Finale Champions League staat vast: PSG mept Arsenal knock-out

door
Finale Champions League staat vast: PSG mept Arsenal knock-out

De finalisten in de Champions League zijn bekend. Zo zal Internazionale eind deze maand in München de degens moeten kruisen met Paris Saint-Germain. De Franse kampioen won na de heenwedstrijd ook de return tegen Arsenal FC: 2-1.

Dat PSG en Arsenal daags na Internazionale- FC Barcelona aan de bak moesten, was geen geschenk. Het was voor beide clubs quasi onmogelijk om dat spektakelstuk te benaderen, laat staan overtreffen. Toch kregen de aanwezigen in het Parc des Princes een meer dan aangenaam duel voorgestschoteld.

LEES OOK: Eindstand UCL: Club Brugge kent potentiële tegenstanders

Cruciale Donnarumma

De thuisploeg had aan de heenmatch een 0-1-bonus overgehouden en kon in principe achteruit leunen. Maar Arsenal toonde al snel dat het zich niet zomaar gewonnen gaf. Een kopbal van Rice ging maar net naast, vervolgens moest Donnarumma vol aan de bak op pogingen van opnieuw Rice en Ødegaard.

Het Italiaanse sluitstuk bleek zo nog maar eens van levensbelang voor de Parijzenaars. PSG wist immers optimaal te profiteren van die gemiste kansen. Ruiz trapt de 1-0 immers keihard tegen de touwen, al was in herhaling te zien hoe zijn schot nog afweek. Dat maakte de Parijse vreugde er echter niet minder op.

Hakimi doet boeken dicht

De kwalificatie kwam zo wel erg dichtbij voor PSG. En in de tweede helft kreeg het nog een helpende hand toegestoken. Nadat de bal onfortuinlijk tegen de arm van Lewis-Skelly kwam, besloot de VAR tot ieders verrassing om een penalty te geven. Vitinha trapte de elfmeter echter erg zwakjes op Raya.

Het bleek evenwel uitstel van executie voor Arsenal. Niet veel later dook Hakimi op de juiste plaats op om de 2-0 alsnog binnen te trappen. Uiteindelijk wist Saka nog voor een aansluitingstreffer te zorgen. Maar verder raakten de Gunners, met Trossard als invaller, niet. PSG staat dus voor het eerst in vijf jaar tijd in de finale en geldt ook als favoriet, al zal het Inter zeker niet mogen onderschatten.

Wie wint de Champions League?

Meest recent

Still kondigt veranderingen aan: "Dat zou dom zijn"

Bij Anderlecht staat er donderdag heel wat druk op de ketel, want na de zwakke resultaten van de ...

25
25
Opvallend: Club Luik zet na 2 dagen streep door transfer

Het slot van de mercato betekent voor veel clubs dat ze nog snel snel op zoek moeten naar ...

8
8
KV Mechelen zet Anderlecht en co een hak met contract

KV Mechelen is de voorbije weken weggezakt uit de top zes na een drie op vijftien, maar mag nog ...

59
59
'Verrassende transfer Frutos: dit wordt zijn nieuwe functie'

Nicolas Frutos staat op het punt om een opmerkelijke transfer te maken. Woensdag bevestigde La ...

74
74
KRC Genk krijgt stevige waarschuwing over nieuwe aanwinst

Bij KRC Genk beleefden ze uiteindelijk een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky en ...

124
124
'Club en Anderlecht grepen naast komst Guiagon'

Charleroi is bezig aan een zeer straffe reeks. Het is in de competitie opgeklommen naar de zesde ...

133
133
PSV-fan Van Gerwen breekt: Nieuw privédrama schokt

Michael van Gerwen staat bekend als een man die zelden mist. Op het dartbord is hij meedogenloos, ...

48
48
Go Ahead Eagles brengt verrassend Belgisch transfernieuws

Go Ahead Eagles was de voorbije jaren één van de revelaties in Nederland. Het wist ...

23
23
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

269
269
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

307
307
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

25
25
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

342
342
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

39
39
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

237
237
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

213
213
Tinder-match met Van Gucht krijgt hallucinante wending

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

36
36
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

70
70
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

25
25
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

473
473
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

173
173
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

210
210
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

80
80
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

241
241
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

252
252
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

135
135

Meer sportnieuws