Dramatische reeks KRC Genk: Fink heeft één hekelpunt

627
Dramatische reeks KRC Genk: Fink heeft één hekelpunt

KRC Genk is aan een dramatische reeks bezig in de Play-Offs. Ze verloren met 0-1 van Royal Antwerp FC en boekten zo een 1 op 12. Bij Genk hadden ze reden tot klagen over beslissingen van de spelleiding. Thorsten Fink haalde dat aan.

LEES OOK: Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Fink niet tevreden over twee fases

Antwerp kreeg een penalty in de eerste helft en kwam zo op voorsprong. De VAR kwam tussen. Daar kon voor gefloten worden, maar ook daar waren twijfels over. En dan was er nog de fase in de tweede helft, waar Genk ook wel een strafschop had moeten krijgen.

Fink haalde dat terecht aan bij Het Laatste Nieuws. "Het is nu al de vierde keer op rij dat we een lichte penalty tegen krijgen. Ik vraag respect voor de scheidsrechters, maar ik ben het niet eens met deze beslissing. Voor mij is dit te licht", zei hij over de penalty van Antwerp. 

Genk moet zich herpakken

En dan was er nog de lange VAR-check voor mogelijk hands, die de Limburgers uiteindelijk géén strafschop opleverde. "Ik heb de beelden gezien en ik vond het hands. Het zit momenteel niet mee, maar we speelden ook niet goed - ik wil de schuld niet bij de refs leggen. We hadden niet de kalmte om uit de situatie te geraken", aldus de Duitser.

Bij Racing Genk zitten een aantal jongens in een mindere vorm en dat is net op het verkeerde moment. De Limburgers moeten zich de komende vier matchen herpakken. Ze spelen op verplaatsing bij Union SG, dan thuis tegen Club Brugge, nadien volgt een verplaatsing naar AA Gent en ze eindigen met een thuismatch tegen RSC Anderlecht.

Zal Genk alsnog kampioen worden?

Meest recent

‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

53
53
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

50
50
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

74
74
Anderlecht begaat Bruno-blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

84
84
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

37
37
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

116
116
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

125
125
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

59
59
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

54
54
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

20
20
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

86
86
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

213
213
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

164
164
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

372
372
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

320
320
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

130
130
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

140
140
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

239
239
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

205
205
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

272
272
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

329
329
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

234
234
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

233
233
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

115
115
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

106
106

Meer sportnieuws