Frustraties groot bij Genk: "Eén tackle en direct op de grond"

480 stemmen
Frustraties groot bij Genk:

Bijna het volledige seizoen stond KRC Genk aan de leiding in de Jupiler Pro League. Vanaf speeldag zeven tot speeldag 34 prijkten ze op kop, maar kampioen zullen de Limburgers uiteindelijk niet worden. De nederlaag op Union lijkt definitief een einde gemaakt te hebben aan hun titelkansen.

Met nog drie speeldagen voor de boeg is hun achterstand al opgelopen tot zes punten op Union en vijf op Club Brugge. Dat lijkt een kloof die niet meer te dichten zal zijn voor Genk. De frustraties waren na het laatste fluitsignaal groot.

LEES OOK: Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

El Ouahdi haalt uit naar Union

Dat kwam ook door de manier waarop ze gingen verliezen in het Dudenpark. Ze gingen met 1-0 onderuit nadat ze bijna een helft met tien moesten spelen na een tweede geel voor Bangoura. Eerder hadden ze ook al een penalty geïncasseerd.

Die kwam er na een stevige charge van Zakaria El Ouahdi op Niang. De rechtsachter van Genk haalde bij DAZN scherp uit naar Union. "Iedereen in de Jupiler Pro League weet hoe ze spelen. Eén tackle of één keer duwen en ze liggen direct op de grond", sneerde hij.

Verheyen vond het wél een penalty

Hij vond de penalty ook volledig onterecht. "Ik denk dat voetballers naar de gym gaan. Ik gebruik duidelijk mijn schouder. Als de ref dan wéér zegt dat dat een penalty is, al vier keer op rij... Wat kan je daartegen doen. Voor mij is het 100 procent geen penalty", klonk het.

Tijdens de wedstrijd was Gert Verheyen het alvast niet eens met de analyse van El Ouahdi. "Hij zoekt echt de man op", oordeelde de co-commentator toen. "Het is een overtreding. Hij komt zo wild in."

Was het een penalty?

Meest recent

Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

28
28
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

38
38
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

11
11
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

34
34
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

187
187
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

26
26
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

100
100
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

103
103
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

48
48
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

119
119
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

195
195
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

35
35
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

52
52
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

62
62
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

113
113
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

89
89
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

36
36
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

189
189
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

214
214
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

479
479
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

234
234
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

356
356
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

35
35
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

48
48
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

193
193

Meer sportnieuws