Club Brugge heeft nieuwe goudklomp: "15 miljoen euro"

door
Club Brugge heeft nieuwe goudklomp:

Nu de beker op zak is, wil Club Brugge ook beslag leggen op de 20ste landstitel in zijn geschiedenis. Dan moet het wel rekenen op een misstap van Union SG én zijn drie laatste wedstrijden zelf tot een goed einde brengen. Daarvoor rekent men onder meer op de nieuwste sensatie Romeo Vermant.

De jonge aanvaller besloot afgelopen zomer om bij Club te blijven en te vechten voor zijn kans, ook al begon hij onderaan de spitsen-hiërarchie. Tijdens de eerste maanden van het seizoen bleven zijn speelminuten ook erg beperkt. Maar wanneer Vermant de kans kreeg, bracht hij altijd wel een bepaalde vorm van energie bij aan de ploeg.

LEES OOK: Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Volgende cashcow

Bovendien koppelde hij daar een neus voor doelpunten aan. Ondertussen sukkelden concurrenten met blessures en vormverlies, waardoor Vermant vaker mocht opdraven. De laatste weken is hij zelfs helemaal ontploft. Zo zit hij in de Play-Offs aan vijf doelpunten, terwijl hij zondag de bekerfinale besliste met opnieuw twee goals.

Als Vermant deze prestaties kan bevestigen, zou hij wel eens de volgende kunnen worden in het steeds indrukwekkendere lijstje van jeugdproducten die voor de nodige miljoenen worden verkocht. "Als Nilsson fit blijft en Vermant geen kans kreeg, dan kon je hem misschien voor 2 miljoen halen. De is prijs is bij wijze van spreken gestegen naar 15 miljoen euro", stelt analist Hein Vanhaezebrouck bij Het Nieuwsblad.

Eerst verlengen

Om effectief kans te maken op een transfersom van die grootorde, zal Vermant wel eerst nog moeten bevestigen. En dat terwijl zijn nabije toekomst nog niet helemaal vast staat. Bij Club gaat hij na het seizoen immers zijn laatste contractjaar in. Blauw-Zwart wil de overeenkomst wel openbreken, maar voorlopig houdt de speler de boot nog wat af. Hij zou dan ook sportieve garanties verlangen, zicht op speelminuten.

Veel hangt er dus vanaf wat er met zijn huidige concurrenten gebeurt en of Club een nieuwe spits gaat halen in de zomermercato. Analist Marc Degryse raadt Blauw-Zwart in ieder geval aan om door te drukken voor een verlenging van Vermant. "Hij begint straks aan zijn laatste contractjaar bij Club, maar als je dit soort wedstrijden over de streep kunt trekken, verdien je wat mij betreft een verbeterd contract", aldus Degryse bij Het Laatste Nieuws.

Vermant moet volgend seizoen eerste spits worden bij Club ...

Meest recent

‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

57
57
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

58
58
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

173
173
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

26
26
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

221
221
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

79
79
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

176
176
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

102
102
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

13
13
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

39
39
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

261
261
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

193
193
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

198
198
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

68
68
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

33
33
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

60
60
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

37
37
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

35
35
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

66
66
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

84
84
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

32
32
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

99
99
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

79
79
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

125
125
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

176
176

Meer sportnieuws