Verlengd verblijf bij Club? De Cuyper gooit kaarten op tafel

door
Verlengd verblijf bij Club? De Cuyper gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil zondagavond beslag leggen op de Beker van België. Voor Maxim De Cuyper kan dat één van zijn laatste hoogtepunten in blauw-zwarte loondienst worden. Het heeft er immers alle schijn van dat hij komende zomer een nieuwe stap zal zetten.

Na een succesvolle uitleenbeurt aan KVC Westerlo, brak De Cuyper vorig seizoen helemaal door in de eerste ploeg van Blauw-Zwart. Hij hielp Club onder meer aan de landstitel en halve finales van de Conference League. Die prestaties zag de vleugelback ook beloond worden met een EK-selectie bij de Rode Duivels.

LEES OOK: 'Miljoenen voor Club: Inter komt voor tweede sterkhouder'

Grof wild in Europa

In de huidige jaargang trekt De Cuyper die goede lijn door. Zo wist hij nu ook indruk te maken op Champions League-niveau. En bij de nationale ploeg is hij inmiddels een vaste waarde. Stilaan is het dus tijd om die goede prestaties te verzilveren. Aan interesse vanuit de Europese topcompetities alvast geen gebrek.

Zo wordt de linksback al een tijdje gelinkt aan een overstap naar de Serie A, waar AC Milan en Juventus zijn dossier van erg dichtbij volgen. In Engeland wordt dan weer gewag gemaakt van belangstelling van Liverpool FC. En er zullen ongetwijfeld nog meer gegadigden zijn. Maar van een concreet bod lijkt voorlopig nog geen sprake.

Tijd voor nieuwe stap

Daar kan snel veranderingen in komen zodra het seizoen erop zit. Maar tot die tijd is en blijft hij een speler van Club Brugge. Is een verlengd verblijft dan geen optie? "Ik heb altijd gezegd dat ik direct zou tekenen voor een carrière als die van Hans of Brandon. Maar je kan niet altijd voorspellen hoe een carrière zal lopen. En als ik eerlijk moet zijn, voel ik er meer voor om naar het buitenland te vertrekken dan om de rest van mijn carrière bij Club te blijven", vertelt hij bij Het Laatste Nieuws.

Een zomers vertrek lijkt dus stilaan onvermijdelijk te worden. In dat geval zal hij de club wel een aanzienlijke som opleveren. En zelfs wanneer hij straks bij een andere ploeg aan de slag is, zal hij zijn geliefde Club Brugge van dichtbij blijven volgen. De Cuyper sluit een terugkeer in de latere fases van zijn carrière dan ook allerminst uit. "Als ik hier op goeie voet wegga - waar ik van uitga - is de deur volgens mij ook nooit dicht om terug te keren", klinkt het veelbelovend.

De Cuyper is momenteel de beste Belgische linksback ...

Meest recent

'Strasbourg haalt opvolger Penders in JPL'

Strasbourg ging donderdagavond met 1-2 winnen op het veld van Rijeka en zette zo een grote stap ...

1
1
Biglia schokt Anderlecht: ‘Blaast hij alle bruggen op?’

Lucas Biglia zet de deur naar België opnieuw open. Net dat zal in Anderlecht hard binnenkomen, ...

96
96
Van Handenhoven vreest voor rampscenario bij KV Mechelen

Komend weekend krijgen we sowieso zekerheid over een vierde deelnemer aan de Champions' Play-Off. In ...

10
10
'Nico Williams maakt eindelijk toptransfer'

Sinds hij op het EK in 2024 schitterde met Spanje en de Europese titel veroverde, werd Nico ...

23
23
Louwagie onthult bijzonder transferplan AA Gent

AA Gent ontdekte vorig weekend een nieuwe parel. Tegen KV Mechelen maakte de 18-jarige Ibrahima ...

42
42
Hayen spreekt El Ouahdi tegen: "Hij wist het wél"

KRC Genk heeft donderdag een goede uitgangspositie veroverd in de achtste finales van de Europa ...

56
56
Enorme boost Genk: Heymans benoemt twee opstekers

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

71
71
Eén valse noot voor Genk: El Ouahdi geeft opvallende reactie

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

72
72
UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

In de Conference en Europa League werden donderdagavond de heenwedstrijden van de 1/8ste finales ...

74
74
Genk ruikt kwartfinale: El Ouahdi matchwinner met pareltje

KRC Genk heeft donderdagavond zijn hand uitgestoken naar een plek in de kwartfinales van de Europa ...

73
73
'Manchester City grijpt fors in met twéé topaanwinsten'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

83
83
De Cat mee naar WK? Voetbalfans geven duidelijke mening

Nathan De Cat maakt dit seizoen ondanks zijn prille leeftijd serieus indruk bij RSC Anderlecht. De ...

310
310
Code oranje bij Duivels: steunpilaar wordt zorgenkind

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

73
73
'Druk op Gheysens stijgt: groot slachtoffer bij verkoop Antwerp'

Antwerp FC heeft enkele gouden jaren beleefd onder voorzitter Paul Gheysens. Maar door ...

293
293
Kopzorgen bij AA Gent: De Mil geeft blessure-update

AA Gent kon zich afgelopen weekend weer in de top zes knokken. Het wordt nu echter zaak om het ...

117
117
UEL/UECL: Onana doet ex-club pijn, AZ geeft Nederland hoop

In de Europa en Conference League werden donderdagavond de heenmatchen van de 1/8ste finales ...

47
47
Hayen verrast bij Genk: vijf wissels in Europese basiself

KRC Genk zal de Belgische eer moeten hoog houden in de rest van het Europese seizoen. De Limburgers ...

65
65
‘Leko onder vuur bij Club Brugge: onrust groeit’

Ivan Leko voelt de druk toenemen bij Club Brugge. Na het gelijkspel tegen Anderlecht groeit de ...

379
379
Tresoldi, Heymans of Thorgan: 'Speler vd Maand' bekend

De maand februari leverde in de Jupiler Pro League verschillende mooie wedstrijden op. En ook aan ...

146
146
'Eerste zomertransfer Club Brugge bepaald: contract tot 2031'

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de twintigste landstitel uit zijn ...

437
437
Genk oogst lof in Duitsland: TD geeft fraai compliment

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

494
494
'Club, Anderlecht, Union, ...: reuzenstrijd om CPL-uitblinker'

De ontknoping van de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden, vlak na de komende ...

337
337
Kompany-ball verovert Europa: Del Piero kan ogen niet geloven

Verschillende kandidaten voor de eindzege maakten deze week indruk in de 1/8ste finales van de ...

134
134
Hoofdrol Peeters: spectaculaire beelden op Bevers titelfeest

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

136
136
Hayen houdt adem in: Europees rampscenario voor Genk

Of ze het nog tot de top zes zullen schoppen valt voorlopig af te wachten, maar in de achtste finale ...

206
206

Meer sportnieuws