'Rode Duivel versiert knaltransfer naar finalist CL'

184
'Rode Duivel versiert knaltransfer naar finalist CL'

De Gouden Generatie mag dan wel op haar laatste benen lopen, bij de Rode Duivels zit er toch nog altijd heel wat aanstormend talent in de wachtkamer. Een van die potentiële bouwstenen in de toekomst staat alvast op het punt om een fraaie transfer te versieren.

De afgelopen maanden wemelde het al van de geruchten omtrent Koni De Winter, die bezig is aan een sterk seizoen bij Genoa. Kersvers bondscoach Rudi Garcia beloonde hem daar ook al voor met een basisplaats tegen Oekraïne, waarin de 22-jarige verdediger evenwel geen overtuigende indruk wist te maken.

LEES OOK: De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Inter wil De Winter

Na amper twee seizoenen bij Genoa, dat hem na een uitleenbeurt pas vorige zomer voor acht miljoen definitief overnam van Juventus, wenkt niettemin alweer een stapje hogerop voor De Winter. Vooral in de Serie A blijkt de tweevoudig international bijzonder gegeerd. Zo zou vooral Inter concrete interesse tonen.

Dat werd volgens Het Nieuwsblad inmiddels ook bevestigd aan hun redactie. Volgens de krant heeft Inter zich officieel gemeld voor De Winter, die nog tot medio 2028 vastligt bij zijn huidige werkgever. Zijn geschatte marktwaarde van 18 miljoen zou dan ook niet volstaan om hem daar straks reeds weg te plukken.

Garcia dankt Genoa

Eerder werd al gewag gemaakt van een prijskaartje dat ongeveer het dubbele zou bedragen. Ook volgens de hierboven vermelde bron vraagt Genoa boter bij de vis, al staat De Winter er zelf wel voor open om andere oorden op te zoeken. Afwachten dus of de Milanezen bereid zijn om door te duwen in zijn dossier.

Indien hij het dan ook nog eens kan waarmaken bij de halve finalist in de Champions League lijkt De Winter, ondanks zijn tegenvallende optredens tot dusver, zich zo toch steeds meer op te werpen als een van de voornaamste kandidaten om de openstaande vacature centraal achterin bij het nationale elftal te vullen.

Gelooft u dat De Winter een wereldtopper wordt?

Meest recent

Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

0
0
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

28
28
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

31
31
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

121
121
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

209
209
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

79
79
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

204
204
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

103
103
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

74
74
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

373
373
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

29
29
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

489
489
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

60
60
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

710
710
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

70
70
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

586
586
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

217
217
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1088
1088
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

165
165
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

29
29
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

214
214
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

16
16
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

113
113
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

347
347

Meer sportnieuws