'Vrancken dient Lamkel Zé genadeschot toe bij STVV'

door
'Vrancken dient Lamkel Zé genadeschot toe bij STVV'

STVV pakte in januari uit met een gewaagde gok door Didier Lamkel Zé binnen te halen. De Kanaries hadden gehoopt dat de ruwe kwaliteiten van het Kameroense enfant terrible het eindelijk zouden halen van zijn karakter, maar dat bleek toch weer tegen te vallen.

De aanvaller begon nog goed met vier goals in negen matchen in de reguliere competitie, maar daarna had hij het al snel weer verkorven. Lamkel Zé werd door Felice Mazzu naar de B-kern gestuurd, maar na het ontslag van die laatste werd hij toch weer opgevist.

LEES OOK: Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

Lamkel Zé maakte zich weer onmogelijk

Lang duurde de rehabilitatie echter niet. Na amper één wedstrijd had opvolger Wouter Vrancken ook al genoeg gezien. Bij zijn debuut tegen Cercle stond Lamkel Zé nog in de basis, maar vorig weekend tegen Beerschot kwam hij niet van de bank.

Bovendien liet Lamkel Zé er zich ook weer van zijn slechtste kant zien. Toen duidelijk werd dat hij niet zou invallen, trok hij nog voor het laatste fluitsignaal naar de kleedkamer. Na de match maakte Vrancken snel duidelijk dat hij niet meer op Lamkel Zé rekent.

Door Vrancken alweer naar beloften gezet

Dat blijkt nu ook helemaal. Het Belang van Limburg weet dat de selectie van STVV vrijdag op afzondering trekt voor de allesbepalende slotmatch tegen KV Kortrijk een dag later, maar Lamkel Zé zal daar niet bij zijn.

In plaats daarvan moet de aanvaller weer meetrainen met de beloften. Na zijn nieuwe verbanning lijdt het stilaan geen twijfel meer dat Lamkel Zé zijn laatste match in Sint-Truiden gespeeld heeft. Zijn contract loopt er op het einde van het seizoen sowieso af.

Had je verwacht dat het zo snel fout zou lopen met hem?

Meest recent

Mannaert: "Het is wellicht hun laatste eindtoernooi"

Iedereen bij de Rode Duivels kijkt nu al uit naar het WK 2026. De Belgen willen de wereld nog eens ...

17
17
STVV komt met prachtige actie voor voorzitter Meekers

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar enkele maanden geleden kreeg de club alarmerend ...

0
0
'Anderlecht baalt: Ajax gaat met parel aan de haal'

Bij RSC Anderlecht loopt er tussen de U15 en U18 héél veel talent rond. Bepaalde ...

119
119
De Condé zet spelers op hun plaats na lek uit kleedkamer

Bij KRC Genk doen ze het zeer goed in Europa, waar ze tegen FC Midtjylland een volgende topzaak ...

143
143
Kompany spreekt over tragisch overlijden van De Boeck

Het grote nieuws deze week was op sportief vlak het ontslag van Nicky Hayen en de komst van Ivan ...

0
0
'AA Gent slaat toe en heeft nieuwe coach beet'

AA Gent werd op snelheid gepakt en zag Ivan Leko naar Club Brugge verkassen. De Buffalo's schakelden ...

686
686
Alweer weg bij bond? Mannaert dropt toekomsthint

In het begin van 2025 gooiden ze het bij de Rode Duivels over een volledig nieuwe boeg. Het aflopend ...

151
151
Smaakmaker Essevee via Africa Cup naar Premier League?

Zulte Waregem gaat door een moeilijke periode en heeft intussen al zes competitiematchen niet meer ...

56
56
'WK-plan Duivels: datum afreis bekend én grote naam mee'

Vorige week werd er geloot voor de groepsfase van het WK en de Rode Duivels mogen zeker niet klagen ...

69
69
'Duranville in vieze papieren: 2 clubs haken af'

Borussia Dortmund krijgt woensdagavond in de Champions League het bezoek van Bodø/Glimt, maar ...

123
123
Nieuwe JPL-waardes: explosies bij Genk, Anderlecht en Club

De wintermercato nadert met rasse schreden en dus vonden ze het bij Transfermarkt tijd om de ...

198
198
Anderlecht zwaait Neerpede-icoon na 27 jaar uit

Neerpede groeide in de voorbije decennia uit tot een begrip en met Nathan De Cat levede het dit ...

115
115
KV Mechelen mag eerste winteraanwinst nu al verwelkomen

KV Mechelen blijft het dit seizoen uitstekend doen. Malinwa legde vorig weekend Charleroi over de ...

94
94
Trainerswissel in Genk? De Condé en Fink reageren fel

KRC Genk beleefde alweer een tegenvallende week in eigen land, met eerst een pijnlijke uitschakeling ...

347
347
'Nieuwe twist in saga: De Mil meldt zich af in Charleroi'

Bij AA Gent werden ze deze week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Ivan Leko naar ...

314
314
TRANSFERUURTJE: 'Gent zoekt nieuwe coach, oude bekende terug bij Anderlecht?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

343
343
De Ketelaere glundert na rel: ferme sneer naar tegenstander

Charles De Ketelaere was afgelopen speeldag in de Serie A nog misnoegd omdat hij gewisseld werd bij ...

58
58
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

177
177
Knaltransfer Doku naar Real? “Vervanger van Vini Jr”

Jérémy Doku is dit seizoen on fire bij Manchester City. De buitenspeler is ...

236
236
Madou jubelt: Club Brugge troeft Anderlecht én Union af

Het zijn woelige tijden bij Club Brugge na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan ...

323
323
OH Leuven bewijst Belgisch voetbal énorme dienst

OH Leuven speelt dit seizoen in de Champions League bij de vrouwen en ze doen het daar fantastisch. ...

72
72
Alderweireld lyrisch over topper USG: "Kan hoger niveau aan"

Union SG mag tot op heden tevreden zijn over de prestaties in de Champions League. De Brusselaars ...

74
74
'Anderlecht is gestart met 'Premier League-project''

Bij RSC Anderlecht kochten ze in 2025 heel veel spelers. Voorlopig laten een aantal jongens toch ...

294
294
Bestuur Club Brugge onder vuur: druk neemt enorm toe

Club Brugge heeft voor een serieuze bom in het Belgische voetbal gezorgd met het ontslag van Nicky ...

442
442
'Antwerp heeft verdediger beet, Anderlecht mikt hoog'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC mikken op talenten vanuit het buitenland. De twee Belgische ...

431
431

Meer sportnieuws