Verrast Maxim De Cuyper met transferkeuze?

798 stemmen
Verrast Maxim De Cuyper met transferkeuze?

Maxim De Cuyper is dit seizoen één van de dragende krachten van Club Brugge. De vleugelspeler is ook niet meer weg te denken in de selectie van bondscoach Rudi Garcia bij de Rode Duivels. Een zomerse knaltransfer wordt al een tijdje genoemd.

De Cuyper staat al verschillende mercato’s dicht bij een transfer, maar komende zomer lijkt het er écht van te komen. Er is onder meer interesse vanuit de Serie A én de Premier League. In een dubbelinterview met Brandon Mechele sprak De Cuyper tegenover Sporza over zijn toekomst.

LEES OOK: Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Straffe ambities

De Cuyper laat de deur op een verlengd verblijf bij Club Brugge nog op een kier. De verdediger weet niet exact hoe waarschijnlijk een zomerse toptransfer is. "Echt geen idee. Ik heb al gezegd dat ik hier heel graag een tweede ster zou behalen (voor de 20e landstitel, red.) en eventueel de dubbel realiseren. Als ik dát kan bereiken, zou ik heel trots zijn."

Eerst is er dus ook nog de bekerfinale van komende zondag tegen RSC Anderlecht. De Cuyper zal als Club-jeugdproduct de rivaal bekampen. "Het maakt die finale nog mooier... of pijnlijker als we straks zouden verliezen. Dat ik vroeger nooit met paars wou kleuren? (lacht) Dat verhaal is mij inderdaad verteld. Wellicht is dat erin gedrild door mijn papa, die een echte Club-fan is."

10 jaar geleden

De vorige bekerwinst is inmiddels exact 10 jaar geleden. Toen werd ook Anderlecht verslagen. De Cuyper zat als 14-jarige voor de buis te roepen. "Thuis met mijn mama aan het kijken! (glundert) Ik herinner me nog hoe we allebei rechtsprongen bij dat beslissende doelpunt. Zelden heb ik mijn moeder zó gelukkig gezien bij een goal, het was complete euforie. Die finale was echt een zot moment in de geschiedenis van Club Brugge."

Is Maxim De Cuyper klaar voor een toptransfer komende zomer?

Meest recent

37-jarige Witsel heeft opvallend plan met Duivels

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

6
6
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

120
120
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

160
160
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

31
31
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

106
106
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

185
185
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

657
657
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

95
95
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

233
233
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

144
144
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

528
528
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

473
473
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

18
18
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

151
151
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

318
318
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

46
46
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

203
203
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

485
485
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

645
645
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

61
61
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

146
146
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

391
391
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

58
58
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

55
55
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

439
439

Meer sportnieuws