"Club Brugge moet hem halen" - fans zijn overtuigd

door

Met een overtuigende 4-1-overwinning tegen AA Gent wist Club Brugge het vertrouwen weer te herstellen, net op tijd voor de bekerfinale. Dat vertrouwen had de voorbije week immers wel een deuk gekregen na de één op zes tegen Union.

Het tweeluik tegen de rechtstreekse titelconcurrent leek plots ook een pijnpunt bloot te leggen bij Blauw-Zwart. Dat scoort dit seizoen wel vrij vlot, maar het beschikt niet over een prijsschutter die op elk moment een wedstrijd kan openbreken.

LEES OOK: 'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club zoekt scorende spits

Noch Ferran Jutgla, noch Gustaf Nilsson zijn spitsen die 20 goals op een seizoen maken. Romeo Vermant scoort de laatste tijd wel aan de lopende band en zit aan vijf goals in de play-offs, maar de 21-jarige moet nog bevestigen als titularis.

En dus werd geopperd dat Club in de zomer misschien op zoek moet gaan naar een scorende spits. Dat lijken ze ook te gaan doen, ook met een waarschijnlijk vertrek van Jutgla in het achterhoofd. Een eerste doelwit zou al bepaald zijn.

Fans zijn overtuigd van Sylla

Club werd immers al gelinkt aan Moussa Sylla, die bij Schalke 04 dit seizoen vlot de weg naar doel vindt. De 25-jaiige Malinees scoorde al zestien keer in de 2. Bundesliga, een competitie waarin vorig seizoen nog ene Christos Tzolis uitblonk.

Zijn profiel heeft de fans van Club alvast weten te overtuigen. In een poll van VoetbalNieuws geeft maar liefst 87 procent van de stemmers aan dat Club hem moet binnenhalen. Director of Football Dévy Rigaux weet dus wat hem te doen staat.

Moet de ontbolstering van Vermant de plannen van Club veranderen?

Meest recent

Gecontesteerde scheidsrechter voor Genk-Gent: De Mil reageert

De strijd om de drie resterende tickets voor de Champions' Play-Offs loopt volop en dit weekend ...

0
0
'Taravel grijpt in: groot slachtoffer in basisploeg'

RSC Anderlecht krijgt zaterdagavond het bezoek van OH Leuven. Indien Paars-Wit de drie punten thuis ...

42
42
'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

113
113
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

155
155
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

33
33
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

47
47
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

84
84
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

148
148
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

53
53
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

177
177
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

343
343
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

283
283
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

152
152
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

86
86
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

668
668
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

113
113
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

120
120
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

183
183
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

289
289
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

159
159
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

145
145
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

483
483
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

142
142
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

304
304
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

514
514

Meer sportnieuws