Club Brugge heeft nieuwe goudklomp: "15 miljoen euro"

697
Club Brugge heeft nieuwe goudklomp:

Nu de beker op zak is, wil Club Brugge ook beslag leggen op de 20ste landstitel in zijn geschiedenis. Dan moet het wel rekenen op een misstap van Union SG én zijn drie laatste wedstrijden zelf tot een goed einde brengen. Daarvoor rekent men onder meer op de nieuwste sensatie Romeo Vermant.

De jonge aanvaller besloot afgelopen zomer om bij Club te blijven en te vechten voor zijn kans, ook al begon hij onderaan de spitsen-hiërarchie. Tijdens de eerste maanden van het seizoen bleven zijn speelminuten ook erg beperkt. Maar wanneer Vermant de kans kreeg, bracht hij altijd wel een bepaalde vorm van energie bij aan de ploeg.

LEES OOK: Nieuwe beelden: Burgess haalt bloed onder Brugse nagels

Volgende cashcow

Bovendien koppelde hij daar een neus voor doelpunten aan. Ondertussen sukkelden concurrenten met blessures en vormverlies, waardoor Vermant vaker mocht opdraven. De laatste weken is hij zelfs helemaal ontploft. Zo zit hij in de Play-Offs aan vijf doelpunten, terwijl hij zondag de bekerfinale besliste met opnieuw twee goals.

Als Vermant deze prestaties kan bevestigen, zou hij wel eens de volgende kunnen worden in het steeds indrukwekkendere lijstje van jeugdproducten die voor de nodige miljoenen worden verkocht. "Als Nilsson fit blijft en Vermant geen kans kreeg, dan kon je hem misschien voor 2 miljoen halen. De is prijs is bij wijze van spreken gestegen naar 15 miljoen euro", stelt analist Hein Vanhaezebrouck bij Het Nieuwsblad.

Eerst verlengen

Om effectief kans te maken op een transfersom van die grootorde, zal Vermant wel eerst nog moeten bevestigen. En dat terwijl zijn nabije toekomst nog niet helemaal vast staat. Bij Club gaat hij na het seizoen immers zijn laatste contractjaar in. Blauw-Zwart wil de overeenkomst wel openbreken, maar voorlopig houdt de speler de boot nog wat af. Hij zou dan ook sportieve garanties verlangen, zicht op speelminuten.

Veel hangt er dus vanaf wat er met zijn huidige concurrenten gebeurt en of Club een nieuwe spits gaat halen in de zomermercato. Analist Marc Degryse raadt Blauw-Zwart in ieder geval aan om door te drukken voor een verlenging van Vermant. "Hij begint straks aan zijn laatste contractjaar bij Club, maar als je dit soort wedstrijden over de streep kunt trekken, verdien je wat mij betreft een verbeterd contract", aldus Degryse bij Het Laatste Nieuws.

Vermant moet volgend seizoen eerste spits worden bij Club ...

Meest recent

'Bruno baalt: transferplan Anderlecht valt in duigen'

In de late uurtjes van de transfermarkt is het plots drummen aan de uitgang bij RSC Anderlecht, dat ...

3
3
Lardot spreekt klare taal: rode kaart Forbs onterecht?

Club Brugge leed op het veld van AA Gent zondag zijn eerste competitienederlaag van het seizoen. ...

137
137
Anderlecht laat winger naar Spanje verhuizen

Bij RSC Anderlecht gaat er nog het nodige volk vertrekken. Paars-Wit maakte vandaag al de transfer ...

101
101
Einde van een tijdperk: Lionel Messi stopt als international

Het voetbal neemt afscheid van Lionel Messi op het internationale podium. De Argentijn stopt als ...

60
60
Waarom RSCA toch (een beetje) hoopvoller is na Union SG

RSC Anderlecht verloor met 3-0 van Union SG. Op de zege viel werkelijk niets af te dingen. De ...

256
256
AA Gent kraait victorie: "Of ik een goede transfer ben?"

Bij AA Gent niets dan tevreden gezichten na de knappe 2-1-zege tegen Club Brugge. De Buffalo’s ...

215
215
Jan Mulder trekt alle registers open over nieuwe bondscoach

Jan Mulder is tegenwoordig nog maar zelden op de Vlaamse televisie te zien, maar wie dacht dat de ...

155
155
'Atlético Madrid en Juventus sluiten zéér opvallende deals'

Jonathan David verlaat Juventus en trekt naar Atlético Madrid, terwijl Nick Woltemade de ...

41
41
Vertrek bij Anderlecht: speler verlaat de club na elf jaar

Bij RSC Anderlecht gaan er nog de nodige spelers de club verlaten. Paars-Wit ziet alvast ...

212
212
“Vitor Bruno neemt alles op zich”: X gaat helemaal los

Vitor Bruno wilde na de zoveelste pijnlijke nederlaag van Anderlecht tegen Union duidelijk niets aan ...

228
228
'Fernandez-Pardo heeft transfer beet, AA Gent viert feest'

Matias Fernandez-Pardo staat voor een absolute toptransfer. De Belgische aanvaller verkast voor een ...

194
194
'Bologna heeft beet met tweede Belgische aanwinst'

Samuel Mbangula staat voor een nieuwe stap in zijn carrière. De Belgische aanvaller verlaat ...

30
30
Ruben Van Gucht maakt brandhout van Miss België-circus

Ruben Van Gucht haalt stevig uit naar de mensen die volgens hem misbruik maken van zijn relatie met ...

111
111
Sibierski aan zet: twéé extra spelers nodig op cruciale posities

Anderlecht kreeg een tikje van Union SG. Paars-Wit toonde weliswaar beterschap inzake doelgevaar, ...

470
470
'Genk vangt zeer straf bedrag met doorverkooppercentages'

Het lijkt voor KRC Genk een zeer lucratieve transferzomer te gaan worden. In de laatste dagen van de ...

302
302
Verrassende transfer in de maak voor Vermeeren?

Op zijn 21ste lijkt Arthur Vermeeren stilaan op een kruispunt in zijn carrière te staan. ...

226
226
'Done deal El Ouahdi: deze exacte som vangt Genk'

Het is nog een zeer bewogen einde van de zomermercato voor Genk. Dat stelde zondag nog Benjamin ...

242
242
Anderlecht kondigt definitief vertrek van flop aan

Anderlecht staat nog voor enkele zeer drukke dagen. Sportief directeur Antoine Sibierski is nog op ...

238
238
'Sensatietransfer Brughmans: alle details bekend'

Het slot van de mercato brengt bij KRC Genk nog een enorme verrassing. Terwijl de ogen veelal ...

563
563
'Knaltransfer Fofana: drie clubs in de running'

Voor Malick Fofana lijkt er in het slot van de mercato nog een transfer op komst te zijn. De ...

138
138
'Mbangula versiert op de valreep nog transfer'

De voorbije jaren maakten heel wat Belgische talenten een veelbelovend debuut, maar dat kreeg lang ...

45
45
'Twee vliegen in één klap: Standard loost overbodig duo'

Standard is goed aan het seizoen begonnen en is na vier speeldagen nog steeds ongeslagen. Met een ...

204
204
'Grote drukte Anderlecht: ook Stroeykens vertrekt nog'

Het slot van de mercato belooft nog zeer druk te worden voor Anderlecht. Dat maakt volop werk van de ...

780
780
TRANSFERUURTJE: 'Topbod op Vermant, transferbom bij Genk'

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dagen bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

364
364
‘Anderlecht zoekt oplossing: drie clubs strijden om Bertaccini’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Adriano Bertaccini. Onder Vitor Bruno is de ...

384
384

Meer sportnieuws