Club Brugge heeft nieuwe goudklomp: "15 miljoen euro"

door
Club Brugge heeft nieuwe goudklomp:

Nu de beker op zak is, wil Club Brugge ook beslag leggen op de 20ste landstitel in zijn geschiedenis. Dan moet het wel rekenen op een misstap van Union SG én zijn drie laatste wedstrijden zelf tot een goed einde brengen. Daarvoor rekent men onder meer op de nieuwste sensatie Romeo Vermant.

De jonge aanvaller besloot afgelopen zomer om bij Club te blijven en te vechten voor zijn kans, ook al begon hij onderaan de spitsen-hiërarchie. Tijdens de eerste maanden van het seizoen bleven zijn speelminuten ook erg beperkt. Maar wanneer Vermant de kans kreeg, bracht hij altijd wel een bepaalde vorm van energie bij aan de ploeg.

LEES OOK: Club-vloek van Tresoldi: onheil voor Atlético Madrid?

Volgende cashcow

Bovendien koppelde hij daar een neus voor doelpunten aan. Ondertussen sukkelden concurrenten met blessures en vormverlies, waardoor Vermant vaker mocht opdraven. De laatste weken is hij zelfs helemaal ontploft. Zo zit hij in de Play-Offs aan vijf doelpunten, terwijl hij zondag de bekerfinale besliste met opnieuw twee goals.

Als Vermant deze prestaties kan bevestigen, zou hij wel eens de volgende kunnen worden in het steeds indrukwekkendere lijstje van jeugdproducten die voor de nodige miljoenen worden verkocht. "Als Nilsson fit blijft en Vermant geen kans kreeg, dan kon je hem misschien voor 2 miljoen halen. De is prijs is bij wijze van spreken gestegen naar 15 miljoen euro", stelt analist Hein Vanhaezebrouck bij Het Nieuwsblad.

Eerst verlengen

Om effectief kans te maken op een transfersom van die grootorde, zal Vermant wel eerst nog moeten bevestigen. En dat terwijl zijn nabije toekomst nog niet helemaal vast staat. Bij Club gaat hij na het seizoen immers zijn laatste contractjaar in. Blauw-Zwart wil de overeenkomst wel openbreken, maar voorlopig houdt de speler de boot nog wat af. Hij zou dan ook sportieve garanties verlangen, zicht op speelminuten.

Veel hangt er dus vanaf wat er met zijn huidige concurrenten gebeurt en of Club een nieuwe spits gaat halen in de zomermercato. Analist Marc Degryse raadt Blauw-Zwart in ieder geval aan om door te drukken voor een verlenging van Vermant. "Hij begint straks aan zijn laatste contractjaar bij Club, maar als je dit soort wedstrijden over de streep kunt trekken, verdien je wat mij betreft een verbeterd contract", aldus Degryse bij Het Laatste Nieuws.

Vermant moet volgend seizoen eerste spits worden bij Club ...

Meest recent

Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

35
35
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

12
12
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

15
15
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

42
42
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

96
96
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

29
29
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

120
120
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

227
227
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

208
208
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

119
119
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

71
71
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

606
606
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

99
99
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

92
92
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

173
173
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

244
244
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

136
136
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

130
130
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

448
448
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

126
126
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

290
290
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

486
486
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

382
382
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

233
233
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

390
390

Meer sportnieuws