'Monsteraanwinst Kompany: package deal van 250 miljoen'

door
'Monsteraanwinst Kompany: package deal van 250 miljoen'

Bayern München kan zich zaterdag tot landskampioen van Duitsland kronen. In aanloop naar de eventuele titelmatch tegen RB Leipzig, is de sportieve leiding ook al bezig met het ontrollen van de transferplannen. Zo zou men coach Vincent Kompany van een monsteraanwinst willen voorzien.

Bayern heeft een meer dan degelijk eerste seizoen onder Kompany achter de rug. Het sneuvelde weliswaar vroegtijdig in de Duitse beker en in de kwartfinales van de Champions League toonde Internazionale zich de kwelduivel. Maar behoudens sensationele ommekeer, wordt de macht terug heroverd in de Bundesliga.

LEES OOK: 'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

Alle pijlen op Florian Wirtz

Komend seizoen wil een stap voorwaarts zetten onder Kompany en nog langer op drie fronten mee strijden. De selectie moet dus voldoende sterk zijn. Daarvoor kijkt men allereerst intern. Bayern kreeg dit seizoen af te rekenen met een pak blessureleed en recupereert dus verschillende belangrijke krachten. Een aantal van hun verlengde ook al hun contract.

Maar het is ook de bedoeling om versterking aan de selectie door te voeren. En één naam staat daarbij helemaal bovenaan de verlanglijst: Florian Wirtz. Het 21-jarige goudhaantje scheert al een tijdje hoge toppen bij Bayer Leverkusen en de Duitse nationale ploeg. Hij geldt momenteel als hét droomtarget van Der Rekordmeister.

Duurste transfer ooit bij Bayern

De Bundesliga-koploper is echter niet de enige grootmacht die aan zijn mouw trekt. Ook Manchester City is concreet in de markt voor Wirtz, dat hem een ideale opvolger voor Kevin De Bruyne ziet. Om de Engelse grootmacht af te houden is Bayern dan ook bereid om bijzonder ver te gaan. Volgens L'Equipe hebben de Duitsers immers een totaalpakket over dat kan oplopen tot 250 miljoen euro.

Daarbij zou de helft gespendeerd worden aan de transfersom, wat van Wirtz veruit de duurste aanwinst in de clubgeschiedenis zou maken. De andere 125 miljoen euro is bestemd voor de speler zelf, weliswaar gespreid over een vijfjarig contract. Afwachten of dat voldoende zal zijn om de deal over de streep te trekken.

🚀

Kompany blijft minstens drie seizoenen bij Bayern ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

17
17
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

64
64
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

22
22
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

70
70
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

131
131
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

126
126
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

102
102
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

152
152
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

281
281
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

18
18
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

440
440
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

730
730
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

158
158
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

24
24
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

107
107
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

98
98
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

122
122
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

499
499
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

303
303
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

146
146
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

123
123
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

457
457
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

667
667
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

336
336
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

152
152

Meer sportnieuws