'Standard mag volgende bekende naam als TD schrappen'

door
'Standard mag volgende bekende naam als TD schrappen'

Bij Standard lijkt het vat voor dit seizoen helemaal af te zijn. Het verloor zondag met 0-1 van Charleroi en blijft zo achter met een schamele 4 op 21 in de play-offs. Voor de Rouches zal de zomerstop meer dan welkom zijn.

Al is het maar de vraag wat er Standard daarna te wachten staat. Voor volgend seizoen zijn er nog heel wat vraagtekens, onder meer over wie de sportief directeur zal zijn. Fergal Harkin maakt in de zomer immers de overstap naar Bolton Wanderers.

LEES OOK: Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

Moeizame zoektocht bij Standard

De zoektocht naar een vervanger loopt immers maar moeizaam. Aanvankelijk hadden ze in Luik hun zinnen gezet op Roel Vaeyens, die in het verleden nog aan de slag was als technisch directeur bij Club Brugge en Parma. Hij bedankte echter voor de interesse.

Standard speurt dus verder en heeft nog een aantal namen op het lijstje staan. Eén van hen mag nu echter ook alweer geschrapt worden. Sacha Tavolieri weet dat ook Julien Gorius niet aan de slag gaat op Sclessin.

Ook Gorius bedankt

De Franse ex-speler van onder meer KV Mechelen en Genk leverde de voorbije twee jaar zeer knap werk bij Dender. Hij stelde er een ploeg samen die in het eerste seizoen in 1B meteen de promotie wist af te dwingen en vervolgens ook het behoud in de Jupiler Pro League verzekerde.

Gorius zou het voorstel van Standard de voorbije weken in beraard genomen hebben, maar uiteindelijk besloten hebben om er toch niet op in te gaan. Hij blijft voorlopig dus gewoon bij Dender, Standard moet zijn zoektocht verderzetten.

Zal Standard voor het einde van het seizoen zijn TD vinden?

Meest recent

Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

7
7
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

111
111
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

29
29
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

74
74
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

73
73
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

102
102
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

57
57
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

194
194
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

25
25
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

431
431
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

56
56
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

90
90
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

177
177
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

297
297
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

91
91
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

96
96
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

280
280
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

506
506
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

160
160
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

116
116
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

556
556
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

144
144
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

153
153
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

163
163
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

262
262

Meer sportnieuws