Versterking Anderlecht: herkansing bij sterkhouder AA Gent?

door
Versterking Anderlecht: herkansing bij sterkhouder AA Gent?

Olivier Renard maakt zich op voor enkele drukke weken. De sportief directeur staat namelijk voor een hete transferzomer bij RSC Anderlecht. Daarbij moet hij onder meer op zoek naar versterking voor het centrum van de verdediging.

Tijdens de wintermercato was Renard al erg actief. Veel leverden die ingrepen echter niet op. Anderlecht bleef erg wisselvallig voor de dag komen en zal het seizoen andermaal zonder grote prijs afsluiten. Bijgevolg wordt in de zomer opnieuw een drukke transferperiode verwacht.

Om uiteenlopende redenen is het namelijk de bedoeling verschillende spelers van de hand te doen. Daar moet echter ook de nodige versterking tegenover staan. Met middenvelder Cedric Hatenboer is er de eerste aanwinst alvast een feit. Ook de komst van de jonge spits Mihajlo Cvetkovic is inmiddels in kannen en kruiken.

LEES OOK: AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

Mankracht voor defensie

Daar zal het evenwel niet bij blijven. Vooral in de achterhoede moet nog wat versterking volgen. Jan Vertonghen stopt immers als profvoetballer, terwijl de huurbeurt van Adryelson naar alle waarschijnlijkheid geen vervolg krijgt. Hierdoor blijven enkel Jan-Carlo Simic en Lukas Hey over in het centrum achterin.

Dat is ruim onvoldoende om de strijd op meerdere fronten aan te gaan. Aan Renard dus om de gepaste aanwinsten te strikken. Daarbij is hij niet blind voor de eigen competitie. Ahmed Touba wordt bijvoorbeeld genoemd als een belangrijk target. En mogelijk klopt hij ook aan bij een sterkhouder van AA Gent.

Transfervrij op de markt

Transferwatcher Sacha Tavolieri haalt immers aan dat Jordan Torunarigha afgelopen winter al op de verlanglijst stond. En vermits zijn contract in Gent naar alle waarschijnlijkheid niet meer verlengd zal worden, komt hij weldra transfervrij op de markt. Anderlecht krijgt dus een herkansing.

Al lijken de slaagkansen op voorhand al erg klein. Torunarigha zou immers zijn zinnen hebben gezet op een aanzienlijk salaris. En RSCA is niet van plan/in staat om nog zware contracten uit te delen. Bovendien heerst er concurrentie van de Bundesliga, waar de meeste clubs toch kapitaalkrachtiger zijn.

Torunarigha zou een basisspeler zijn bij het huidige Anderlecht?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

100
100
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

0
0
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

12
12
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

71
71
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

39
39
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

228
228
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

13
13
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

241
241
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

146
146
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

493
493
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

133
133
Rode kaart beslissend: geen winnaar in Gent-Anderlecht

In de Champions' Play-Offs heeft het duel om de vierde plaats tussen AA Gent en RSC Anderlecht geen ...

95
95
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

230
230
Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

RSC Anderlecht leek zondagmiddag verdiend op voorsprong te gaan rusten op bezoek bij AA Gent. Maar ...

340
340
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

105
105
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

638
638
Burgess met schrik vrij na grove uithaal: "Sloeg nergens op"

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

430
430
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

75
75
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

136
136
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

151
151
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

272
272
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

82
82
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

301
301
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

39
39
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

55
55
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

231
231

Meer sportnieuws