"Club Brugge moet hem halen" - fans zijn overtuigd

door

Met een overtuigende 4-1-overwinning tegen AA Gent wist Club Brugge het vertrouwen weer te herstellen, net op tijd voor de bekerfinale. Dat vertrouwen had de voorbije week immers wel een deuk gekregen na de één op zes tegen Union.

Het tweeluik tegen de rechtstreekse titelconcurrent leek plots ook een pijnpunt bloot te leggen bij Blauw-Zwart. Dat scoort dit seizoen wel vrij vlot, maar het beschikt niet over een prijsschutter die op elk moment een wedstrijd kan openbreken.

LEES OOK: Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Club zoekt scorende spits

Noch Ferran Jutgla, noch Gustaf Nilsson zijn spitsen die 20 goals op een seizoen maken. Romeo Vermant scoort de laatste tijd wel aan de lopende band en zit aan vijf goals in de play-offs, maar de 21-jarige moet nog bevestigen als titularis.

En dus werd geopperd dat Club in de zomer misschien op zoek moet gaan naar een scorende spits. Dat lijken ze ook te gaan doen, ook met een waarschijnlijk vertrek van Jutgla in het achterhoofd. Een eerste doelwit zou al bepaald zijn.

Fans zijn overtuigd van Sylla

Club werd immers al gelinkt aan Moussa Sylla, die bij Schalke 04 dit seizoen vlot de weg naar doel vindt. De 25-jaiige Malinees scoorde al zestien keer in de 2. Bundesliga, een competitie waarin vorig seizoen nog ene Christos Tzolis uitblonk.

Zijn profiel heeft de fans van Club alvast weten te overtuigen. In een poll van VoetbalNieuws geeft maar liefst 87 procent van de stemmers aan dat Club hem moet binnenhalen. Director of Football Dévy Rigaux weet dus wat hem te doen staat.

Moet de ontbolstering van Vermant de plannen van Club veranderen?

Meest recent

Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

22
22
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

72
72
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

29
29
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

278
278
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

37
37
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

84
84
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

357
357
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

117
117
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

150
150
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

129
129
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

171
171
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

317
317
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

450
450
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

155
155
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

631
631
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

324
324
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

204
204
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

328
328
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

272
272
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1016
1016
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

468
468
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

324
324
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

153
153
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

277
277
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

253
253

Meer sportnieuws