'Club Brugge op recordjacht: transferdeal van 40 miljoen'

door
'Club Brugge op recordjacht: transferdeal van 40 miljoen'

Nu de beker op zak is, kan Club Brugge zich volledig toeleggen op het behalen van de landstitel. Ondertussen is de sportieve leiding ongetwijfeld ook al bezig aan de voorbereiding op de zomermercato. Blauw-Zwart dreigt immers verschillende sterkhouders te verliezen, ook Ardon Jashari is momenteel grof wild.

De Zwitserse middenvelder is één van de eerste Brugse transfers uit het post Vincent Mannaert-tijdperk. De Belgische kampioen betaalde ongeveer een jaartje geleden zo'n 6 miljoen euro om hem over te nemen van FC Lüzern en wist zo verschillende andere Europese ploegen af te troeven. Dat bleek een uitstekende zet van de Bruggelingen.

Nadat hij enkele weken nodig had om zich in te werken, groeide de Zwitser namelijk uit tot één van de absolute steunpilaren in het elftal van coach Nicky Hayen. Ook op Champions League-niveau maakte hij serieus indruk. Heel wat waarnemers rekenen hem nu al bij de beste middenvelders, en zelfs spelers tout court, in de Jupiler Pro League.

LEES OOK: 'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

PSG wordt concreet

De goede prestaties van Jashari hebben hem logischerwijs de nodige interesse vanuit het buitenland opgeleverd. In de voorbij weken en maanden werd hij nadrukkelijk gelinkt aan verschillende ploegen uit de Europese topcompetities. Club Brugge wil hem nochtans minstens een tweede seizoen houden, maar dat zal niet evident worden.

Tijdens de voorbije dagen raakte immers bekend dat het grote Paris Saint-Germain zijn zinnen heeft gezet op de middenvelder. Iets wat bevestigd wordt bij Onze Mondiale. Met name Luis Campos, sportief directeur bij PSG, zou gecharmeerd zijn. Die wordt weliswaar gelinkt aan een vertrek, maar kwam Jashari al persoonlijk bekijken namens de Franse kampioen.

Absolute recordsom

Het wordt uitkijken welke invloed de toekomst van Campos op het dossier zal hebben en wat zijn opvolger ermee zal doen. Moesten de Parijzenaars straks toch doordrukken, zullen ze wel de nodige miljoenen moeten neertellen. Eerder raakte al bekend dat Club Brugge een absolute recordsom verlangt. Franse bronnen stellen dat prijs zelfs de 40 miljoen euro zal moeten benaderen om Blauw-Zwart te overtuigen.

Jashari is in de zomer weg bij Club ...

Meest recent

'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

12
12
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

149
149
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

56
56
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

19
19
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

24
24
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

101
101
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

101
101
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

348
348
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

83
83
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

174
174
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

37
37
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

126
126
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

135
135
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

306
306
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

117
117
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

87
87
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

365
365
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

73
73
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

146
146
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

157
157
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

331
331
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

438
438
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

143
143
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

120
120
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

146
146

Meer sportnieuws