'Alonso deelt Barça meteen tik uit als Real-trainer'

968
'Alonso deelt Barça meteen tik uit als Real-trainer'

Het heeft er alle schijn van dat Carlo Ancelotti weldra zijn vertrek aankondigd als trainer van Real Madrid. Om hem te vervangen staat de naam van Xabi Alonso helemaal bovenaan de verlanglijst. En die alvast enkele transferverzoeken hebben neergelegd.

De Madrilenen zijn bezig aan een vrij matig seizoen tot dusver. Het grote doel was zoals elk jaar de eindzege in de Champions League. Daar stak Arsenal FC echter een stokje voor. En ook de landstitel is momenteel veraf. Met nog vijf speeldagen te gaan telt de achterstand op leider FC Barcelona vier punten.

LEES OOK: Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Alonso op komst

De Catalanen toonden zich overigens al te sterk in de finales van de Supercopa én Copa del Rey. Momenteel staan de Madrilenen dus compleet in de schaduw van aartsrivaal Barça, dat bovendien wel nog in de Champions League actief is. Naar komend seizoen toe mogen dan ook veranderingen verwacht worden.

De aanstelling van een nieuwe coach lijkt onvermijdelijk, het is kwestie van tijd voor het vertrek van Carlo Ancelotti officieel wordt gemaakt. Om hem te vervangen staat Alonso helemaal bovenaan de verlanglijst. Een akkoord met de Spaanse trainer en zijn huidige werkgever Bayer Leverkusen lijkt in de maak.

Leverkusen-reünie in Madrid

Alonso zou alvast betrokken worden bij de transferplannen. Volgens Mundo Deportivo zou hij namelijk Jonathan Tah willen meepakken vanuit Leverkusen. De Duitse verdediger kondigde enkele maanden geleden al aan dat hij zijn aflopende contract niet zal verlengen en vertrekt dus transfervrij. Alonso zou een nieuwe samenwerking alvast zien zitten. Pittig detail: Tah leek op weg naar FC Barcelona. Maar daar zou de nieuwe coach van Real dus een stokje voor kunnen steken.

Barcelona heeft momenteel een betere selectie dan Real ...

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

5
5
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

27
27
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

79
79
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

20
20
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

23
23
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

36
36
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

55
55
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

84
84
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

110
110
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

46
46
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

51
51
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

268
268
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

559
559
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

70
70
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

22
22
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

140
140
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

79
79
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

146
146
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

177
177
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

323
323
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

632
632
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

239
239
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

194
194
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

574
574
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

100
100

Meer sportnieuws