Vrancken genadeloos voor Lamkel Zé na nieuwe STVV-rel

door
Vrancken genadeloos voor Lamkel Zé na nieuwe STVV-rel

Didier Lamkel Zé is een meester in het zichzelf onmogelijk maken bij een club. Ook bij Sint-Truiden kreeg hij verschillende kansen, maar de Kameroener liet zich tegen Beerschot weer van zijn kleinste kant zien. De 28-jarige spits liep drie minuten voor affluiten al naar binnen.

STVV behaalde een belangrijke zege tegen Beerschot, maar Lamkel Zé was blijkbaar niet geïnteresseerd. Hij stapte nog voor het eindsignaal naar binnen. Coach Wouter Vrancken kwam na afloop met een erg verrassende reactie tegenover Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Geen woorden aan vuil maken

Vrancken leek niet te veel woorden vuil te willen maken aan Lamkel Zé. “Sommige dingen lossen zichzelf op. Ik wil strijders op het veld zien. De spelers die gespeeld hebben, hebben dat ook getoond. De jongens die dat niet willen doen, mogen ergens anders heen", klinkt het kort en duidelijk.

Het ziet er dus naar uit Lamkel Zé geen toekomst meer heeft op Stayen. Vorige week hintte Vrancken al naar een breuk. “Ik heb geen zin om bepaalde jongens te beschermen. Dat is hier al te lang gebeurd. Er zijn zaken gebeurd naast het veld die niet door de beugel kunnen en dat moet gedaan zijn.”

Lamkel Zé weer weg uit België?

Lamkel Zé kwam dit seizoen al geregeld in de media. Onder Felica Mazzu werd de aanvaller binnengehaald om STVV uit het slop te halen, maar de Kameroener kon geen potten breken. Na een korte periode in de B-kern pikte Vrancken hem alweer op.

Maar ook dat werd geen succes. Lamkel Zé laat zich negatief opmerken en het huwelijk tussen speler en club lijkt al klaar te zijn. Eerder flirtte de voormalige speler van Royal Antwerp FC en KV Kortrijk al met een volgende uitdaging door op Instagram te posten.

Vind jij het gedrag van Lamkel Zé onaanvaardbaar?

Meest recent

Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

6
6
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

72
72
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

84
84
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

124
124
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

138
138
Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Het Europese ticket komt steeds dichterbij voor STVV. De nummer drie in de Champions' Play-Offs kon ...

53
53
Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

128
128
"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

223
223
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

277
277
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

77
77
'Transferklapper Mika Godts: eerste topclub al genoemd'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

108
108
'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

285
285
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

611
611
Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

108
108
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

131
131
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

451
451
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

26
26
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

453
453
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

287
287
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

322
322
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

63
63
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

228
228
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

138
138
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

48
48
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

93
93

Meer sportnieuws