'Nieuwe dramatische wending in overnamesoap Standard'

854 stemmen
'Nieuwe dramatische wending in overnamesoap Standard'

Standard sleept zich naar het einde van het seizoen. De tank lijkt leeg te zijn bij het elftal van Ivan Leko en dat is niet helemaal onlogisch, gezien de chaos die er toch in Luik lijkt te heersen. Voor volgend seizoen zijn er nog heel wat vraagtekens.

De toekomst van Leko is nog niet zeker en Standard is ook nog altijd op zoek naar een technisch directeur om het nakende vertrek van Fergal Harkin op te vangen. Dat al die zaken zo lang aanslepen, heeft te maken met het overnamedossier dat maar op tafel blijft liggen.

LEES OOK: Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Overname Standard blijft aanslepen

Vorige zomer zette eigenaar A-CAP een procedure in om de club te verkopen. Na Nieuwjaar begonnen vervolgens de onderhandelingen met een handvol kandidaten, die uiteindelijk echter allemaal nul op het rekest kregen. Na een verrassende wending gingen ze immers in zee met Giacomo Angelini.

Die was nog maar net aangesteld tot CEO van Standard, maar kreeg dus meteen ook de sleutels voor de toekomst in handen. Angelini moest wel nog op zoek naar investeerders, die hij in het Luikse hoopt te vinden.

Supporters Standard beslissen over Angelini

Maar er zou nog een verrassende wending aan kunnen komen. Sacha Tavolieri geeft in de podcast Footb'All Time immers aan dat de supporters van Standard er nog voor kunnen zorgen dat de overname door Angelini afspringt.

Zij buigen zich op een grote supportersvergadering op 13 mei over het overnamedossier. Als zij daarbij zouden besluiten om zich niet achter Angelini te scharen, zou die laatste de club zelfs meteen kunnen gaan verlaten. Het worden dus nog spannende weken in Luik.

Denk je dat de overname nog zal afspringen?

Meest recent

"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

1
1
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

182
182
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

198
198
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

63
63
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

423
423
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

78
78
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

293
293
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

42
42
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

80
80
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

129
129
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

262
262
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

76
76
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

819
819
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

222
222
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

305
305
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

450
450
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

90
90
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

553
553
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

111
111
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

312
312
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

160
160
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

87
87
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

314
314
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

32
32

Meer sportnieuws