'Bliksemtransfer Tolu: KRC Genk vangt jackpot'

door
'Bliksemtransfer Tolu: KRC Genk vangt jackpot'

KRC Genk gaat in de zomer minstens twee sterkhouders verliezen: Zakaria El Ouahdi en Tolu Arokodare mogen mits de juiste som de club verlaten. Daar zijn afspraken over gemaakt. Die laatste lokt steeds meer interesse, ook vanuit de Premier League.

LEES OOK: Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

Premier League lonkt voor Tolu

Tolu Arokodare wordt aan heel wat clubs gelinkt en volgens SportsBoom zijn Newcastle United en Fulham in de markt, nadat eerder zelfs Bayern München werd genoemd. Al lijkt dat laatste toch vooral makelaarspraat te zijn. 

De Nigeriaanse aanvaller blijft rustig onder al die geruchten. "Wat de geruchten in de media betreft, probeer ik gewoon gefocust te blijven en mijn hoofd koel te houden. De toekomst is nog niet vastgelegd, maar net als veel andere spelers droom ik ervan om ooit in de Premier League te spelen", aldus de aanvaller.

Verlaat KRC Genk zeker

Bij KRC Genk hopen ze ongeveer 20 miljoen euro te vangen voor de aanvaller die voor 5 miljoen euro naar Limburg werd gehaald. Hij is de zoveelste toptransfer die winst gaat opleveren onder het bewind van Head of Football Dimitri De Condé. Dat Tolu gaat vertrekken, is een zekerheid.

De Condé liet eerder al verstaan dat daar afspraken over zijn gemaakt. Hij gaf ook aan dat de spits 25 jaar wordt en dan is dat ook de leeftijd dat het stilaan tijd is om die stap te zetten. De aanvaller kent dan ook een topjaar in de Cegeka Arena.

Arokodare was dit seizoen al goed voor 22 goals en 7 assists in 41 wedstrijden. In de Play-Offs trof hij tot op heden drie keer raak. Bij Genk hopen ze dat hij hen alsnog naar de landstitel kan loodsen.

Hoeveel gaat Tolu opbrengen?

Meest recent

'Taravel grijpt in: groot slachtoffer in basisploeg'

RSC Anderlecht krijgt zaterdagavond het bezoek van OH Leuven. Indien Paars-Wit de drie punten thuis ...

34
34
'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

104
104
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

147
147
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

33
33
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

45
45
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

81
81
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

148
148
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

52
52
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

177
177
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

341
341
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

282
282
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

151
151
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

86
86
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

664
664
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

112
112
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

120
120
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

183
183
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

288
288
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

158
158
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

145
145
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

482
482
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

139
139
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

304
304
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

513
513
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

423
423

Meer sportnieuws