Verrast Maxim De Cuyper met transferkeuze?

798 stemmen
Verrast Maxim De Cuyper met transferkeuze?

Maxim De Cuyper is dit seizoen één van de dragende krachten van Club Brugge. De vleugelspeler is ook niet meer weg te denken in de selectie van bondscoach Rudi Garcia bij de Rode Duivels. Een zomerse knaltransfer wordt al een tijdje genoemd.

De Cuyper staat al verschillende mercato’s dicht bij een transfer, maar komende zomer lijkt het er écht van te komen. Er is onder meer interesse vanuit de Serie A én de Premier League. In een dubbelinterview met Brandon Mechele sprak De Cuyper tegenover Sporza over zijn toekomst.

LEES OOK: Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Straffe ambities

De Cuyper laat de deur op een verlengd verblijf bij Club Brugge nog op een kier. De verdediger weet niet exact hoe waarschijnlijk een zomerse toptransfer is. "Echt geen idee. Ik heb al gezegd dat ik hier heel graag een tweede ster zou behalen (voor de 20e landstitel, red.) en eventueel de dubbel realiseren. Als ik dát kan bereiken, zou ik heel trots zijn."

Eerst is er dus ook nog de bekerfinale van komende zondag tegen RSC Anderlecht. De Cuyper zal als Club-jeugdproduct de rivaal bekampen. "Het maakt die finale nog mooier... of pijnlijker als we straks zouden verliezen. Dat ik vroeger nooit met paars wou kleuren? (lacht) Dat verhaal is mij inderdaad verteld. Wellicht is dat erin gedrild door mijn papa, die een echte Club-fan is."

10 jaar geleden

De vorige bekerwinst is inmiddels exact 10 jaar geleden. Toen werd ook Anderlecht verslagen. De Cuyper zat als 14-jarige voor de buis te roepen. "Thuis met mijn mama aan het kijken! (glundert) Ik herinner me nog hoe we allebei rechtsprongen bij dat beslissende doelpunt. Zelden heb ik mijn moeder zó gelukkig gezien bij een goal, het was complete euforie. Die finale was echt een zot moment in de geschiedenis van Club Brugge."

Is Maxim De Cuyper klaar voor een toptransfer komende zomer?

Meest recent

Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

27
27
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

549
549
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

30
30
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

186
186
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

103
103
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

396
396
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

451
451
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

69
69
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

124
124
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

667
667
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

85
85
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

65
65
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

61
61
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

40
40
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

143
143
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

112
112
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

108
108
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

96
96
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

138
138
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

47
47
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

108
108
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

219
219
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

271
271
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

639
639
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

74
74

Meer sportnieuws