'Real laat vaste waarde gaan, opvallende oplossing Modric'

408 stemmen
'Real laat vaste waarde gaan, opvallende oplossing Modric'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote prijzen achter te blijven. En dat blijft niet zonder gevolgen. Coach Carlo Ancelotti is al op weg naar de uitgang, ook één van de topspelers zou nu zijn zinnen hebben gezet op een vertrek.

Toegegeven, helemaal met lege handen zal de Koninklijke sowieso niet achterblijven. Begin juni legde het immers beslag op de Europese Supercup. En in december haalden men het WK voor clubs, het laatste voor de nieuwe versie van komende zomer, binnen. Maar voor een club van de grootorde als Real Madrid zijn dat louter troostprijzen.

Het grote doel was zoals elk jaar de eindzege in de Champions League. Daar stak Arsenal FC echter een stokje voor. En ook de landstitel is momenteel veraf. Met nog vijf speeldagen te gaan telt de achterstand op leider FC Barcelona vier punten. De Catalanen toonden zich overigens al te sterk in de finales van de Supercopa én Copa del Rey.

LEES OOK: Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Meubelstuk naar uitgang

Momenteel staan de Madrilenen dus compleet in de schaduw van aartsrivaal Barça, dat bovendien wel nog in de Champions League actief is. Naar komend seizoen toe mogen dan ook enkele veranderingen verwacht worden. De aanstelling van een nieuwe coach lijkt onvermijdelijk, het is kwestie van tijd voor het vertrek van Ancelotti officieel wordt gemaakt.

Daarnaast zal men allicht ook versterking proberen aan te trekken. Daarbij gelden vers bloed in de defensie en een nieuwe middenvelder als prioriteit. En dus moet er ook ruimte gemaakt worden binnen de selectie en het salarisbudget. Daar zou Lucas Vazquez voor moeten zorgen. Bij OK Diario weet men dat de 33-jarige Spanjaard na het seizoen in La Liga mag beschikken.

Kort contract Modric

Vazquez speelt al sinds 2015 voor Real en was een waardevolle pion in de breedte, maar zijn aflopende contract zou niet verlengd worden. Naast Vazquez zit ook de 39-jarige Luka Modric met een aflopend contract. Voor hem zou de club echter een alternatieve oplossing gevonden hebben. Volgens AS is het immers de bedoeling om Modric een nieuw, maar kortstondig contract te laten tekenen zodat hij in juli nog kan meedoen op het WK voor clubteams. Na dat toernooi zou beslist worden over een verdere samenwerking.

🚀

Wie was volgens u het beste op zijn piek?

Meest recent

Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

266
266
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

29
29
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

63
63
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

147
147
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

42
42
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

301
301
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

72
72
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

123
123
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

80
80
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

57
57
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

201
201
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

24
24
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

76
76
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

61
61
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

179
179
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

160
160
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

36
36
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

58
58
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

67
67
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

402
402
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

203
203
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

59
59
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

278
278
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

173
173
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

162
162

Meer sportnieuws