Verrast Maxim De Cuyper met transferkeuze?

798 stemmen
Verrast Maxim De Cuyper met transferkeuze?

Maxim De Cuyper is dit seizoen één van de dragende krachten van Club Brugge. De vleugelspeler is ook niet meer weg te denken in de selectie van bondscoach Rudi Garcia bij de Rode Duivels. Een zomerse knaltransfer wordt al een tijdje genoemd.

De Cuyper staat al verschillende mercato’s dicht bij een transfer, maar komende zomer lijkt het er écht van te komen. Er is onder meer interesse vanuit de Serie A én de Premier League. In een dubbelinterview met Brandon Mechele sprak De Cuyper tegenover Sporza over zijn toekomst.

LEES OOK: Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

Straffe ambities

De Cuyper laat de deur op een verlengd verblijf bij Club Brugge nog op een kier. De verdediger weet niet exact hoe waarschijnlijk een zomerse toptransfer is. "Echt geen idee. Ik heb al gezegd dat ik hier heel graag een tweede ster zou behalen (voor de 20e landstitel, red.) en eventueel de dubbel realiseren. Als ik dát kan bereiken, zou ik heel trots zijn."

Eerst is er dus ook nog de bekerfinale van komende zondag tegen RSC Anderlecht. De Cuyper zal als Club-jeugdproduct de rivaal bekampen. "Het maakt die finale nog mooier... of pijnlijker als we straks zouden verliezen. Dat ik vroeger nooit met paars wou kleuren? (lacht) Dat verhaal is mij inderdaad verteld. Wellicht is dat erin gedrild door mijn papa, die een echte Club-fan is."

10 jaar geleden

De vorige bekerwinst is inmiddels exact 10 jaar geleden. Toen werd ook Anderlecht verslagen. De Cuyper zat als 14-jarige voor de buis te roepen. "Thuis met mijn mama aan het kijken! (glundert) Ik herinner me nog hoe we allebei rechtsprongen bij dat beslissende doelpunt. Zelden heb ik mijn moeder zó gelukkig gezien bij een goal, het was complete euforie. Die finale was echt een zot moment in de geschiedenis van Club Brugge."

Is Maxim De Cuyper klaar voor een toptransfer komende zomer?

Meest recent

Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

23
23
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

63
63
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

63
63
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

94
94
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

113
113
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

273
273
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

451
451
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

105
105
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

220
220
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

320
320
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

301
301
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

566
566
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

361
361
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

136
136
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

190
190
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

418
418
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

534
534
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

364
364
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

169
169
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

45
45
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

414
414
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

60
60
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

507
507
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

681
681
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

141
141

Meer sportnieuws