Genks goudhaantje gegeerd: De Condé reageert op geruchten

door
Genks goudhaantje gegeerd: De Condé reageert op geruchten

Er staat KRC Genk wellicht een zeer drukke transferzomer te wachten. De Limburgers willen hun kern vooral in de breedte versterken met het oog op een Europees avontuur, terwijl ze ook hun sterkhouders zoveel mogelijk aan boord willen houden. Dat laatste belooft niet evident te worden.

De sterke prestaties van dit seizoen zorgt er immers voor dat heel wat smaakmakers zich in de kijker gespeeld hebben. Mike Penders werd vorige zomer al verkocht, terwijl er met Zakaria El Ouahdi en Tolu Arokodare afspraken gemaakt zouden zijn over een transfer na dit seizoen.

LEES OOK: Winterversterking voor Genk: Hayen doet boekje open

Bangoura gelinkt aan Newcastle

Andere sterkhouders wil Genk houden, ook al is er zeer veel interesse. De voorbije maanden werden spelers als Matte Smets, Kos Karetsas en Jarne Steuckers aan buitenlandse teams gelinkt. En ook voor Ibrahima Sory Bangoura komt er alsmaar meer belangstelling.

De 21-jarige Guineeër brak dit seizoen helemaal door, nadat hij in januari 2024 doorgeschoven werd vanuit Jong Genk. Hij veroverde een basisplaats en zijn prestaties worden opgemerkt. Zo verschenen woensdag berichten over belangstelling van Newcastle United.

Wel Engelse interesse, geen afkoopsom

Bij Transfermarkt komt Head of Football Dimitri de Condé met een reactie op de geruchten. "Er is interesse van clubs uit de Premier League", bevestigt hij. "Ik lees ook artikels online die beweren dat er een afkoopsom is van 17 miljoen euro, maar dat klopt niet."

Wie Bangoura bij Genk wil wegkapen, zal dus aan de onderhandelingstafel plaats moeten nemen. Aangezien de jonge middenvelder nog onder contract ligt tot 2028, hebben de Limburgers de touwtjes daarbij stevig in handen.

Moet Genk bij een goed bod meewerken aan een transfer?

Meest recent

"De ploeg verraden" - wat er écht gebeurde in Standard-STVV

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

17
17
‘Man Utd shockeert Club: transferbom boven Jan Breydel’

Bij Club Brugge houdt niemand van Engelse shortlists— zeker niet als het over een vaste ...

87
87
Zware kater Anderlecht: zondebok krijgt 3.5 op 10

RSC Anderlecht heeft de winterstop moeten inzetten met een heuse kater. De Brusselaars verloren ...

96
96
Kerstcadeau voor Club Brugge? Ex-ref fileert penaltyfase

Club Brugge is één van de grote winnaars van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro ...

288
288
Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

331
331
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

299
299
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

150
150
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

70
70
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

210
210
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

392
392
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

313
313
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

140
140
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

53
53
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

123
123
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

249
249
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

327
327
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

85
85
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

617
617
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

407
407
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

486
486
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

147
147
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

82
82
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

722
722
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

704
704
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

450
450

Meer sportnieuws