Vrancken genadeloos voor Lamkel Zé na nieuwe STVV-rel

door
Vrancken genadeloos voor Lamkel Zé na nieuwe STVV-rel

Didier Lamkel Zé is een meester in het zichzelf onmogelijk maken bij een club. Ook bij Sint-Truiden kreeg hij verschillende kansen, maar de Kameroener liet zich tegen Beerschot weer van zijn kleinste kant zien. De 28-jarige spits liep drie minuten voor affluiten al naar binnen.

STVV behaalde een belangrijke zege tegen Beerschot, maar Lamkel Zé was blijkbaar niet geïnteresseerd. Hij stapte nog voor het eindsignaal naar binnen. Coach Wouter Vrancken kwam na afloop met een erg verrassende reactie tegenover Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Geen woorden aan vuil maken

Vrancken leek niet te veel woorden vuil te willen maken aan Lamkel Zé. “Sommige dingen lossen zichzelf op. Ik wil strijders op het veld zien. De spelers die gespeeld hebben, hebben dat ook getoond. De jongens die dat niet willen doen, mogen ergens anders heen", klinkt het kort en duidelijk.

Het ziet er dus naar uit Lamkel Zé geen toekomst meer heeft op Stayen. Vorige week hintte Vrancken al naar een breuk. “Ik heb geen zin om bepaalde jongens te beschermen. Dat is hier al te lang gebeurd. Er zijn zaken gebeurd naast het veld die niet door de beugel kunnen en dat moet gedaan zijn.”

Lamkel Zé weer weg uit België?

Lamkel Zé kwam dit seizoen al geregeld in de media. Onder Felica Mazzu werd de aanvaller binnengehaald om STVV uit het slop te halen, maar de Kameroener kon geen potten breken. Na een korte periode in de B-kern pikte Vrancken hem alweer op.

Maar ook dat werd geen succes. Lamkel Zé laat zich negatief opmerken en het huwelijk tussen speler en club lijkt al klaar te zijn. Eerder flirtte de voormalige speler van Royal Antwerp FC en KV Kortrijk al met een volgende uitdaging door op Instagram te posten.

Vind jij het gedrag van Lamkel Zé onaanvaardbaar?

Meest recent

Mokio en Bounida aangepakt: "Word er helemaal gek van"

Ajax opende zondag zijn 2026 met een overwinning, maar helemaal van een leien dakje ging het toch ...

32
32
'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

93
93
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

196
196
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

65
65
“Wat een ontgoocheling” - Bizarre ontknoping Gouden Schoen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

322
322
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

84
84
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

587
587
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

209
209
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

179
179
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

405
405
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

63
63
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

241
241
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

69
69
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

88
88
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

70
70
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

71
71
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

118
118
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

470
470
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

18
18
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

272
272
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

361
361
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

826
826
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

154
154
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

665
665
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

375
375

Meer sportnieuws