'Supertransfer De Cuyper in versnelling door Real Madrid'

door
'Supertransfer De Cuyper in versnelling door Real Madrid'

Maxim De Cuyper is dit seizoen één van de absolute smaakmakers bij Club Brugge. Zowel in de competitie als Europees maakt de linksachter veel indruk. Ook bij de Rode Duivels heeft De Cuyper zijn plekje in de selectie veroverd. Een zomerse knaltransfer is nakend.

De Cuyper werd vorige mercato al nadrukkelijk in verband gebracht met een monstertransfer, maar toen besloot de vleugelverdediger bij Club Brugge te blijven. Komende zomer lijkt een vertrek echter niet meer tegen te houden. Real Madrid kan een knaller in gang zetten.

LEES OOK: 'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Vervanger van…

De Cuyper werd al meermaals bij AC Milan genoemd en Real Madrid kan een monstertransfer van de Rode Duivel naar de Italiaanse modestad mogelijk in stroomversnelling brengen. De Koninklijke wordt namelijk nadrukkelijk genoemd bij Theo Hernandez. De linksback van AC Milan staat bovenaan het lijstje van Florentino Perez en consrten.

Het Spaanse AS meldt dat Hernandez de selectie van Real komende zomer moet versterken. Een vertrek van de Franse vleugelspeler zou de deur volledig openzetten voor De Cuyper. AC Milan zoekt al een tijdje naar een vervanger voor Hernandez en De Cuyper is één van de namen die telkens lijkt terug te komen.

Goede stap?

AC Milan deed in het verleden al zaken met Club Brugge. Charles De Ketelaere verliet Blauw-Zwart na moeizame onderhandelingen, maar zijn avontuur bij de Italiaanse topclub liep op een sisser af. Uiteindelijk haalde Atalanta de aanvaller definitief binnen en daar kwam hij meer tot zijn recht.

Bij AC Milan is er echter enorm veel concurrentie, maar door een toekomstige toptransfer van Hernandez naar Real Madrid zou De Cuyper mogelijk meteen kunnen inschuiven. Hernandez heeft in Italië overigens nog een contract tot 2026 met een marktwaarde van 40 miljoen euro.

Zou AC Milan een goede stap zijn voor Maxim De Cuyper?

Meest recent

Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

137
137
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

83
83
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

42
42
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

25
25
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

19
19
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

153
153
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

61
61
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

110
110
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

161
161
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

117
117
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

13
13
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

424
424
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

19
19
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

152
152
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

89
89
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

124
124
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

47
47
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

227
227
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

264
264
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

44
44
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

144
144
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

87
87
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

364
364
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

88
88
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

132
132

Meer sportnieuws