'Club Brugge op recordjacht: transferdeal van 40 miljoen'

door
'Club Brugge op recordjacht: transferdeal van 40 miljoen'

Nu de beker op zak is, kan Club Brugge zich volledig toeleggen op het behalen van de landstitel. Ondertussen is de sportieve leiding ongetwijfeld ook al bezig aan de voorbereiding op de zomermercato. Blauw-Zwart dreigt immers verschillende sterkhouders te verliezen, ook Ardon Jashari is momenteel grof wild.

De Zwitserse middenvelder is één van de eerste Brugse transfers uit het post Vincent Mannaert-tijdperk. De Belgische kampioen betaalde ongeveer een jaartje geleden zo'n 6 miljoen euro om hem over te nemen van FC Lüzern en wist zo verschillende andere Europese ploegen af te troeven. Dat bleek een uitstekende zet van de Bruggelingen.

Nadat hij enkele weken nodig had om zich in te werken, groeide de Zwitser namelijk uit tot één van de absolute steunpilaren in het elftal van coach Nicky Hayen. Ook op Champions League-niveau maakte hij serieus indruk. Heel wat waarnemers rekenen hem nu al bij de beste middenvelders, en zelfs spelers tout court, in de Jupiler Pro League.

PSG wordt concreet

De goede prestaties van Jashari hebben hem logischerwijs de nodige interesse vanuit het buitenland opgeleverd. In de voorbij weken en maanden werd hij nadrukkelijk gelinkt aan verschillende ploegen uit de Europese topcompetities. Club Brugge wil hem nochtans minstens een tweede seizoen houden, maar dat zal niet evident worden.

Tijdens de voorbije dagen raakte immers bekend dat het grote Paris Saint-Germain zijn zinnen heeft gezet op de middenvelder. Iets wat bevestigd wordt bij Onze Mondiale. Met name Luis Campos, sportief directeur bij PSG, zou gecharmeerd zijn. Die wordt weliswaar gelinkt aan een vertrek, maar kwam Jashari al persoonlijk bekijken namens de Franse kampioen.

Absolute recordsom

Het wordt uitkijken welke invloed de toekomst van Campos op het dossier zal hebben en wat zijn opvolger ermee zal doen. Moesten de Parijzenaars straks toch doordrukken, zullen ze wel de nodige miljoenen moeten neertellen. Eerder raakte al bekend dat Club Brugge een absolute recordsom verlangt. Franse bronnen stellen dat prijs zelfs de 40 miljoen euro zal moeten benaderen om Blauw-Zwart te overtuigen.

POLL: Jashari is in de zomer weg bij Club ...

Meest recent

'Real Madrid schokt en gaat vol voor volgende Galactico'

Bij Real Madrid staan er nog drukke weken voor de boeg. De Koninklijke legde met Dean Huijsen al een ...

27
27
Kippenvel: Etihad davert bij applauswissel De Bruyne

Kevin De Bruyne heeft zijn laatste wedstrijd als speler van Manchester City in het Etihad gespeeld. ...

23
23
De Bruyne laat afscheidsgoal liggen, maar City wint wel

Manchester City heeft in zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen de drie punten gepakt. Het ...

16
16
Belgische Eredivisie-sterkhouder vertrekt: kans voor JPL-clubs?

De transferzomer gaat weldra helemaal van start. Clubs uit de Jupiler Pro League zullen ongetwijfeld ...

34
34
'Will Still verrast iedereen en heeft nieuwe job beet'

De laatste jaren gooien alsmaar meer Belgische trainers hoge ogen in het buitenland. Will Still is ...

56
56
La Louvière blijft gaan: volgende vertrekker aangekondigd

Afgelopen seizoen heeft FCV Dender bewezen dat je als promovendus veel problemen kan voorkomen door ...

37
37
'Genk baalt: Champions League-club kaapt Penders'

Voor KRC Genk zijn de play-offs uiteindelijk toch een ontgoocheling geworden, want daarin gaven ze ...

275
275
Zo eren City-fans De Bruyne en kroost al voor de aftrap

Het wordt een emotionele avond in het Etihad, want na tien jaar trouwe dienst staat Kevin De Bruyne ...

61
61
'Werk voor Wilmots: Standard laat volledig elftal gaan'

Bij Standard kunnen ze eindelijk beginnen met het voorbereiden van volgend seizoen, want met Marc ...

275
275
City-eigenaar verrast De Bruyne: “Dit is echt prachtig”

Dinsdagavond neemt Manchester City afscheid van Kevin De Bruyne. De Rode Duivel speelt om 21u tegen ...

435
435
Albert waarschuwt Rode Duivels voor iets ultra-belangrijk

Dinsdagnamiddag maakte Rudi Garcia zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. ...

56
56
Wereldgoal bezorgt Duivels U17 knap punt tegen Engeland

Terwijl Rudi Garcia dinsdag zijn selectie bekendmaakte voor de volgende wedstrijden van de Rode ...

102
102
Steekt Club Brugge mes in de rug van Roméo Vermant?

Kan Roméo Vermant, die hard knokt voor zijn doorbraak, straks toch buitenspel gezet ...

936
936
'Eindelijk duidelijkheid Jong Genk: gevolgen voor amateurs'

Enkele maanden geleden besloot de Pro League om weer een nieuwe competitiehervorming door te voeren. ...

285
285
'Met dank aan Barça: Fofana versiert knaltransfer'

In maart moest hij nog geblesseerd afhaken voor de Rode Duivels, maar straks zal Malick Fofana er ...

243
243
'KRC Genk vloekt: Patro kan cashen op nieuwe parel'

De promotie mag Patro Eisden vergeten na de 1-5 pandoering tegen Cercle Brugge, maar dat er in ...

112
112
'Done deal: Club Brugge kaapt landgenoot weg bij PSV'

Club Brugge hoopt zondag alsnog de dubbel te veroveren, maar achter de schermen is de uittredend ...

233
233
'Leegloop bij Antwerp: vijf sterkhouders richting exit'

Antwerp begint straks aan een nieuw hoofdstuk. Met een nieuwe tribune, maar zonder Toby Alderweireld ...

332
332
'Club Brugge op dreef: volgend transfertarget lekt uit'

Ook zonder de landstitel eist het succes opnieuw haar tol bij Club Brugge, dat alweer tal van ...

260
260
Nainggolan hakt knoop door over toekomst bij Lokeren-Temse

Zulte Waregem en La Louvière blijven na de 1-5 nederlaag van Patro Eisden tegen Cercle Brugge ...

120
120

Meer sportnieuws