'Bayern wint titanenstrijd: Kompany krijgt droomaanwinst'

door
'Bayern wint titanenstrijd: Kompany krijgt droomaanwinst'

Bayern München legde afgelopen weekend beslag op zijn 34ste landstitel. Nu de eerste festiviteiten achter de rug zijn, legt de club van coach Vincent Kompany zich al toe op de voorbereidingen van de zomermercato. Zo zou Bayern een groot dossier naar zich aan het toetrekken zijn.

Bayern heeft een meer dan degelijk eerste seizoen onder Kompany achter de rug. Het sneuvelde weliswaar vroegtijdig in de Duitse beker en in de kwartfinales van de Champions League toonde Internazionale zich de kwelduivel. Maar uiteindelijk werd de macht wel terug heroverd in de Bundesliga.

LEES OOK: 'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Alle pijlen op Florian Wirtz

Komend seizoen wil een stap voorwaarts zetten onder Kompany en nog langer op drie fronten mee strijden. De selectie moet dus voldoende sterk zijn. Daarvoor kijkt men allereerst intern. Bayern kreeg dit seizoen af te rekenen met een pak blessureleed en recupereert dus verschillende belangrijke krachten. Een aantal van hun verlengde ook al hun contract.

Maar het is ook de bedoeling om versterking aan de selectie door te voeren. En één naam staat daarbij helemaal bovenaan de verlanglijst: Florian Wirtz. Het 21-jarige goudhaantje scheert al een tijdje hoge toppen bij Bayer Leverkusen en de Duitse nationale ploeg. Hij geldt momenteel als hét droomtarget van Der Rekordmeister.

Voorkeur voor Bayern

De Bundesliga-winnaar is echter niet de enige grootmacht die aan zijn mouw trekt. Ook Manchester City is concreet in de markt voor Wirtz, dat hem een ideale opvolger voor Kevin De Bruyne ziet. Maar Bayern lijkt het dossier toch naar zich toe te trekken. Volgens BILD heeft Wirtz immers zijn voorkeur voor een verhuis naar Beieren uitgesproken.

Bij Sky Sports laat men dan weer weten dat de speler en zijn entourage eerst een verhuis naar München prefereren alvorens de stap naar het buitenland te zetten. Een doorbraak is wel nog niet voor meteen. Zo moeten de onderhandelingen met Leverkusen nog opgestart worden. Eerder raakte al bekend dat Bayern bereid is zijn clubrecord te breken om de deal rond te krijgen.

Kompany is momenteel de beste Belgische trainer ...

Meest recent

'KRC Genk stuurt zomeraanwinst al richting uitgang'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

29
29
Liverpool incasseert mokerslag, Chelsea pakt driepunter

In de Premier League hoopten ploegen als Chelsea en Liverpool te profiteren van de nederlaag van ...

10
10
'Kompany laat ex-toppers Jupiler Pro League links liggen'

Bayern München is bezig aan een uitstekend seizoen. Vincent Kompany levert er fantastisch werk. ...

9
9
KRC Genk begint 2026 met een ferme zeperd

KRC Genk zit toch in een stevige crisis. De Limburgers zijn 2026 begonnen met een nederlaag op het ...

69
69
Dortmund zet in extremis Bayern München alsnog onder druk

In de Bundesliga speelt Bayern München om 18u30 de topper tegen RB Leipzig. Om 16u waren er nog ...

18
18
Euvrard doet boekje open over Wilmots én ambitie Standard

Standard hoopt in 2026 de weg naar boven in te zetten. Ze staan momenteel zesde in de Jupiler Pro ...

123
123
Grote verrassing omtrent Rits: transfer aanstaande?

Bij RSC Anderlecht willen ze deze mercato graag af van een aantal spelers. Mats Rits is er daar ...

243
243
Hayen voert druk op: drie spelers moéten beter presteren

Bij KRC Genk moeten ze aan de bak. Nicky Hayen gaat een stevig parcours moeten neerzetten de komende ...

66
66
Real Madrid wint, Bernabeu spuwt spelersgroep uit

Real Madrid heeft heel zware weken achter de rug. Zo was er nog de pijnlijke bekeruitschakeling ...

112
112
Old Trafford ontploft! Man Utd peuzelt Man City op

Manchester United en Manchester City hebben zopas de Manchester Derby afgewerkt. Het werd nog eens ...

80
80
Fan KRC Genk misdraagt zich: club neemt stevige maatregelen

In de Challenger Pro League stond gisteren het duel tussen Jong Genk en Lommel SK op het programma. ...

88
88
'Club beeft: Aston Villa meldt zich in Brugge'

Club Brugge verkocht Kaye Furo voor 10 miljoen euro aan Brentford. Blauw-Zwaret heeft dit seizoen ...

287
287
Hayen waarschuwt concurrentie en heeft groots plan

KRC Genk neemt het om 16u op tegen Zulte Waregem. Aan de Gaverbeek gaan de Limburgers op zoek naar ...

120
120
'Stijnen kietelt: botsing met Nainggolan dreigt'

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan naar Maasmechelen. Een enorme transfer voor de Limburgse ...

110
110
'Bliksemexit Noa Lang: Serie A-transfer doet Napels daveren'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

72
72
Anderlecht strikt eindelijk spits: Romano onthult transfersom

Coach Besnik Hasi vraagt er inmiddels al wekenlang om, maar voorlopig blijft het wachten op een ...

502
502
"Dan klopt er iets niet" - zuivere kaping op Gouden Schoen?

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

246
246
'Europese topclub dropt bom: sensationele comeback Kanté'

De winterse transferperiode is in de meeste grote voetballanden ondertussen halfweg. Maar er zitten ...

27
27
Lukaku doet boekje open: zo denkt hij écht over Vanaken

Op korte termijn wil Romelu Lukaku zo snel mogelijk zijn rentree maken bij SSC Napoli. Voor de ...

608
608
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, grote verrassing Duranville'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

386
386
Alonso was Real-sterren kotsbeu: training ontspoort

Het ontslag van Xabi Alonso bij Real Madrid zindert nog ferm na. De Spaanse oefenmeester werd ...

414
414
Mulder zet voetbalwereld op stelten: Vrouw steelt zijn hart

Het Gala van de Gouden Schoen leverde dit jaar meer gespreksstof op dan glamour alleen. Wat een ...

90
90
KV Mechelen droomt groots en roept straffe ambities uit

KV Mechelen doet het dit seizoen meer dan behoorlijk. Achter de Kazerne dromen ze al luidop van een ...

363
363
Club Brugge krijgt mentale tik: “Daar ligt dé oplossing"

Club Brugge kreeg in eigen huis een mokerslag van jewelste. Blauw-Zwart stond op een dubbele ...

455
455
Samuel Bastien terug naar Belgie? ‘Stunttransfer in de maak’

Samuel Bastien maakte in het verleden furore bij Standard Luik en vervolgens ging hij naar Burnley ...

111
111

Meer sportnieuws