Finale Champions League staat vast: PSG mept Arsenal knock-out

88 stemmen
Finale Champions League staat vast: PSG mept Arsenal knock-out

De finalisten in de Champions League zijn bekend. Zo zal Internazionale eind deze maand in München de degens moeten kruisen met Paris Saint-Germain. De Franse kampioen won na de heenwedstrijd ook de return tegen Arsenal FC: 2-1.

Dat PSG en Arsenal daags na Internazionale- FC Barcelona aan de bak moesten, was geen geschenk. Het was voor beide clubs quasi onmogelijk om dat spektakelstuk te benaderen, laat staan overtreffen. Toch kregen de aanwezigen in het Parc des Princes een meer dan aangenaam duel voorgestschoteld.

LEES OOK: 'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

Cruciale Donnarumma

De thuisploeg had aan de heenmatch een 0-1-bonus overgehouden en kon in principe achteruit leunen. Maar Arsenal toonde al snel dat het zich niet zomaar gewonnen gaf. Een kopbal van Rice ging maar net naast, vervolgens moest Donnarumma vol aan de bak op pogingen van opnieuw Rice en Ødegaard.

Het Italiaanse sluitstuk bleek zo nog maar eens van levensbelang voor de Parijzenaars. PSG wist immers optimaal te profiteren van die gemiste kansen. Ruiz trapt de 1-0 immers keihard tegen de touwen, al was in herhaling te zien hoe zijn schot nog afweek. Dat maakte de Parijse vreugde er echter niet minder op.

Hakimi doet boeken dicht

De kwalificatie kwam zo wel erg dichtbij voor PSG. En in de tweede helft kreeg het nog een helpende hand toegestoken. Nadat de bal onfortuinlijk tegen de arm van Lewis-Skelly kwam, besloot de VAR tot ieders verrassing om een penalty te geven. Vitinha trapte de elfmeter echter erg zwakjes op Raya.

Het bleek evenwel uitstel van executie voor Arsenal. Niet veel later dook Hakimi op de juiste plaats op om de 2-0 alsnog binnen te trappen. Uiteindelijk wist Saka nog voor een aansluitingstreffer te zorgen. Maar verder raakten de Gunners, met Trossard als invaller, niet. PSG staat dus voor het eerst in vijf jaar tijd in de finale en geldt ook als favoriet, al zal het Inter zeker niet mogen onderschatten.

Wie wint de Champions League?

Meest recent

Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

25
25
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

66
66
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

67
67
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

96
96
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

114
114
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

275
275
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

452
452
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

105
105
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

221
221
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

320
320
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

301
301
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

566
566
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

361
361
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

136
136
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

190
190
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

418
418
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

534
534
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

364
364
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

169
169
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

45
45
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

414
414
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

60
60
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

507
507
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

681
681
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

141
141

Meer sportnieuws