'Rode Duivel versiert knaltransfer naar finalist CL'

184 stemmen
'Rode Duivel versiert knaltransfer naar finalist CL'

De Gouden Generatie mag dan wel op haar laatste benen lopen, bij de Rode Duivels zit er toch nog altijd heel wat aanstormend talent in de wachtkamer. Een van die potentiële bouwstenen in de toekomst staat alvast op het punt om een fraaie transfer te versieren.

De afgelopen maanden wemelde het al van de geruchten omtrent Koni De Winter, die bezig is aan een sterk seizoen bij Genoa. Kersvers bondscoach Rudi Garcia beloonde hem daar ook al voor met een basisplaats tegen Oekraïne, waarin de 22-jarige verdediger evenwel geen overtuigende indruk wist te maken.

LEES OOK: Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Inter wil De Winter

Na amper twee seizoenen bij Genoa, dat hem na een uitleenbeurt pas vorige zomer voor acht miljoen definitief overnam van Juventus, wenkt niettemin alweer een stapje hogerop voor De Winter. Vooral in de Serie A blijkt de tweevoudig international bijzonder gegeerd. Zo zou vooral Inter concrete interesse tonen.

Dat werd volgens Het Nieuwsblad inmiddels ook bevestigd aan hun redactie. Volgens de krant heeft Inter zich officieel gemeld voor De Winter, die nog tot medio 2028 vastligt bij zijn huidige werkgever. Zijn geschatte marktwaarde van 18 miljoen zou dan ook niet volstaan om hem daar straks reeds weg te plukken.

Garcia dankt Genoa

Eerder werd al gewag gemaakt van een prijskaartje dat ongeveer het dubbele zou bedragen. Ook volgens de hierboven vermelde bron vraagt Genoa boter bij de vis, al staat De Winter er zelf wel voor open om andere oorden op te zoeken. Afwachten dus of de Milanezen bereid zijn om door te duwen in zijn dossier.

Indien hij het dan ook nog eens kan waarmaken bij de halve finalist in de Champions League lijkt De Winter, ondanks zijn tegenvallende optredens tot dusver, zich zo toch steeds meer op te werpen als een van de voornaamste kandidaten om de openstaande vacature centraal achterin bij het nationale elftal te vullen.

Gelooft u dat De Winter een wereldtopper wordt?

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

17
17
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

30
30
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

11
11
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

31
31
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

84
84
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

268
268
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

108
108
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

292
292
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

373
373
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

30
30
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1035
1035
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

108
108
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

406
406
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

152
152
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

171
171
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

81
81
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

117
117
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

68
68
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

69
69
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

254
254
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

149
149
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

128
128
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

49
49

Meer sportnieuws