehoopt dat de ruwe kwaliteiten van het Kameroense enfant terrible het eindelijk zouden halen van zijn karakter, maar dat bleek toch weer tegen te vallen.

De aanvaller begon nog goed met vier goals in negen matchen in de reguliere competitie, maar daarna had hij het al snel weer verkorven. Lamkel Zé werd door Felice Mazzu naar de B-kern gestuurd, maar na het ontslag van die laatste werd hij toch weer opgevist.

Lamkel Zé maakte zich weer onmogelijk

Lang duurde de rehabilitatie echter niet. Na amper één wedstrijd had opvolger Wouter Vrancken ook al genoeg gezien. Bij zijn debuut tegen Cercle stond Lamkel Zé nog in de basis, maar vorig weekend tegen Beerschot kwam hij niet van de bank.

Bovendien liet Lamkel Zé er zich ook weer van zijn slechtste kant zien. Toen duidelijk werd dat hij niet zou invallen, trok hij nog voor het laatste fluitsignaal naar de kleedkamer. Na de match maakte Vrancken snel duidelijk dat hij niet meer op Lamkel Zé rekent.

Door Vrancken alweer naar beloften gezet

Dat blijkt nu ook helemaal. Het Belang van Limburg weet dat de selectie van STVV vrijdag op afzondering trekt voor de allesbepalende slotmatch tegen KV Kortrijk een dag later, maar Lamkel Zé zal daar niet bij zijn.

In plaats daarvan moet de aanvaller weer meetrainen met de beloften. Na zijn nieuwe verbanning lijdt het stilaan geen twijfel meer dat Lamkel Zé zijn laatste match in Sint-Truiden gespeeld heeft. Zijn contract loopt er op het einde van het seizoen sowieso af.

POLL: Had je verwacht dat het zo snel fout zou lopen met hem?

Meest recent

Fink houdt adem in: smaakmaker Genk in de lappenmand?

KRC Genk lijkt uitgeteld in de titelrace, al kan de wereld er plots weer helemaal anders uitzien ...

0
0
Club Brugge-fans krijgen steun uit opvallende hoek

Na de rellen omtrent de bekerfinale besloot Fabrice Cumps als burgemeester van Anderlecht de Club ...

65
65
Baro all-in: serieuze investeringen bij AA Gent

De play-offs dreigen een maat voor niks te worden voor AA Gent, dat nog alles op alles moet zetten ...

55
55
'Club Brugge strijdt met Ajax om potentieel goudhaantje'

In Youth We Trust. Het was even de slogan van aartsrivaal Anderlecht, maar ook Club Brugge trekt ...

114
114
'De Bruyne geeft groen licht: straffe bestemming bekend?'

Sinds hij een aantal weken geleden officieel zijn afscheid aankondigde bij Manchester City wordt er ...

147
147
'Anderlecht op dreef: zomeraanwinst drie én vier'

RSC Anderlecht laat geen gras groeien over de voorbereiding van de aanstaande zomermercato, want met ...

221
221
'Één enorme smet op de carrière van Sven Kums'

Sven Kums stopt aan het einde van dit seizoen met voetballen. De middenvelder van KAA Gent heeft een ...

58
58
Filip Joos haalt uit in Paus-debat: “Gaan we dit blijven doen?”

Heel de wereld is momenteel in de ban van 'Het Conclaaf'. We hebben het uiteraard niet over het ...

91
91
Mikel Arteta sneert stevig naar PSG: “Dat zegt genoeg…”

Arsenal en Leandro Trossard moesten in de halve finale van de Champions League het onderspit delven ...

63
63
Mokio spiegelt zich verrassend aan… Anderlecht-speler

Jorthy Mokio wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

52
52
Betreurde Sterchele krijgt pakkend eerbetoon: 'Dit zegt iedereen'

Er zijn weinig voetballers die op korte tijd zo'n impact hebben gehad op het Belgische voetbal dan ...

91
91
'AA Gent troeft Club Brugge af voor belangrijke pion'

AA Gent beleeft een moeilijk seizoen met de A-ploeg, die in de slotmatchen van het seizoen nog volop ...

281
281
'Geflopt bij Antwerp, nu lonkt knaltransfer naar Chelsea'

Antwerp wist de voorbije jaren al verschillende spelers te gelde te maken en zal dat ongetwijfeld ...

145
145
“Weerzinwekkend” – Trump en co bedreigen fans voor WK 2026

Het WK 2026 vindt plaats in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Op het Witte Huis kwam een ...

105
105
'Union verliest volgende smaakmaker: Bundesliga lonkt'

Union kan in de komende weken eindelijk de landstitel veroveren, nadat het in de voorbije drie ...

55
55
Van Ryanair tot Evra: Trossard compleet belachelijk gemaakt

Arsenal ging in de halve finale van de Champions League kopje onder tegen PSG. De Londenaren wisten ...

41
41
'Exodus bij KV Kortrijk, eerste aanwinst op komst'

KV Kortrijk zet zaterdag een punt achter zeventien jaar in de Jupiler Pro League. Het speelt dan op ...

252
252
'Wending in verkrachtingszaak: Dani Alves krijgt zwaar verdict'

Dani Alves loopt momenteel op vrije voeten na zijn vrijspraak voor verkrachting, maar daar komt in ...

41
41
'Napoli all-in: drastisch plan om De Bruyne te halen'

Het transferdossier van Kevin De Bruyne lijkt een verrassende wending te krijgen. De voorbije weken ...

155
155
'Vrancken dient Lamkel Zé genadeschot toe bij STVV'

STVV pakte in januari uit met een gewaagde gok door Didier Lamkel Zé binnen te halen. De ...

208
208

Meer sportnieuws