Vrancken genadeloos voor Lamkel Zé na nieuwe STVV-rel

410 stemmen
Vrancken genadeloos voor Lamkel Zé na nieuwe STVV-rel

Didier Lamkel Zé is een meester in het zichzelf onmogelijk maken bij een club. Ook bij Sint-Truiden kreeg hij verschillende kansen, maar de Kameroener liet zich tegen Beerschot weer van zijn kleinste kant zien. De 28-jarige spits liep drie minuten voor affluiten al naar binnen.

STVV behaalde een belangrijke zege tegen Beerschot, maar Lamkel Zé was blijkbaar niet geïnteresseerd. Hij stapte nog voor het eindsignaal naar binnen. Coach Wouter Vrancken kwam na afloop met een erg verrassende reactie tegenover Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: 'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Geen woorden aan vuil maken

Vrancken leek niet te veel woorden vuil te willen maken aan Lamkel Zé. “Sommige dingen lossen zichzelf op. Ik wil strijders op het veld zien. De spelers die gespeeld hebben, hebben dat ook getoond. De jongens die dat niet willen doen, mogen ergens anders heen", klinkt het kort en duidelijk.

Het ziet er dus naar uit Lamkel Zé geen toekomst meer heeft op Stayen. Vorige week hintte Vrancken al naar een breuk. “Ik heb geen zin om bepaalde jongens te beschermen. Dat is hier al te lang gebeurd. Er zijn zaken gebeurd naast het veld die niet door de beugel kunnen en dat moet gedaan zijn.”

Lamkel Zé weer weg uit België?

Lamkel Zé kwam dit seizoen al geregeld in de media. Onder Felica Mazzu werd de aanvaller binnengehaald om STVV uit het slop te halen, maar de Kameroener kon geen potten breken. Na een korte periode in de B-kern pikte Vrancken hem alweer op.

Maar ook dat werd geen succes. Lamkel Zé laat zich negatief opmerken en het huwelijk tussen speler en club lijkt al klaar te zijn. Eerder flirtte de voormalige speler van Royal Antwerp FC en KV Kortrijk al met een volgende uitdaging door op Instagram te posten.

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'
423

Vind jij het gedrag van Lamkel Zé onaanvaardbaar?

Meest recent

‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

0
0
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

9
9
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

15
15
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

107
107
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

398
398
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

148
148
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

60
60
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

120
120
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

35
35
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

671
671
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

118
118
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

125
125
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

93
93
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

458
458
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

390
390
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

418
418
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

257
257
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

372
372
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

718
718
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

533
533
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

45
45
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

279
279
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

828
828
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

73
73
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

381
381

Meer sportnieuws