TRANSFERUURTJE: 'Jackpot Club en Genk, nieuwe spelmaker Anderlecht'

497 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Jackpot Club en Genk, nieuwe spelmaker Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

Jupiler Pro League

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper komende zomer vertrekt bij Club Brugge. Maar volgens Calciomercato heeft hij zijn transfer even geparkeerd. De Cuyper wil zich eerst volledig focussen op de ontknoping van het seizoen, alvorens hij zich over zijn toekomst buigt. De geïnteresseerden zullen in ieder geval over voldoende middelen moeten beschikken. Het genoemde medium beweert dat Club zijn prijs heeft vastgelegd op minstens 25 miljoen euro.

Ook KRC Genk dreigt één van zijn sterkhouders kwijt te spelen, zo is de kans reëel dat Tolu Arokodare zijn topseizoen verzilvert. Het Nigeriaanse New Telegraph schuift de Engelse Premier League en een terugkeer naar de Ligue 1 naar voren als mogelijke bestemmingen. Maar het medium stelt ook dat Genk zijn steunpilaar niet zomaar zal laten gaan en speculeert op een transfersom van zo'n 20 à 25 miljoen pond, een slordige 23 à 29 miljoen euro dus. Afwachten of de gegadigden ook zover willen gaan.

Bij Het Laatste Nieuws meldt men dat RSC Anderlecht zich aan het front gemeld heeft voor Luciano Valente. Deze 21-jarige spelmaker komt momenteel uit voor FC Groningen, waar hij een contract tot medio 2028. Er heerst wel concurrentie van onder meer Ajax en Feyenoord voor de revelatie uit de Eredivisie. Het valt dus af te wachten of RSCA voldoende slagkracht heeft om de Nederlandse topclubs af te houden.

Union SG heeft naar verluidt Fallou Fall op het oog. De verdediger komt uit voor Fredrikstad, die club huurt hem van Stade Reims. Zij gaan de aankoopoptie van 500.000 euro lichten, maar dat wil niet zeggen dat Union geen kans maakt op een transfer. De Noorse club wil hem immers verkopen voor zo'n 3 à 4 miljoen euro. Ook Werder Bremen zou op de loer liggen.

Buitenland

Transferexpert Fabrizio Romano heeft zijn licht laten schijnen op het dossier van Kevin De Bruyne. Zo zou er van contacten tussen Como 1907 en de spelmaker momenteel geen sprake zijn. Ook Chelsea FC zou op dit moment (nog?) geen concrete stappen hebben ondernomen. Romano kreeg voorlopig ook geen bevestiging van eventuele onderhandeling met Inter Miami FC. Momenteel heeft hij weet van één concreet voorstel dat op tafel ligt: dat van Chicago Fire.

Juventus gaat in de zomer wellicht afscheid nemen van Dusan Vlahovic, Randal Kolo Muani en/of Arkadiusz Milik. En dus moet een nieuwe spits volgen. In de Italiaanse media doen alvast enkele namen de ronde. Serie A-topschutter Mateo Retegui bijvoorbeeld, alsook diens Atalanta-ploegmaat Ademola Lookman. Het dossier van Rasmus Højlund bij Manchester United wordt eveneens gevolgd. Net als dat van Jonathan David, die transfervrij vertrekt bij Lille OSC.

Wie zal volgens u het meeste opbrengen?

Meest recent

Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

12
12
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

506
506
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

25
25
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

168
168
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

89
89
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

368
368
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

426
426
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

67
67
De Ketelaere moet vrezen na opvallende zet van Garcia

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

123
123
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

651
651
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

84
84
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

65
65
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

60
60
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

40
40
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

141
141
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

112
112
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

108
108
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

95
95
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

138
138
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

46
46
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

108
108
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

218
218
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

271
271
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

636
636
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

74
74

Meer sportnieuws