Verlengd verblijf bij Club? De Cuyper gooit kaarten op tafel

534
Verlengd verblijf bij Club? De Cuyper gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil zondagavond beslag leggen op de Beker van België. Voor Maxim De Cuyper kan dat één van zijn laatste hoogtepunten in blauw-zwarte loondienst worden. Het heeft er immers alle schijn van dat hij komende zomer een nieuwe stap zal zetten.

Na een succesvolle uitleenbeurt aan KVC Westerlo, brak De Cuyper vorig seizoen helemaal door in de eerste ploeg van Blauw-Zwart. Hij hielp Club onder meer aan de landstitel en halve finales van de Conference League. Die prestaties zag de vleugelback ook beloond worden met een EK-selectie bij de Rode Duivels.

LEES OOK: Coach Brighton lyrisch over 'nieuwe De Cuyper'

Grof wild in Europa

In de huidige jaargang trekt De Cuyper die goede lijn door. Zo wist hij nu ook indruk te maken op Champions League-niveau. En bij de nationale ploeg is hij inmiddels een vaste waarde. Stilaan is het dus tijd om die goede prestaties te verzilveren. Aan interesse vanuit de Europese topcompetities alvast geen gebrek.

Zo wordt de linksback al een tijdje gelinkt aan een overstap naar de Serie A, waar AC Milan en Juventus zijn dossier van erg dichtbij volgen. In Engeland wordt dan weer gewag gemaakt van belangstelling van Liverpool FC. En er zullen ongetwijfeld nog meer gegadigden zijn. Maar van een concreet bod lijkt voorlopig nog geen sprake.

Tijd voor nieuwe stap

Daar kan snel veranderingen in komen zodra het seizoen erop zit. Maar tot die tijd is en blijft hij een speler van Club Brugge. Is een verlengd verblijft dan geen optie? "Ik heb altijd gezegd dat ik direct zou tekenen voor een carrière als die van Hans of Brandon. Maar je kan niet altijd voorspellen hoe een carrière zal lopen. En als ik eerlijk moet zijn, voel ik er meer voor om naar het buitenland te vertrekken dan om de rest van mijn carrière bij Club te blijven", vertelt hij bij Het Laatste Nieuws.

Een zomers vertrek lijkt dus stilaan onvermijdelijk te worden. In dat geval zal hij de club wel een aanzienlijke som opleveren. En zelfs wanneer hij straks bij een andere ploeg aan de slag is, zal hij zijn geliefde Club Brugge van dichtbij blijven volgen. De Cuyper sluit een terugkeer in de latere fases van zijn carrière dan ook allerminst uit. "Als ik hier op goeie voet wegga - waar ik van uitga - is de deur volgens mij ook nooit dicht om terug te keren", klinkt het veelbelovend.

De Cuyper is momenteel de beste Belgische linksback ...

Meest recent

Europa onder indruk! Beresterk Union veegt vloer aan met Plzen

Union SG heeft flink indruk gemaakt tijdens de openingsspeeldag van de Europa League. Ondanks heel ...

38
38
Spelersratings EA FC: verrassing in top 3 Jupiler Pro League

Het wachten is weer bijna voorbij. Volgende week komt EA FC '27, de opvolger van de immens populaire ...

76
76
Selectie Van Bommel: grote comeback bij Duivels na 1270 dagen

Mark van Bommel maakt vrijdag om 12u zijn eerste selectie bekend als hoofd van de Rode Duivels. Ten ...

187
187
'Experiment Kompany zet toptransfer Bayern in koelkast'

De nakende interland-periode is voor de clubs een ideaal moment om hun transferplannen te evalueren. ...

39
39
Ivan Leko vloekt luidop: heuse exodus bij Club Brugge

Vanaf aanstaande maandag gaat een interland-periode van bijna drie weken van start. Voor de ...

