Vrancken genadeloos voor Lamkel Zé na nieuwe STVV-rel

door
Vrancken genadeloos voor Lamkel Zé na nieuwe STVV-rel

Didier Lamkel Zé is een meester in het zichzelf onmogelijk maken bij een club. Ook bij Sint-Truiden kreeg hij verschillende kansen, maar de Kameroener liet zich tegen Beerschot weer van zijn kleinste kant zien. De 28-jarige spits liep drie minuten voor affluiten al naar binnen.

STVV behaalde een belangrijke zege tegen Beerschot, maar Lamkel Zé was blijkbaar niet geïnteresseerd. Hij stapte nog voor het eindsignaal naar binnen. Coach Wouter Vrancken kwam na afloop met een erg verrassende reactie tegenover Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Geen woorden aan vuil maken

Vrancken leek niet te veel woorden vuil te willen maken aan Lamkel Zé. “Sommige dingen lossen zichzelf op. Ik wil strijders op het veld zien. De spelers die gespeeld hebben, hebben dat ook getoond. De jongens die dat niet willen doen, mogen ergens anders heen", klinkt het kort en duidelijk.

Het ziet er dus naar uit Lamkel Zé geen toekomst meer heeft op Stayen. Vorige week hintte Vrancken al naar een breuk. “Ik heb geen zin om bepaalde jongens te beschermen. Dat is hier al te lang gebeurd. Er zijn zaken gebeurd naast het veld die niet door de beugel kunnen en dat moet gedaan zijn.”

Lamkel Zé weer weg uit België?

Lamkel Zé kwam dit seizoen al geregeld in de media. Onder Felica Mazzu werd de aanvaller binnengehaald om STVV uit het slop te halen, maar de Kameroener kon geen potten breken. Na een korte periode in de B-kern pikte Vrancken hem alweer op.

Maar ook dat werd geen succes. Lamkel Zé laat zich negatief opmerken en het huwelijk tussen speler en club lijkt al klaar te zijn. Eerder flirtte de voormalige speler van Royal Antwerp FC en KV Kortrijk al met een volgende uitdaging door op Instagram te posten.

Vind jij het gedrag van Lamkel Zé onaanvaardbaar?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

93
93
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

52
52
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

13
13
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

32
32
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

55
55
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

191
191
"Belachelijk" - Opvallende straf Burgess na heftige uithaal

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

177
177
Vrouw Valverde haalt verschroeiend uit: "Ze willen bloed zien"

De aanloop naar de Clasico van zondagavond is bijzonder woelig verlopen bij Real Madrid. Zo kwam het ...

40
40
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

249
249
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

233
233
'Bayern opent onderhandelingen: Kompany krijgt knaltransfer'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

171
171
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

290
290
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

248
248
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

29
29
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

225
225
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

44
44
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

108
108
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

231
231
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

193
193
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

152
152
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

202
202
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

397
397
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

22
22
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

540
540
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

839
839
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

187
187

Meer sportnieuws