Barça haalt uit na CL-uitschakeling: "Arbitrage heeft ons benadeeld"

door
Barça haalt uit na CL-uitschakeling:

FC Barcelona zal dit seizoen dan toch geen treble winnen. De Catalanen sneuvelden dinsdag immers in de halve finales van de Champions League na een geweldig spektakel tegen Internazionale. De koploper in La Liga is wel kritisch voor de wedstrijdleiding.

Nadat de heenmatch al op 3-3 was geëindigd, maakten de twee ploegen er dinsdag zelfs een nog memorabelere wedstrijd van.Inter kwam in de eerste helft op 2-0, maar met een geweldige tweede helft boog Barça die scheve situatie helemaal om. Uiteindelijk kwam de thuisploeg in de extra tijd echter weer langszij, om de klus af te maken in de verlengingen: 4-3-eindstand.

LEES OOK: Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Scheidsrechter onder vuur

De (neutrale) voetballiefhebber kon dus vingers en duimen aflikken, de fans van Inter beleefden een avond om nooit te vergeten. Voor Barcelona was het dan weer wonden likken. Al kunnen de Catalanen zich optrekken aan het feit dat er heel wat toekomstmuziek zit in deze jonge ploeg. Bovendien zou de Spaanse dubbel de uitschakeling snel doen vergeten.

Maar momenteel houdt Barcelona vooral een wrang gevoel over aan de clash in Milaan. En ook een hoop frustratie richting scheidsrechter Szymon Marciniak. Die liet het bijvoorbeeld na om Henrikh Mkhitaryan een tweede gele kaart te geven en nam enkele kleine beslissingen in het nadeel van de Spanjaarden.

Ook voorzitter haalt uit

Vlak na de match haalde onder meer Pedri al eens uit. "Er zijn dingen gebeurd die ik niet begrijp, die moeilijk te verklaren zijn. Bij alle twijfelgevallen floot hij voor Inter. Dit is ook niet de eerste keer dat ons dit overkomt met deze scheidsrechter. De UEFA zou dit moeten onderzoeken", aldus de middenvelder.

Nu doet Joan Laporta er nog een schepje bovenop. In een statement op de clubkanalen wijst de preses naar Marciniak en co als één van de hoofdredenen voor de uitschakeling. "We hebben gestreden om de finale in München te bereiken, maar het mocht niet zo zijn. Vooral omdat de arbitrage ons heeft benadeeld. Maar dat moet ons juist sterker maken", aldus Laporta.

Barça werd benadeeld door de arbitrage ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

36
36
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

24
24
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

36
36
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

172
172
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

45
45
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

77
77
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

87
87
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

227
227
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

235
235
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

95
95
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

115
115
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

104
104
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

393
393
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

437
437
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

128
128
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

395
395
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

486
486
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

294
294
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

111
111
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

84
84
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

67
67
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

159
159
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

262
262
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

339
339
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

379
379

Meer sportnieuws