'Standard mag volgende bekende naam als TD schrappen'

door
'Standard mag volgende bekende naam als TD schrappen'

Bij Standard lijkt het vat voor dit seizoen helemaal af te zijn. Het verloor zondag met 0-1 van Charleroi en blijft zo achter met een schamele 4 op 21 in de play-offs. Voor de Rouches zal de zomerstop meer dan welkom zijn.

Al is het maar de vraag wat er Standard daarna te wachten staat. Voor volgend seizoen zijn er nog heel wat vraagtekens, onder meer over wie de sportief directeur zal zijn. Fergal Harkin maakt in de zomer immers de overstap naar Bolton Wanderers.

LEES OOK: 'Stroeykens en Epolo cashen meteen serieus bij Congo'

Moeizame zoektocht bij Standard

De zoektocht naar een vervanger loopt immers maar moeizaam. Aanvankelijk hadden ze in Luik hun zinnen gezet op Roel Vaeyens, die in het verleden nog aan de slag was als technisch directeur bij Club Brugge en Parma. Hij bedankte echter voor de interesse.

Standard speurt dus verder en heeft nog een aantal namen op het lijstje staan. Eén van hen mag nu echter ook alweer geschrapt worden. Sacha Tavolieri weet dat ook Julien Gorius niet aan de slag gaat op Sclessin.

Ook Gorius bedankt

De Franse ex-speler van onder meer KV Mechelen en Genk leverde de voorbije twee jaar zeer knap werk bij Dender. Hij stelde er een ploeg samen die in het eerste seizoen in 1B meteen de promotie wist af te dwingen en vervolgens ook het behoud in de Jupiler Pro League verzekerde.

Gorius zou het voorstel van Standard de voorbije weken in beraard genomen hebben, maar uiteindelijk besloten hebben om er toch niet op in te gaan. Hij blijft voorlopig dus gewoon bij Dender, Standard moet zijn zoektocht verderzetten.

Zal Standard voor het einde van het seizoen zijn TD vinden?

Meest recent

Albert voorspelt basiself Duivels: "Hij is onaantastbaar"

De Rode Duivels spelen dinsdagavond op Sclessin tegen Liechtenstein met een direct WK-ticket als ...

118
118
'Relletje bij La Roja: ploegmaats keren zich tegen Yamal'

Europees kampioen Spanje verzekerde zich afgelopen met een 0-4-zege tegen Georgië van zijn ...

105
105
Nieuw 'Vanaken-verhaal' bij Duivels? "Hij verdient de kans"

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, krijgt Hans Vanaken volop zijn kans bij de Rode ...

124
124
'Vidarsson verrast: topjob lonkt bij nieuwe Belgische club'

Arnar Vidarsson is momenteel weer aan de slag als televisie-analist bij onder meer Sporza. De ...

118
118
'Alonso maakt slachtoffer: Rodrygo naar absolute grootmacht'

De winterse transferperiode komt steeds dichterbij en ook aan de top van Europa worden alweer grote ...

125
125
Defour onthult: 'Dit vond De Bruyne van Duivels in Kazachstan'

De Rode Duivels hebben dinsdagavond iets recht te zetten in de laatste WK-kwalificatiematch tegen ...

201
201
'Stormachtige Lammens dwingt United tot drastische beslissing'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

137
137
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

107
107
Rudi Garcia wankelt: nieuwe bondscoach nog vóór WK?

Als alles vlot verloopt, mogen de Rode Duivels dinsdagavond hun WK-ticket vieren. Maar zelfs mits ...

319
319
Vanaken ontploft: schokkend signaal zet García onder vuur

Terwijl de Rode Duivels punten lieten liggen in Kazachstan, is er één man die ...

527
527
WK-selectie Rode Duivels: Raes schrijft één naam al af

In theorie kan het dinsdagavond nog foutlopen tegen Liechtenstein, maar niemand die nog twijfelt aan ...

353
353
'Miljoenentransfer Ordoñez: Club krijgt cruciaal nieuws'

Hoewel hij zijn zinnen had gezet op een verhuis naar Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er ...

210
210
België-Liechtenstein: Garcia grijpt stevig in met basiself

Behoudens een monumentale verrassing, verzekeren de Rode Duivels zich dinsdagavond van hun ...

321
321
'Over & out: dure flop pakt koffers bij Anderlecht'

Achter de schermen blijkt Olivier Renard al druk in de weer met de voorbereiding van de aanstaande ...

481
481
WK-kwalificaties: doelpuntenkermis doorheen Europa

Tegen het bescheiden Liechtenstein moeten de Rode Duivels zich dinsdag zien te verzekeren van een ...

76
76
Garcia doet boekje open over 'conflict' met Mannaert

Naar eigen zeggen is er geen haar op zijn hoofd die eraan twijfelt dat het WK-ticket dinsdag tegen ...

293
293
KRC Genk pakt uit met record: kaap van 100 miljoen bereikt

Extra trofeeën in de prijzenkast leverde het de voorbije jaren niet meer op, maar de stabiele ...

126
126
Marc Coucke gooit alles op tafel: "Ruim 30.000 zijn het er!"

Marc Coucke is een naam die ondertussen klinkt als een klok in heel België. De man maakte ...

677
677
'Afscheid Deschamps: Frankrijk krijgt nieuwe topbondscoach'

Frankrijk trekt komende zomer opnieuw als één van de favorieten voor de eindzege naar ...

151
151
'Eén Duivel teleurgesteld door aanvoerdersrol Vanaken'

Indien Youri Tielemans dinsdagavond andermaal niet start, wordt het uitkijken naar wie dit keer de ...

866
866
'Tzolis niet meer te houden: transfersom nu al gelekt'

Club Brugge slaagde er afgelopen zomer in om Christos Tzolis nog een jaartje aan boord te ...

812
812
Lijdensweg Lavia: opzienbarende transferonthulling duikt op

De Rode Duivels kunnen ook tijdens de huidige interland-periode geen beroep doen op Roméo ...

254
254
Grote zorgen bij Rode Duivels: "Slechtste sinds ... 2012"

Mathematisch gezien kan het nog mislopen, maar niemand die echt nog twijfelt aan de WK-kwalificatie ...

278
278
'Duitsers duwen door: exact prijskaartje De Cat onthuld'

Er gaat momenteel haast geen dag voorbij of een nieuwe grootmacht komt op de proppen voor Nathan De ...

602
602
'Smaakmaker verlaat Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Club Brugge mag stilaan vrezen voor een heuse leegloop tijdens de wintermercato, want tal van ...

715
715

Meer sportnieuws