186
186
'Masterplan Barça: spraakmakende comeback op tafel'

FC Barcelona is denderend aan het nieuwe seizoen begonnen. De club is dan ook dik tevreden over het ...

234
234
Promovendi in actie: KVK en Beveren leggen jonkies vast

Nu de zomermercato achter de rug is, kunnen de clubs uit de Jupiler Pro League zich gaan toeleggen ...

47
47
Ruben Van Gucht zorgt voor verbijstering in Nederland

De gemoederen rond één van Vlaanderens meest besproken man blijven oplaaien. Ruben Van ...

27
27
Opstelling bekend: gehavend Union met opvallende kapitein

Union SG trapt donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Europa League op gang. Gezien ...

36
36
‘Van Bommel rekent meteen af met vijf WK-gangers’

Mark van Bommel kan vrijdag meteen hard ingrijpen bij de Rode Duivels. Vijf WK-gangers zien hun ...

355
355
Tresoldi-case: Klopp spreekt heldere taal over Club-spits

Jürgen Klopp heeft bij zijn start als bondscoach meteen voor een heuse revolutie gezorgde. Voor ...

257
257
Vandenbempt onthult bizar toekomstplan: opvolging verzekerd

Peter Vandenbempt heeft blijkbaar een opvallend plan voor de toekomst. De bekende voetbalstem deelde ...

24
24
Van Bommel broedt op schok: straf duo uit voorselectie gelekt

Vrijdagmiddag om 12u zijn de ogen van voetbalminnend België op Tubeke gericht. Mark van Bommel ...

640
640
L'Equipe pakt Anderlecht aan: één 3 op 10, verrassende uitblinker

Het is RSC Anderlecht niet gelukt om de League Phase van de Europa League op gang te trappen met een ...

273
273
Club-titularis krijgt tik om oren: "Doodgewone voetballer"

Club Brugge won zondagmiddag met 3-1 van Antwerp FC terwijl Hans Vanaken met een blessure vanuit de ...

747
747
Belgen buitenspel: Bruno velt hard verdict in Anderlecht

RSC Anderlecht staat nog altijd bekend als een kweekvijver van talent, maar tegenwoordig ...

248
248
'Leko verrast: publiekslieveling out bij Club Brugge'

Als afsluiter voor de interlandbreak krijgt Club Brugge zondag KRC Genk over de vloer. Ivan Leko ...

952
952
'Antwerp met handen in het haar: goudhaantje gratis weg'

Ondanks de overname moet Antwerp nog altijd op de centen passen. Tegenvallers op de transfermarkt ...

800
800
Zware kater Anderlecht: nieuwkomers vallen door de mand

De geslaagde kwalificatiecampagne stemde tot optimisme, maar RSC Anderlecht begon toch met een ...

470
470
Antwerp komt met stadionnieuwtje: “Absolute noodzaak”

Royal Antwerp FC heeft de Bosuil al een tijdje gerenoveerd met de bouw van Tribune 2, maar nog niet ...

325
325
Theate stampt ferm na op Rudi Garcia na ‘bitter WK’

De Rode Duivels schopten het tot in de kwartfinale van het WK. Bondscoach Rudi Garcia verbaasde ...

158
158
Klopp verbaast Duitsland met revolutionaire selectie

Jürgen Klopp werd na het WK aangesteld als nieuwe bondscoach van Duitsland. De voormalige ...

73
73
Lemaréchal roept duidelijke boodschap naar Leko én Vanaken

Félix Lemaréchal leek volledig op de achtergrond verdwenen bij Club Brugge, maar dit ...

518
518
Groot nieuws rond Jelle Van Damme beroert iedereen

Sommige namen uit het Belgische voetbal blijven jarenlang nazinderen. Niet alleen door wat ze op het ...

217
217
Romeo Lavia eindelijk los? Rode Duivel slaat terug

Romeo Lavia werd voor een monsterbedrag binnengehaald door Chelsea, maar in twee seizoenen kon de ...

104
104

Meer sportnieuws