Verrast Maxim De Cuyper met transferkeuze?

798 stemmen
Verrast Maxim De Cuyper met transferkeuze?

Maxim De Cuyper is dit seizoen één van de dragende krachten van Club Brugge. De vleugelspeler is ook niet meer weg te denken in de selectie van bondscoach Rudi Garcia bij de Rode Duivels. Een zomerse knaltransfer wordt al een tijdje genoemd.

De Cuyper staat al verschillende mercato’s dicht bij een transfer, maar komende zomer lijkt het er écht van te komen. Er is onder meer interesse vanuit de Serie A én de Premier League. In een dubbelinterview met Brandon Mechele sprak De Cuyper tegenover Sporza over zijn toekomst.

LEES OOK: ‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Straffe ambities

De Cuyper laat de deur op een verlengd verblijf bij Club Brugge nog op een kier. De verdediger weet niet exact hoe waarschijnlijk een zomerse toptransfer is. "Echt geen idee. Ik heb al gezegd dat ik hier heel graag een tweede ster zou behalen (voor de 20e landstitel, red.) en eventueel de dubbel realiseren. Als ik dát kan bereiken, zou ik heel trots zijn."

Eerst is er dus ook nog de bekerfinale van komende zondag tegen RSC Anderlecht. De Cuyper zal als Club-jeugdproduct de rivaal bekampen. "Het maakt die finale nog mooier... of pijnlijker als we straks zouden verliezen. Dat ik vroeger nooit met paars wou kleuren? (lacht) Dat verhaal is mij inderdaad verteld. Wellicht is dat erin gedrild door mijn papa, die een echte Club-fan is."

10 jaar geleden

De vorige bekerwinst is inmiddels exact 10 jaar geleden. Toen werd ook Anderlecht verslagen. De Cuyper zat als 14-jarige voor de buis te roepen. "Thuis met mijn mama aan het kijken! (glundert) Ik herinner me nog hoe we allebei rechtsprongen bij dat beslissende doelpunt. Zelden heb ik mijn moeder zó gelukkig gezien bij een goal, het was complete euforie. Die finale was echt een zot moment in de geschiedenis van Club Brugge."

Is Maxim De Cuyper klaar voor een toptransfer komende zomer?

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

47
47
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

26
26
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

40
40
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

48
48
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

43
43
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

79
79
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

61
61
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

224
224
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

63
63
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

43
43
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

105
105
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

739
739
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

74
74
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

452
452
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

41
41
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

27
27
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

40
40
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

407
407
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

319
319
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

220
220
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

808
808
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

560
560
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

423
423
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

296
296
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

274
274

Meer sportnieuws