Frustraties groot bij Genk: "Eén tackle en direct op de grond"

door
Frustraties groot bij Genk:

Bijna het volledige seizoen stond KRC Genk aan de leiding in de Jupiler Pro League. Vanaf speeldag zeven tot speeldag 34 prijkten ze op kop, maar kampioen zullen de Limburgers uiteindelijk niet worden. De nederlaag op Union lijkt definitief een einde gemaakt te hebben aan hun titelkansen.

Met nog drie speeldagen voor de boeg is hun achterstand al opgelopen tot zes punten op Union en vijf op Club Brugge. Dat lijkt een kloof die niet meer te dichten zal zijn voor Genk. De frustraties waren na het laatste fluitsignaal groot.

LEES OOK: Genk-spelers stellen unaniem doel voor terugmatch

El Ouahdi haalt uit naar Union

Dat kwam ook door de manier waarop ze gingen verliezen in het Dudenpark. Ze gingen met 1-0 onderuit nadat ze bijna een helft met tien moesten spelen na een tweede geel voor Bangoura. Eerder hadden ze ook al een penalty geïncasseerd.

Die kwam er na een stevige charge van Zakaria El Ouahdi op Niang. De rechtsachter van Genk haalde bij DAZN scherp uit naar Union. "Iedereen in de Jupiler Pro League weet hoe ze spelen. Eén tackle of één keer duwen en ze liggen direct op de grond", sneerde hij.

Verheyen vond het wél een penalty

Hij vond de penalty ook volledig onterecht. "Ik denk dat voetballers naar de gym gaan. Ik gebruik duidelijk mijn schouder. Als de ref dan wéér zegt dat dat een penalty is, al vier keer op rij... Wat kan je daartegen doen. Voor mij is het 100 procent geen penalty", klonk het.

Tijdens de wedstrijd was Gert Verheyen het alvast niet eens met de analyse van El Ouahdi. "Hij zoekt echt de man op", oordeelde de co-commentator toen. "Het is een overtreding. Hij komt zo wild in."

Was het een penalty?

Meest recent

Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

12
12
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

19
19
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

7
7
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

30
30
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

10
10
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

143
143
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

101
101
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

65
65
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

126
126
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

252
252
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

234
234
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

53
53
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

110
110
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

202
202
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

114
114
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

184
184
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

185
185
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

417
417
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

360
360
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

184
184
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

241
241
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

170
170
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

138
138
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

234
234
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

84
84

Meer sportnieuws