'Rode Duivel versiert knaltransfer naar finalist CL'

door
'Rode Duivel versiert knaltransfer naar finalist CL'

De Gouden Generatie mag dan wel op haar laatste benen lopen, bij de Rode Duivels zit er toch nog altijd heel wat aanstormend talent in de wachtkamer. Een van die potentiële bouwstenen in de toekomst staat alvast op het punt om een fraaie transfer te versieren.

De afgelopen maanden wemelde het al van de geruchten omtrent Koni De Winter, die bezig is aan een sterk seizoen bij Genoa. Kersvers bondscoach Rudi Garcia beloonde hem daar ook al voor met een basisplaats tegen Oekraïne, waarin de 22-jarige verdediger evenwel geen overtuigende indruk wist te maken.

LEES OOK: ‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Inter wil De Winter

Na amper twee seizoenen bij Genoa, dat hem na een uitleenbeurt pas vorige zomer voor acht miljoen definitief overnam van Juventus, wenkt niettemin alweer een stapje hogerop voor De Winter. Vooral in de Serie A blijkt de tweevoudig international bijzonder gegeerd. Zo zou vooral Inter concrete interesse tonen.

Dat werd volgens Het Nieuwsblad inmiddels ook bevestigd aan hun redactie. Volgens de krant heeft Inter zich officieel gemeld voor De Winter, die nog tot medio 2028 vastligt bij zijn huidige werkgever. Zijn geschatte marktwaarde van 18 miljoen zou dan ook niet volstaan om hem daar straks reeds weg te plukken.

Garcia dankt Genoa

Eerder werd al gewag gemaakt van een prijskaartje dat ongeveer het dubbele zou bedragen. Ook volgens de hierboven vermelde bron vraagt Genoa boter bij de vis, al staat De Winter er zelf wel voor open om andere oorden op te zoeken. Afwachten dus of de Milanezen bereid zijn om door te duwen in zijn dossier.

Indien hij het dan ook nog eens kan waarmaken bij de halve finalist in de Champions League lijkt De Winter, ondanks zijn tegenvallende optredens tot dusver, zich zo toch steeds meer op te werpen als een van de voornaamste kandidaten om de openstaande vacature centraal achterin bij het nationale elftal te vullen.

Gelooft u dat De Winter een wereldtopper wordt?

Meest recent

Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

0
0
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

65
65
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

21
21
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

51
51
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

164
164
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

55
55
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

61
61
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

58
58
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

99
99
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

121
121
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

151
151
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

331
331
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

210
210
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

104
104
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

259
259
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

91
91
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

93
93
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

358
358
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

169
169
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

281
281
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

685
685
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

118
118
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

541
541
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

152
152
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

218
218

Meer sportnieuws