'Nieuwe dramatische wending in overnamesoap Standard'

door
'Nieuwe dramatische wending in overnamesoap Standard'

Standard sleept zich naar het einde van het seizoen. De tank lijkt leeg te zijn bij het elftal van Ivan Leko en dat is niet helemaal onlogisch, gezien de chaos die er toch in Luik lijkt te heersen. Voor volgend seizoen zijn er nog heel wat vraagtekens.

De toekomst van Leko is nog niet zeker en Standard is ook nog altijd op zoek naar een technisch directeur om het nakende vertrek van Fergal Harkin op te vangen. Dat al die zaken zo lang aanslepen, heeft te maken met het overnamedossier dat maar op tafel blijft liggen.

LEES OOK: 'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Overname Standard blijft aanslepen

Vorige zomer zette eigenaar A-CAP een procedure in om de club te verkopen. Na Nieuwjaar begonnen vervolgens de onderhandelingen met een handvol kandidaten, die uiteindelijk echter allemaal nul op het rekest kregen. Na een verrassende wending gingen ze immers in zee met Giacomo Angelini.

Die was nog maar net aangesteld tot CEO van Standard, maar kreeg dus meteen ook de sleutels voor de toekomst in handen. Angelini moest wel nog op zoek naar investeerders, die hij in het Luikse hoopt te vinden.

Supporters Standard beslissen over Angelini

Maar er zou nog een verrassende wending aan kunnen komen. Sacha Tavolieri geeft in de podcast Footb'All Time immers aan dat de supporters van Standard er nog voor kunnen zorgen dat de overname door Angelini afspringt.

Zij buigen zich op een grote supportersvergadering op 13 mei over het overnamedossier. Als zij daarbij zouden besluiten om zich niet achter Angelini te scharen, zou die laatste de club zelfs meteen kunnen gaan verlaten. Het worden dus nog spannende weken in Luik.

Denk je dat de overname nog zal afspringen?

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

51
51
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

71
71
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

89
89
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

40
40
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

247
247
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

130
130
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

432
432
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

162
162
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

217
217
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

449
449
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

689
689
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

316
316
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

683
683
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

124
124
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

378
378
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

593
593
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

541
541
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

63
63
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

260
260
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

434
434
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

582
582
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

154
154
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

330
330
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

336
336

Meer sportnieuws