Club Brugge heeft nieuwe goudklomp: "15 miljoen euro"

697 stemmen
Club Brugge heeft nieuwe goudklomp:

Nu de beker op zak is, wil Club Brugge ook beslag leggen op de 20ste landstitel in zijn geschiedenis. Dan moet het wel rekenen op een misstap van Union SG én zijn drie laatste wedstrijden zelf tot een goed einde brengen. Daarvoor rekent men onder meer op de nieuwste sensatie Romeo Vermant.

De jonge aanvaller besloot afgelopen zomer om bij Club te blijven en te vechten voor zijn kans, ook al begon hij onderaan de spitsen-hiërarchie. Tijdens de eerste maanden van het seizoen bleven zijn speelminuten ook erg beperkt. Maar wanneer Vermant de kans kreeg, bracht hij altijd wel een bepaalde vorm van energie bij aan de ploeg.

LEES OOK: Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

Volgende cashcow

Bovendien koppelde hij daar een neus voor doelpunten aan. Ondertussen sukkelden concurrenten met blessures en vormverlies, waardoor Vermant vaker mocht opdraven. De laatste weken is hij zelfs helemaal ontploft. Zo zit hij in de Play-Offs aan vijf doelpunten, terwijl hij zondag de bekerfinale besliste met opnieuw twee goals.

Als Vermant deze prestaties kan bevestigen, zou hij wel eens de volgende kunnen worden in het steeds indrukwekkendere lijstje van jeugdproducten die voor de nodige miljoenen worden verkocht. "Als Nilsson fit blijft en Vermant geen kans kreeg, dan kon je hem misschien voor 2 miljoen halen. De is prijs is bij wijze van spreken gestegen naar 15 miljoen euro", stelt analist Hein Vanhaezebrouck bij Het Nieuwsblad.

Eerst verlengen

Om effectief kans te maken op een transfersom van die grootorde, zal Vermant wel eerst nog moeten bevestigen. En dat terwijl zijn nabije toekomst nog niet helemaal vast staat. Bij Club gaat hij na het seizoen immers zijn laatste contractjaar in. Blauw-Zwart wil de overeenkomst wel openbreken, maar voorlopig houdt de speler de boot nog wat af. Hij zou dan ook sportieve garanties verlangen, zicht op speelminuten.

Veel hangt er dus vanaf wat er met zijn huidige concurrenten gebeurt en of Club een nieuwe spits gaat halen in de zomermercato. Analist Marc Degryse raadt Blauw-Zwart in ieder geval aan om door te drukken voor een verlenging van Vermant. "Hij begint straks aan zijn laatste contractjaar bij Club, maar als je dit soort wedstrijden over de streep kunt trekken, verdien je wat mij betreft een verbeterd contract", aldus Degryse bij Het Laatste Nieuws.

Vermant moet volgend seizoen eerste spits worden bij Club ...

Meest recent

Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

37
37
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

143
143
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

214
214
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

118
118
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

106
106
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

267
267
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

210
210
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

200
200
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

233
233
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

46
46
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

150
150
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

187
187
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

95
95
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

157
157
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

52
52
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

288
288
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

457
457
Anderlecht strafschop ontnomen? De Bilde velt verdict

Nu het naast bekerwinst heeft gegrepen, moet RSC Anderlecht alles zetten op het behalen van een ...

363
363
Anderlecht ontsnapt aan drama: keepersblunder kost KVM stunt

RSC Anderlecht heeft zondag een nieuw drama nipt kunnen voorkomen. Paars-Wit leek op weg naar een ...

366
366
De Bruyne helpt Napoli naar UCL, Juve in grote problemen

In de Italiaanse Serie A lijkt SSC Napoli quasi zeker van de tweede plaats. Zondagmiddag werd een ...

50
50
Wéér dramatische start Anderlecht: "Hij is een ramp"

Daags na de verloren bekerfinale moest RSC Anderlecht opnieuw vol aan de bak. In de Champions' ...

170
170
Ongeziene beelden: Kompany compléét los op titelfeest

Bayern München heeft zaterdag zijn laatste competitiewedstrijd van het seizoen afgewerkt. ...

67
67
'Club heeft beet in Bundesliga: nieuwste aanwinst onderweg'

Club Brugge hoopt zich in de komende dagen te verzekeren van zijn 20ste landstitel. Ondertussen is ...

259
259
Garcia deelt harde tik uit: "Hij mag écht ontgoocheld"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

356
356
Kookpunt Anderlecht bereikt: harde kern kondigt actie aan

Na de verloren bekerfinale zal RSC Anderlecht het seizoen andermaal met lege handen afsluiten. Voor ...

356
356

Meer sportnieuws