Frustraties groot bij Genk: "Eén tackle en direct op de grond"

door
Frustraties groot bij Genk:

Bijna het volledige seizoen stond KRC Genk aan de leiding in de Jupiler Pro League. Vanaf speeldag zeven tot speeldag 34 prijkten ze op kop, maar kampioen zullen de Limburgers uiteindelijk niet worden. De nederlaag op Union lijkt definitief een einde gemaakt te hebben aan hun titelkansen.

Met nog drie speeldagen voor de boeg is hun achterstand al opgelopen tot zes punten op Union en vijf op Club Brugge. Dat lijkt een kloof die niet meer te dichten zal zijn voor Genk. De frustraties waren na het laatste fluitsignaal groot.

LEES OOK: 'Hayen waagt gokje: opvallend experiment bij KRC Genk'

El Ouahdi haalt uit naar Union

Dat kwam ook door de manier waarop ze gingen verliezen in het Dudenpark. Ze gingen met 1-0 onderuit nadat ze bijna een helft met tien moesten spelen na een tweede geel voor Bangoura. Eerder hadden ze ook al een penalty geïncasseerd.

Die kwam er na een stevige charge van Zakaria El Ouahdi op Niang. De rechtsachter van Genk haalde bij DAZN scherp uit naar Union. "Iedereen in de Jupiler Pro League weet hoe ze spelen. Eén tackle of één keer duwen en ze liggen direct op de grond", sneerde hij.

Verheyen vond het wél een penalty

Hij vond de penalty ook volledig onterecht. "Ik denk dat voetballers naar de gym gaan. Ik gebruik duidelijk mijn schouder. Als de ref dan wéér zegt dat dat een penalty is, al vier keer op rij... Wat kan je daartegen doen. Voor mij is het 100 procent geen penalty", klonk het.

Tijdens de wedstrijd was Gert Verheyen het alvast niet eens met de analyse van El Ouahdi. "Hij zoekt echt de man op", oordeelde de co-commentator toen. "Het is een overtreding. Hij komt zo wild in."

Was het een penalty?

Meest recent

'Hayen waagt gokje: opvallend experiment bij KRC Genk'

In de tussenronde van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen Dinamo Zagreb. Met welke ...

13
13
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

153
153
'Anderlecht op dood spoor: ook Schreuder haakt af'

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. Behoudens een verrassing nog altijd met ...

173
173
'Club Brugge baalt: goudhaantje valt door de mand'

Met een 3-3 draw tegen Atlético Madrid beleefde Club Brugge alweer een geslaagde avond in de ...

190
190
'Charleroi mag dromen: transfer van 9 miljoen'

Charleroi kreeg in de vorige week een stevige tik, want met drie nederlagen op rij zag het de ...

13
13
Nieuwe goudklomp voor OHL: "Hij wordt een grote speler"

Vorige zomer wist OH Leuven nog een zeer straffe transfer te realiseren. Het wist maar liefst 16 ...

29
29
Vanhaezebrouck keihard voor Verhaeghe: "CL onwaardig"

De laatste jaren drukt Club Brugge alsmaar vaker zijn stempel in de Champions League. Het staat al ...

691
691
Diakhon doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft woensdagavond nogmaals een knap resultaat neergezet in de Champions League. Het ...

215
215
Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

126
126
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

113
113
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

164
164
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

55
55
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

648
648
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

310
310
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

199
199
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

161
161
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

48
48
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

810
810
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

199
199
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

305
305
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

69
69
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

231
231
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

415
415
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

401
401
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

64
64

Meer sportnieuws