'Standard mag volgende bekende naam als TD schrappen'

door
'Standard mag volgende bekende naam als TD schrappen'

Bij Standard lijkt het vat voor dit seizoen helemaal af te zijn. Het verloor zondag met 0-1 van Charleroi en blijft zo achter met een schamele 4 op 21 in de play-offs. Voor de Rouches zal de zomerstop meer dan welkom zijn.

Al is het maar de vraag wat er Standard daarna te wachten staat. Voor volgend seizoen zijn er nog heel wat vraagtekens, onder meer over wie de sportief directeur zal zijn. Fergal Harkin maakt in de zomer immers de overstap naar Bolton Wanderers.

LEES OOK: 'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Moeizame zoektocht bij Standard

De zoektocht naar een vervanger loopt immers maar moeizaam. Aanvankelijk hadden ze in Luik hun zinnen gezet op Roel Vaeyens, die in het verleden nog aan de slag was als technisch directeur bij Club Brugge en Parma. Hij bedankte echter voor de interesse.

Standard speurt dus verder en heeft nog een aantal namen op het lijstje staan. Eén van hen mag nu echter ook alweer geschrapt worden. Sacha Tavolieri weet dat ook Julien Gorius niet aan de slag gaat op Sclessin.

Ook Gorius bedankt

De Franse ex-speler van onder meer KV Mechelen en Genk leverde de voorbije twee jaar zeer knap werk bij Dender. Hij stelde er een ploeg samen die in het eerste seizoen in 1B meteen de promotie wist af te dwingen en vervolgens ook het behoud in de Jupiler Pro League verzekerde.

Gorius zou het voorstel van Standard de voorbije weken in beraard genomen hebben, maar uiteindelijk besloten hebben om er toch niet op in te gaan. Hij blijft voorlopig dus gewoon bij Dender, Standard moet zijn zoektocht verderzetten.

Zal Standard voor het einde van het seizoen zijn TD vinden?

Meest recent

Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

0
0
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

26
26
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

9
9
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

258
258
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

131
131
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

103
103
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

127
127
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

37
37
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

473
473
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

127
127
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

261
261
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

46
46
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

192
192
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

363
363
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

127
127
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

359
359
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

60
60
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

243
243
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

585
585
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1395
1395
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

148
148
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

555
555
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

520
520
'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

375
375
Leko baalt: Club met grote tegenvaller naar Madrid

Club Brugge speelde 3-3 tegen Atlético Madrid. Dat was al bij al een correct resultaat in het ...

312
312

Meer sportnieuws