KRC Genk is rivalen te snel af met komst centrumspits

door
KRC Genk is rivalen te snel af met komst centrumspits

KRC Genk is een club die blijft rondsporen naar jong binnen- en buitenlands talent. De Limburgers hebben bij een amateurclub uit de regio een nieuwe aanvaller weten weg te plukken. Dat maakten ze via de clubkanalen officieel bekend.

LEES OOK: 'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

Coenen naar KRC Genk

"Vanaf deze zomer verwelkomt Jong Genk een nieuwe talentvolle aanvaller. Jonathan Coenen maakt de overstap van RC Hades Hasselt uit de tweede afdeling. De Belgische targetspits met Nigeriaanse roots genoot interesse van meerdere Belgische topclubs met U23-teams, maar koos voor een Limburgs avontuur", klinkt het. 

"Hij tekent een contract voor vier seizoenen. Coenen is een jongen van de streek. De afgelopen 7 seizoenen kwam hij uit voor RC Hades waar hij ook het gros van zijn jeugdopleiding kreeg. “Het is een droom die uitkomt”, aldus de jonge aanvaller, die Kinesitherapie studeert aan de universiteit in Diepenbeek. "Ik ga mijn uiterste best doen om mijn studies en het voetbal te combineren. Met deze stap heb ik immers al bewezen dat je door hard te werken veel kan verwezenlijken."

Interesse vanuit Belgische top

Technisch coördinator van Jong Genk Stijn Haeldermans sprak vol lof over hem. "Jonathan meet 1m93. Zijn lengte en duelkracht maken een ideaal aanspeelpunt. Hij is in staat om een bal bij te houden en de ploeg te laten aansluiten."

"Dat combineert hij met met snelheid en wendbaarheid. Het maakt hem een uniek profiel. Hij is het type speler dat zwaar weegt op een verdediging. Daarnaast, en niet onbelangrijk, beschikt hij over de juiste mindset om het te maken als prof.”

Goede aanwinst van Genk?

Meest recent

'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

9
9
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

122
122
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

156
156
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

186
186
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

83
83
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

67
67
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

73
73
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

55
55
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

51
51
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

62
62
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

179
179
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

191
191
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

327
327
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

235
235
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

42
42
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

198
198
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

46
46
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

61
61
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

42
42
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

174
174
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

287
287
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

50
50
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

90
90
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

53
53
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

184
184

Meer sportnieuws