'Supertransfer De Cuyper in versnelling door Real Madrid'

409
'Supertransfer De Cuyper in versnelling door Real Madrid'

Maxim De Cuyper is dit seizoen één van de absolute smaakmakers bij Club Brugge. Zowel in de competitie als Europees maakt de linksachter veel indruk. Ook bij de Rode Duivels heeft De Cuyper zijn plekje in de selectie veroverd. Een zomerse knaltransfer is nakend.

De Cuyper werd vorige mercato al nadrukkelijk in verband gebracht met een monstertransfer, maar toen besloot de vleugelverdediger bij Club Brugge te blijven. Komende zomer lijkt een vertrek echter niet meer tegen te houden. Real Madrid kan een knaller in gang zetten.

LEES OOK: ‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Vervanger van…

De Cuyper werd al meermaals bij AC Milan genoemd en Real Madrid kan een monstertransfer van de Rode Duivel naar de Italiaanse modestad mogelijk in stroomversnelling brengen. De Koninklijke wordt namelijk nadrukkelijk genoemd bij Theo Hernandez. De linksback van AC Milan staat bovenaan het lijstje van Florentino Perez en consrten.

Het Spaanse AS meldt dat Hernandez de selectie van Real komende zomer moet versterken. Een vertrek van de Franse vleugelspeler zou de deur volledig openzetten voor De Cuyper. AC Milan zoekt al een tijdje naar een vervanger voor Hernandez en De Cuyper is één van de namen die telkens lijkt terug te komen.

Goede stap?

AC Milan deed in het verleden al zaken met Club Brugge. Charles De Ketelaere verliet Blauw-Zwart na moeizame onderhandelingen, maar zijn avontuur bij de Italiaanse topclub liep op een sisser af. Uiteindelijk haalde Atalanta de aanvaller definitief binnen en daar kwam hij meer tot zijn recht.

Bij AC Milan is er echter enorm veel concurrentie, maar door een toekomstige toptransfer van Hernandez naar Real Madrid zou De Cuyper mogelijk meteen kunnen inschuiven. Hernandez heeft in Italië overigens nog een contract tot 2026 met een marktwaarde van 40 miljoen euro.

Zou AC Milan een goede stap zijn voor Maxim De Cuyper?

Meest recent

‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

10
10
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

2
2
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

36
36
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

45
45
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

127
127
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

48
48
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

148
148
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

235
235
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

37
37
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

305
305
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

243
243
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

105
105
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

166
166
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

23
23
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

71
71
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

44
44
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

111
111
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

99
99
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

36
36
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

16
16
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

18
18
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

31
31
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

503
503
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

85
85
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

20
20

Meer sportnieuws