Club Brugge heeft nieuwe goudklomp: "15 miljoen euro"

697 stemmen
Club Brugge heeft nieuwe goudklomp:

Nu de beker op zak is, wil Club Brugge ook beslag leggen op de 20ste landstitel in zijn geschiedenis. Dan moet het wel rekenen op een misstap van Union SG én zijn drie laatste wedstrijden zelf tot een goed einde brengen. Daarvoor rekent men onder meer op de nieuwste sensatie Romeo Vermant.

De jonge aanvaller besloot afgelopen zomer om bij Club te blijven en te vechten voor zijn kans, ook al begon hij onderaan de spitsen-hiërarchie. Tijdens de eerste maanden van het seizoen bleven zijn speelminuten ook erg beperkt. Maar wanneer Vermant de kans kreeg, bracht hij altijd wel een bepaalde vorm van energie bij aan de ploeg.

LEES OOK: 'Publiekslieveling Club twijfelt: vertrekken of bijtekenen'

Volgende cashcow

Bovendien koppelde hij daar een neus voor doelpunten aan. Ondertussen sukkelden concurrenten met blessures en vormverlies, waardoor Vermant vaker mocht opdraven. De laatste weken is hij zelfs helemaal ontploft. Zo zit hij in de Play-Offs aan vijf doelpunten, terwijl hij zondag de bekerfinale besliste met opnieuw twee goals.

Als Vermant deze prestaties kan bevestigen, zou hij wel eens de volgende kunnen worden in het steeds indrukwekkendere lijstje van jeugdproducten die voor de nodige miljoenen worden verkocht. "Als Nilsson fit blijft en Vermant geen kans kreeg, dan kon je hem misschien voor 2 miljoen halen. De is prijs is bij wijze van spreken gestegen naar 15 miljoen euro", stelt analist Hein Vanhaezebrouck bij Het Nieuwsblad.

Eerst verlengen

Om effectief kans te maken op een transfersom van die grootorde, zal Vermant wel eerst nog moeten bevestigen. En dat terwijl zijn nabije toekomst nog niet helemaal vast staat. Bij Club gaat hij na het seizoen immers zijn laatste contractjaar in. Blauw-Zwart wil de overeenkomst wel openbreken, maar voorlopig houdt de speler de boot nog wat af. Hij zou dan ook sportieve garanties verlangen, zicht op speelminuten.

Veel hangt er dus vanaf wat er met zijn huidige concurrenten gebeurt en of Club een nieuwe spits gaat halen in de zomermercato. Analist Marc Degryse raadt Blauw-Zwart in ieder geval aan om door te drukken voor een verlenging van Vermant. "Hij begint straks aan zijn laatste contractjaar bij Club, maar als je dit soort wedstrijden over de streep kunt trekken, verdien je wat mij betreft een verbeterd contract", aldus Degryse bij Het Laatste Nieuws.

Vermant moet volgend seizoen eerste spits worden bij Club ...

Meest recent

Boskamp scherp voor Courtois: "Vond ik maar raar"

De uitschakeling van de Rode Duivels op het WK zindert twee dagen later nog steeds na. De manier ...

22
22
'Stroomversnelling op komst in dossiers Trossard én Tzolis'

Het WK is in zijn eindfase beland en dat betekent dat de transfermarkt stilaan onder stoom kan ...

38
38
'Straffe stoot: zo wist Club Sommer te overtuigen'

Het heeft er alle schijn van dat Club Brugge in blijde verwachting is van zijn eerste echte ...

180
180
STVV-coach klopt op tafel: "Enkel dat mist nog"

Bij STVV moeten ze deze zomer een nieuwe start nemen na een topseizoen. Succescoach Wouter Vrancken ...

38
38
Ciman ziet zeer gunstig teken voor toekomst Rode Duivels

Het WK zit erop voor de Rode Duivels, nadat ze vrijdag in de kwartfinale strandden tegen Spanje. ...

