'Rode Duivel versiert knaltransfer naar finalist CL'

184 stemmen
'Rode Duivel versiert knaltransfer naar finalist CL'

De Gouden Generatie mag dan wel op haar laatste benen lopen, bij de Rode Duivels zit er toch nog altijd heel wat aanstormend talent in de wachtkamer. Een van die potentiële bouwstenen in de toekomst staat alvast op het punt om een fraaie transfer te versieren.

De afgelopen maanden wemelde het al van de geruchten omtrent Koni De Winter, die bezig is aan een sterk seizoen bij Genoa. Kersvers bondscoach Rudi Garcia beloonde hem daar ook al voor met een basisplaats tegen Oekraïne, waarin de 22-jarige verdediger evenwel geen overtuigende indruk wist te maken.

LEES OOK: Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Inter wil De Winter

Na amper twee seizoenen bij Genoa, dat hem na een uitleenbeurt pas vorige zomer voor acht miljoen definitief overnam van Juventus, wenkt niettemin alweer een stapje hogerop voor De Winter. Vooral in de Serie A blijkt de tweevoudig international bijzonder gegeerd. Zo zou vooral Inter concrete interesse tonen.

Dat werd volgens Het Nieuwsblad inmiddels ook bevestigd aan hun redactie. Volgens de krant heeft Inter zich officieel gemeld voor De Winter, die nog tot medio 2028 vastligt bij zijn huidige werkgever. Zijn geschatte marktwaarde van 18 miljoen zou dan ook niet volstaan om hem daar straks reeds weg te plukken.

Garcia dankt Genoa

Eerder werd al gewag gemaakt van een prijskaartje dat ongeveer het dubbele zou bedragen. Ook volgens de hierboven vermelde bron vraagt Genoa boter bij de vis, al staat De Winter er zelf wel voor open om andere oorden op te zoeken. Afwachten dus of de Milanezen bereid zijn om door te duwen in zijn dossier.

Indien hij het dan ook nog eens kan waarmaken bij de halve finalist in de Champions League lijkt De Winter, ondanks zijn tegenvallende optredens tot dusver, zich zo toch steeds meer op te werpen als een van de voornaamste kandidaten om de openstaande vacature centraal achterin bij het nationale elftal te vullen.

Gelooft u dat De Winter een wereldtopper wordt?

Meest recent

Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

33
33
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

48
48
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

42
42
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

39
39
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

349
349
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

339
339
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

136
136
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

219
219
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

65
65
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

59
59
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

64
64
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

281
281
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

649
649
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

160
160
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

485
485
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

241
241
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

344
344
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

236
236
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

181
181
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

114
114
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

277
277
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

469
469
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

773
773
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

541
541
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

457
457

Meer sportnieuws