Verlengd verblijf bij Club? De Cuyper gooit kaarten op tafel

534 stemmen
Verlengd verblijf bij Club? De Cuyper gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil zondagavond beslag leggen op de Beker van België. Voor Maxim De Cuyper kan dat één van zijn laatste hoogtepunten in blauw-zwarte loondienst worden. Het heeft er immers alle schijn van dat hij komende zomer een nieuwe stap zal zetten.

Na een succesvolle uitleenbeurt aan KVC Westerlo, brak De Cuyper vorig seizoen helemaal door in de eerste ploeg van Blauw-Zwart. Hij hielp Club onder meer aan de landstitel en halve finales van de Conference League. Die prestaties zag de vleugelback ook beloond worden met een EK-selectie bij de Rode Duivels.

LEES OOK: Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

Grof wild in Europa

In de huidige jaargang trekt De Cuyper die goede lijn door. Zo wist hij nu ook indruk te maken op Champions League-niveau. En bij de nationale ploeg is hij inmiddels een vaste waarde. Stilaan is het dus tijd om die goede prestaties te verzilveren. Aan interesse vanuit de Europese topcompetities alvast geen gebrek.

Zo wordt de linksback al een tijdje gelinkt aan een overstap naar de Serie A, waar AC Milan en Juventus zijn dossier van erg dichtbij volgen. In Engeland wordt dan weer gewag gemaakt van belangstelling van Liverpool FC. En er zullen ongetwijfeld nog meer gegadigden zijn. Maar van een concreet bod lijkt voorlopig nog geen sprake.

Tijd voor nieuwe stap

Daar kan snel veranderingen in komen zodra het seizoen erop zit. Maar tot die tijd is en blijft hij een speler van Club Brugge. Is een verlengd verblijft dan geen optie? "Ik heb altijd gezegd dat ik direct zou tekenen voor een carrière als die van Hans of Brandon. Maar je kan niet altijd voorspellen hoe een carrière zal lopen. En als ik eerlijk moet zijn, voel ik er meer voor om naar het buitenland te vertrekken dan om de rest van mijn carrière bij Club te blijven", vertelt hij bij Het Laatste Nieuws.

Een zomers vertrek lijkt dus stilaan onvermijdelijk te worden. In dat geval zal hij de club wel een aanzienlijke som opleveren. En zelfs wanneer hij straks bij een andere ploeg aan de slag is, zal hij zijn geliefde Club Brugge van dichtbij blijven volgen. De Cuyper sluit een terugkeer in de latere fases van zijn carrière dan ook allerminst uit. "Als ik hier op goeie voet wegga - waar ik van uitga - is de deur volgens mij ook nooit dicht om terug te keren", klinkt het veelbelovend.

De Cuyper is momenteel de beste Belgische linksback ...

Meest recent

Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

46
46
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

80
80
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

234
234
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

188
188
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

389
389
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

231
231
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

110
110
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

129
129
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

342
342
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

483
483
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

292
292
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

129
129
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

39
39
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

389
389
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

51
51
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

458
458
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

659
659
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

123
123
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

107
107
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

317
317
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

130
130
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

48
48
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

99
99
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

220
220
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

41
41

Meer sportnieuws