'Standard mag volgende bekende naam als TD schrappen'

door
'Standard mag volgende bekende naam als TD schrappen'

Bij Standard lijkt het vat voor dit seizoen helemaal af te zijn. Het verloor zondag met 0-1 van Charleroi en blijft zo achter met een schamele 4 op 21 in de play-offs. Voor de Rouches zal de zomerstop meer dan welkom zijn.

Al is het maar de vraag wat er Standard daarna te wachten staat. Voor volgend seizoen zijn er nog heel wat vraagtekens, onder meer over wie de sportief directeur zal zijn. Fergal Harkin maakt in de zomer immers de overstap naar Bolton Wanderers.

LEES OOK: 'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Moeizame zoektocht bij Standard

De zoektocht naar een vervanger loopt immers maar moeizaam. Aanvankelijk hadden ze in Luik hun zinnen gezet op Roel Vaeyens, die in het verleden nog aan de slag was als technisch directeur bij Club Brugge en Parma. Hij bedankte echter voor de interesse.

Standard speurt dus verder en heeft nog een aantal namen op het lijstje staan. Eén van hen mag nu echter ook alweer geschrapt worden. Sacha Tavolieri weet dat ook Julien Gorius niet aan de slag gaat op Sclessin.

Ook Gorius bedankt

De Franse ex-speler van onder meer KV Mechelen en Genk leverde de voorbije twee jaar zeer knap werk bij Dender. Hij stelde er een ploeg samen die in het eerste seizoen in 1B meteen de promotie wist af te dwingen en vervolgens ook het behoud in de Jupiler Pro League verzekerde.

Gorius zou het voorstel van Standard de voorbije weken in beraard genomen hebben, maar uiteindelijk besloten hebben om er toch niet op in te gaan. Hij blijft voorlopig dus gewoon bij Dender, Standard moet zijn zoektocht verderzetten.

Zal Standard voor het einde van het seizoen zijn TD vinden?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in 1B, Arsenal haalt zwaar uit'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

31
31
Jonge Duivel geeft WK niet op: “Het kan snel gaan”

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel in de Verenigde Staten op stage met de Rode Duivels. Het is een ...

18
18
Grote vrees WK 2026: cijfers spreken ‘grote drie’ tegen

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten, maar bondscoach Rudi Garcia zit nu al ...

40
40
‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten. Er staan oefenwedstrijden tegen ...

127
127
Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten vertrokken voor hun laatste bijeenkomst voor ...

164
164
BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

88
88
Dreigt WK-drama voor Lukaku? Mannaert spreekt

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

65
65
Van Gucht verrast met opvallende naam als peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

23
23
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

239
239
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

48
48
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

149
149
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

374
374
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

286
286
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

109
109
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

93
93
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

252
252
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

409
409
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

172
172
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

394
394
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

143
143
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

193
193
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

187
187
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

251
251
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

695
695
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

174
174

Meer sportnieuws