Finale Champions League staat vast: PSG mept Arsenal knock-out

88 stemmen
Finale Champions League staat vast: PSG mept Arsenal knock-out

De finalisten in de Champions League zijn bekend. Zo zal Internazionale eind deze maand in München de degens moeten kruisen met Paris Saint-Germain. De Franse kampioen won na de heenwedstrijd ook de return tegen Arsenal FC: 2-1.

Dat PSG en Arsenal daags na Internazionale- FC Barcelona aan de bak moesten, was geen geschenk. Het was voor beide clubs quasi onmogelijk om dat spektakelstuk te benaderen, laat staan overtreffen. Toch kregen de aanwezigen in het Parc des Princes een meer dan aangenaam duel voorgestschoteld.

LEES OOK: 'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Cruciale Donnarumma

De thuisploeg had aan de heenmatch een 0-1-bonus overgehouden en kon in principe achteruit leunen. Maar Arsenal toonde al snel dat het zich niet zomaar gewonnen gaf. Een kopbal van Rice ging maar net naast, vervolgens moest Donnarumma vol aan de bak op pogingen van opnieuw Rice en Ødegaard.

Het Italiaanse sluitstuk bleek zo nog maar eens van levensbelang voor de Parijzenaars. PSG wist immers optimaal te profiteren van die gemiste kansen. Ruiz trapt de 1-0 immers keihard tegen de touwen, al was in herhaling te zien hoe zijn schot nog afweek. Dat maakte de Parijse vreugde er echter niet minder op.

Hakimi doet boeken dicht

De kwalificatie kwam zo wel erg dichtbij voor PSG. En in de tweede helft kreeg het nog een helpende hand toegestoken. Nadat de bal onfortuinlijk tegen de arm van Lewis-Skelly kwam, besloot de VAR tot ieders verrassing om een penalty te geven. Vitinha trapte de elfmeter echter erg zwakjes op Raya.

Het bleek evenwel uitstel van executie voor Arsenal. Niet veel later dook Hakimi op de juiste plaats op om de 2-0 alsnog binnen te trappen. Uiteindelijk wist Saka nog voor een aansluitingstreffer te zorgen. Maar verder raakten de Gunners, met Trossard als invaller, niet. PSG staat dus voor het eerst in vijf jaar tijd in de finale en geldt ook als favoriet, al zal het Inter zeker niet mogen onderschatten.

Wie wint de Champions League?

Meest recent

Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

73
73
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

19
19
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

34
34
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

18
18
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

117
117
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

112
112
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

19
19
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

113
113
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

23
23
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

266
266
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

356
356
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

163
163
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

105
105
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

159
159
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

797
797
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

468
468
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

362
362
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

264
264
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

47
47
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

36
36
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

830
830
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

605
605
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

128
128

Meer sportnieuws