'Monsteraanwinst Kompany: package deal van 250 miljoen'

719
'Monsteraanwinst Kompany: package deal van 250 miljoen'

Bayern München kan zich zaterdag tot landskampioen van Duitsland kronen. In aanloop naar de eventuele titelmatch tegen RB Leipzig, is de sportieve leiding ook al bezig met het ontrollen van de transferplannen. Zo zou men coach Vincent Kompany van een monsteraanwinst willen voorzien.

Bayern heeft een meer dan degelijk eerste seizoen onder Kompany achter de rug. Het sneuvelde weliswaar vroegtijdig in de Duitse beker en in de kwartfinales van de Champions League toonde Internazionale zich de kwelduivel. Maar behoudens sensationele ommekeer, wordt de macht terug heroverd in de Bundesliga.

LEES OOK: 'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Alle pijlen op Florian Wirtz

Komend seizoen wil een stap voorwaarts zetten onder Kompany en nog langer op drie fronten mee strijden. De selectie moet dus voldoende sterk zijn. Daarvoor kijkt men allereerst intern. Bayern kreeg dit seizoen af te rekenen met een pak blessureleed en recupereert dus verschillende belangrijke krachten. Een aantal van hun verlengde ook al hun contract.

Maar het is ook de bedoeling om versterking aan de selectie door te voeren. En één naam staat daarbij helemaal bovenaan de verlanglijst: Florian Wirtz. Het 21-jarige goudhaantje scheert al een tijdje hoge toppen bij Bayer Leverkusen en de Duitse nationale ploeg. Hij geldt momenteel als hét droomtarget van Der Rekordmeister.

Duurste transfer ooit bij Bayern

De Bundesliga-koploper is echter niet de enige grootmacht die aan zijn mouw trekt. Ook Manchester City is concreet in de markt voor Wirtz, dat hem een ideale opvolger voor Kevin De Bruyne ziet. Om de Engelse grootmacht af te houden is Bayern dan ook bereid om bijzonder ver te gaan. Volgens L'Equipe hebben de Duitsers immers een totaalpakket over dat kan oplopen tot 250 miljoen euro.

Daarbij zou de helft gespendeerd worden aan de transfersom, wat van Wirtz veruit de duurste aanwinst in de clubgeschiedenis zou maken. De andere 125 miljoen euro is bestemd voor de speler zelf, weliswaar gespreid over een vijfjarig contract. Afwachten of dat voldoende zal zijn om de deal over de streep te trekken.

Kompany blijft minstens drie seizoenen bij Bayern ...

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

31
31
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

47
47
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

9
9
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

36
36
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

20
20
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

88
88
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

45
45
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

20
20
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

12
12
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

357
357
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

79
79
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

83
83
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

60
60
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

147
147
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

282
282
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

94
94
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

32
32
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

322
322
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

150
150
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

55
55
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

39
39

Meer sportnieuws