Vrancken genadeloos voor Lamkel Zé na nieuwe STVV-rel

door
Vrancken genadeloos voor Lamkel Zé na nieuwe STVV-rel

Didier Lamkel Zé is een meester in het zichzelf onmogelijk maken bij een club. Ook bij Sint-Truiden kreeg hij verschillende kansen, maar de Kameroener liet zich tegen Beerschot weer van zijn kleinste kant zien. De 28-jarige spits liep drie minuten voor affluiten al naar binnen.

STVV behaalde een belangrijke zege tegen Beerschot, maar Lamkel Zé was blijkbaar niet geïnteresseerd. Hij stapte nog voor het eindsignaal naar binnen. Coach Wouter Vrancken kwam na afloop met een erg verrassende reactie tegenover Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Grote uitverkoop dreigt in de Jupiler Pro League

Geen woorden aan vuil maken

Vrancken leek niet te veel woorden vuil te willen maken aan Lamkel Zé. “Sommige dingen lossen zichzelf op. Ik wil strijders op het veld zien. De spelers die gespeeld hebben, hebben dat ook getoond. De jongens die dat niet willen doen, mogen ergens anders heen", klinkt het kort en duidelijk.

Het ziet er dus naar uit Lamkel Zé geen toekomst meer heeft op Stayen. Vorige week hintte Vrancken al naar een breuk. “Ik heb geen zin om bepaalde jongens te beschermen. Dat is hier al te lang gebeurd. Er zijn zaken gebeurd naast het veld die niet door de beugel kunnen en dat moet gedaan zijn.”

Lamkel Zé weer weg uit België?

Lamkel Zé kwam dit seizoen al geregeld in de media. Onder Felica Mazzu werd de aanvaller binnengehaald om STVV uit het slop te halen, maar de Kameroener kon geen potten breken. Na een korte periode in de B-kern pikte Vrancken hem alweer op.

Maar ook dat werd geen succes. Lamkel Zé laat zich negatief opmerken en het huwelijk tussen speler en club lijkt al klaar te zijn. Eerder flirtte de voormalige speler van Royal Antwerp FC en KV Kortrijk al met een volgende uitdaging door op Instagram te posten.

Vind jij het gedrag van Lamkel Zé onaanvaardbaar?

Meest recent

Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

21
21
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

89
89
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

138
138
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

32
32
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

177
177
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

93
93
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

100
100
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

75
75
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

183
183
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

74
74
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

135
135
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1188
1188
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

65
65
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

76
76
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

518
518
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

236
236
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

122
122
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

154
154
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

138
138
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

32
32
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1060
1060
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

131
131
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

63
63
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

395
395
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

889
889

Meer sportnieuws