TRANSFERUURTJE: 'Jackpot Club en Genk, nieuwe spelmaker Anderlecht'

door
TRANSFERUURTJE: 'Jackpot Club en Genk, nieuwe spelmaker Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

Jupiler Pro League

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper komende zomer vertrekt bij Club Brugge. Maar volgens Calciomercato heeft hij zijn transfer even geparkeerd. De Cuyper wil zich eerst volledig focussen op de ontknoping van het seizoen, alvorens hij zich over zijn toekomst buigt. De geïnteresseerden zullen in ieder geval over voldoende middelen moeten beschikken. Het genoemde medium beweert dat Club zijn prijs heeft vastgelegd op minstens 25 miljoen euro.

Ook KRC Genk dreigt één van zijn sterkhouders kwijt te spelen, zo is de kans reëel dat Tolu Arokodare zijn topseizoen verzilvert. Het Nigeriaanse New Telegraph schuift de Engelse Premier League en een terugkeer naar de Ligue 1 naar voren als mogelijke bestemmingen. Maar het medium stelt ook dat Genk zijn steunpilaar niet zomaar zal laten gaan en speculeert op een transfersom van zo'n 20 à 25 miljoen pond, een slordige 23 à 29 miljoen euro dus. Afwachten of de gegadigden ook zover willen gaan.

Bij Het Laatste Nieuws meldt men dat RSC Anderlecht zich aan het front gemeld heeft voor Luciano Valente. Deze 21-jarige spelmaker komt momenteel uit voor FC Groningen, waar hij een contract tot medio 2028. Er heerst wel concurrentie van onder meer Ajax en Feyenoord voor de revelatie uit de Eredivisie. Het valt dus af te wachten of RSCA voldoende slagkracht heeft om de Nederlandse topclubs af te houden.

Union SG heeft naar verluidt Fallou Fall op het oog. De verdediger komt uit voor Fredrikstad, die club huurt hem van Stade Reims. Zij gaan de aankoopoptie van 500.000 euro lichten, maar dat wil niet zeggen dat Union geen kans maakt op een transfer. De Noorse club wil hem immers verkopen voor zo'n 3 à 4 miljoen euro. Ook Werder Bremen zou op de loer liggen.

Buitenland

Transferexpert Fabrizio Romano heeft zijn licht laten schijnen op het dossier van Kevin De Bruyne. Zo zou er van contacten tussen Como 1907 en de spelmaker momenteel geen sprake zijn. Ook Chelsea FC zou op dit moment (nog?) geen concrete stappen hebben ondernomen. Romano kreeg voorlopig ook geen bevestiging van eventuele onderhandeling met Inter Miami FC. Momenteel heeft hij weet van één concreet voorstel dat op tafel ligt: dat van Chicago Fire.

Juventus gaat in de zomer wellicht afscheid nemen van Dusan Vlahovic, Randal Kolo Muani en/of Arkadiusz Milik. En dus moet een nieuwe spits volgen. In de Italiaanse media doen alvast enkele namen de ronde. Serie A-topschutter Mateo Retegui bijvoorbeeld, alsook diens Atalanta-ploegmaat Ademola Lookman. Het dossier van Rasmus Højlund bij Manchester United wordt eveneens gevolgd. Net als dat van Jonathan David, die transfervrij vertrekt bij Lille OSC.

Wie zal volgens u het meeste opbrengen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

0
0
Club Brugge in topvorm: "Niet naar Union kijken"

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

27
27
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

37
37
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

55
55
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

180
180
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

38
38
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

118
118
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

242
242
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

240
240
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

118
118
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

191
191
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

107
107
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

138
138
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

69
69
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

157
157
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

37
37
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

70
70
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

230
230
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1358
1358
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

136
136
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

74
74
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

214
214
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

444
444
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

85
85
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

157
157

Meer sportnieuws