Grote zondebok bij Anderlecht: "Hij ligt gewoon te slapen"

door
Grote zondebok bij Anderlecht:

Het Koning Boudewijn-stadion vormde zondagavond het decor voor de finale van de Croky Cup. En de toeschouwers kregen er een onderhoudende eerste helft te zien. Club Brugge en RSC Anderlecht hielden mekaar behoorlijk in evenwicht, maar Blauw-Zwart kon toch als eerste toeslaan.

Het nationale stadion was helemaal vol gelopen voor deze clash tussen de twee clubs met het hoogste aantal Belgische landstitels achter hun naam. Bovendien hing er een aangename temperatuurtje in de Brusselse vooravond. Alle ingrediënten waren dus aanwezig om er een onvergetelijke bekerfinale van te maken.

LEES OOK: Transferalarm bij Antwerp: "Wit konijn van Overmars"

Club slaat toe vlak voor rust

Na amper één minuut kon Club zijn favorietenrol echter al verzilveren. Jutgla trapte een enorme kans echter net naast de paal. Blauw-Zwart bleef vervolgens aandringen en had voor rust de betere doelkansen. Maar het is zeker niet zo dat Anderlecht volledig overklast werd in die eerste helft. Integendeel.

Zonder echte grote mogelijkheden te creëeren, wisten de Brusselaars hun voet naast die van de Bruggelingen te zetten. Maar in de slotminuten van de eerste helft volgde een ijskoude douche voor Paars-Wit. Na een uitstekende voorzet van Hugo Siquet wist Romeo Vermant zijn ploeg immers op voorsprong te zetten.

Slecht verdedigend werk

Een knap doelpunt van Blauw-Zwart. Al had de Anderlecht-defensie beter kunnen en misschien wel moeten doen. Ali Mamaar stond bijvoorbeeld niet goed opgesteld en liet zich te makkelijk aftroeven door Vermant. Op het sociale medium 'X' krijgt hij dan ook de volle laag. Maar ook Moussa Ndiaye en Lucas Hey maakten niet bepaald de beste beurt, terwijl Jan-Carlo Simic slecht opgesteld stond. De reacties spreken dan ook voor zich.

De voorsprong van Club is verdiend ...

Meest recent

'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

53
53
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

50
50
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

71
71
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

104
104
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

147
147
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

49
49
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

176
176
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

66
66
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

80
80
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

427
427
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

384
384
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

829
829
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

286
286
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

41
41
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

448
448
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

264
264
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1028
1028
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

342
342
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

395
395
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

219
219
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

108
108
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

668
668
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

275
275
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

128
128
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

585
585

Meer sportnieuws