"Club Brugge moet hem halen" - fans zijn overtuigd

1806 stemmen

Met een overtuigende 4-1-overwinning tegen AA Gent wist Club Brugge het vertrouwen weer te herstellen, net op tijd voor de bekerfinale. Dat vertrouwen had de voorbije week immers wel een deuk gekregen na de één op zes tegen Union.

Het tweeluik tegen de rechtstreekse titelconcurrent leek plots ook een pijnpunt bloot te leggen bij Blauw-Zwart. Dat scoort dit seizoen wel vrij vlot, maar het beschikt niet over een prijsschutter die op elk moment een wedstrijd kan openbreken.

LEES OOK: Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

Club zoekt scorende spits

Noch Ferran Jutgla, noch Gustaf Nilsson zijn spitsen die 20 goals op een seizoen maken. Romeo Vermant scoort de laatste tijd wel aan de lopende band en zit aan vijf goals in de play-offs, maar de 21-jarige moet nog bevestigen als titularis.

En dus werd geopperd dat Club in de zomer misschien op zoek moet gaan naar een scorende spits. Dat lijken ze ook te gaan doen, ook met een waarschijnlijk vertrek van Jutgla in het achterhoofd. Een eerste doelwit zou al bepaald zijn.

Fans zijn overtuigd van Sylla

Club werd immers al gelinkt aan Moussa Sylla, die bij Schalke 04 dit seizoen vlot de weg naar doel vindt. De 25-jaiige Malinees scoorde al zestien keer in de 2. Bundesliga, een competitie waarin vorig seizoen nog ene Christos Tzolis uitblonk.

Zijn profiel heeft de fans van Club alvast weten te overtuigen. In een poll van VoetbalNieuws geeft maar liefst 87 procent van de stemmers aan dat Club hem moet binnenhalen. Director of Football Dévy Rigaux weet dus wat hem te doen staat.

Moet de ontbolstering van Vermant de plannen van Club veranderen?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

70
70
Nederland ontdekt Hans Vanaken: "Goede speler is dat"

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

31
31
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

117
117
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

106
106
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

29
29
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

79
79
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

277
277
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

399
399
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

392
392
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

350
350
'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Ajax beleefde een zeer woelig en tegenvallend seizoen, waarin het pas op de valreep een Europees ...

162
162
Vanaken wil komaf maken met vloek bij Rode Duivels

De Rode Duivels oefenen zaterdag nog eens tegen Tunesië, maar daarna begint het echte werk. Er ...

93
93
Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Beerschot mocht dit seizoen lange tijd dromen van een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar die ...

100
100
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

538
538
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

121
121
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

118
118
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

86
86
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

83
83
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

126
126
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

179
179
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

251
251
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

250
250
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

749
749
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

337
337
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

178
178
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

179
179

Meer sportnieuws