83
83
'Club is helemaal los: Sommer én piepjonge spits binnen'

Bij Club Brugge komt de mercato deze zomer wat trager op gang dan gebruikelijk. Doorgaan is ...

337
337
'Club strijd met Ajax om nieuwe Scandinavische slag'

Bij Club Brugge lijkt er stilte voor de storm te heersen op het vlak van transfers. Met Cheveyo ...

176
176
'Genk verbaast met aanwinst van 10 miljoen'

Het is voor KRC Genk een woelige zomer. Het verloor met Nicky Hayen plots zijn trainer en moest dus ...

332
332
'Topclub zet Lucas Stassin op verlanglijstje'

Lucas Stassin is op zoek naar een nieuwe club. De Belgische aanvaller wil terug op het hoogste ...

86
86
'KRC Genk heeft verrassende opvolger Hayen bijna beet'

KRC Genk zag Nicky Hayen naar Burnley vertrekken. De Engelsen betaalden één miljoen ...

484
484
‘Club Brugge vangt grote vis: WK-held moet komen’

Club Brugge wil toeslaan op de transfermarkt. Blauw-zwart heeft een opvallende WK-held in het vizier ...

967
967
Bosz looft Belg: "Kan zijn seizoen worden bij PSV"

PSV heeft een grote traditie van Belgische spelers. De Nederlandse landskampioen lijkt op weg om een ...

71
71
Vanderhaeghe en Van der Elst maken rapport van Garcia

Rudi Garcia deed het goed als bondscoach van de Rode Duivels op het WK. Daar kan niémand ...

280
280
'SK Beveren pakt uit met ex-speler van Arsenal'

SK Beveren was voorlopig niet echt actief op de transfermarkt, maar daar komt verandering in. ...

118
118
Herman Brusselmans haalt vernietigend uit naar Rode Duivels

Waar heel wat supporters nog met gemengde gevoelens terugblikken op het WK van de Rode Duivels, laat ...

289
289
'Recorddeal krijgt vorm: grote doorbraak rond Karetsas'

Ligt de toekomst van Konstaninos Karetsas in de Bundesliga? Volgens de laatste berichten heeft de ...

190
190
'Transferakkoord bereikt: Trossard kiest opvallend avontuur'

Leandro Trossard kan terugblikken op een geslaagd WK 2026. Maar alvorens hij vakantie neemt na een ...

312
312
"Dé ontgoocheling van WK" - Rode Duivel krijgt volle laag

Het wereldkampioenschap van de Rode Duivels is gestrand in de kwartfinales. En dus worden volop ...

474
474
Rudi Garcia weg als bondscoach? Pijnlijke details duiken op

Nu het wereldkampioenschap erop zit voor de Rode Duivels, kan de KBVB een evaluatie maken van het ...

875
875
De Ketelaere verovert opnieuw alle Belgische harten

Enkele dagen na de uitschakeling op het WK laat Charles De Ketelaere opnieuw van zich horen. Niet ...

282
282
Standard doet weer zaken in JPL, Charleroi shopt in CPL

Binnen minder dan een maand is het weer zover, dan trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League ...

195
195
'Nieuwe flankaanvaller Club: vizier op Brazilië gericht'

Club Brugge wil de selectie van coach Ivan Leko in de komende weken versterken met enkele directe ...

590
590
'Uittocht Anderlecht: volgende vertrekker al genoemd'

Op donderdag 23 juli begint RSC Anderlecht aan zijn nieuwe seizoen in de voorrondes van de Europa ...

507
507
'Enrique wordt verwend: PSG klopt aan bij Barcelona'

Paris Saint-Germain kroonde zich de voorbije twee seizoenen tot Champions League-winnaar. Die ...

114
114
Ruben Van Gucht maakt het bont: "Wat een mafkees!"

Ruben Van Gucht slaagt er telkens opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. Niet met een ...

120
120

Meer sportnieuws