Standard wint wéér niet: Leko legt vinger op de wonde

door
Standard wint wéér niet: Leko legt vinger op de wonde

Standard speelde 1-1 tegen OH Leuven. De Luikenaars blijven zo op zoek naar een eerste zege in de Play-Offs sinds jaren... De teller staat al op 26 matchen zonder overwinning. Een blamage van jewelste. Wat waren de reacties vanuit Luik?

LEES OOK: ‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Standard wint wéér niet

Ivan Leko kon als trainer van Standard nog geen enkel duel winnen in de Play-Offs. Een 3 op 15 is de voorlopige tussenbalans voor dit seizoen. Veel te weinig en de Luikenaars staan laatste in de Europe Play-Offs.

Leko had toch lof voor zijn ploeg. "In de eerste helft maakten we te veel fouten en deden we de tegenstander geen pijn. Na de rust zag ik meer grinta en karakter, met de verdiende 1-1 als resultaat. Dat karakter is typisch voor Standard: je mag nooit opgeven. En dan dwing je misschien ook wat geluk af."

Nog 4 kansen voor Standard

De Rouches hadden wel het gevoel dat ze hadden kunnen winnen. Centrale verdediger Ibe Hautekiet baalde dan ook. Dit had hij te zeggen bij Sporza over het gelijkspel van Standard.

"Er zat meer in. Sommige momenten speelden we niet goed uit en onze eerste helft was zeker niet goed. Mooi dat we zijn wakker geschoten na de rust. Zo raapten we nog een verdiend punt", zei hij.

Standard speelt nog vier wedstrijden in de Play-Offs. Ze spelen op verplaatsing bij KV Mechelen en KVC Westerlo. In het eigen stadion nemen ze het nog op tegen Sporting Charleroi en FCV Dender. Leko & co moeten dringend de rug rechten, of anders dreigen 30! duels zonder zege in de Play-Offs.

🚀

Gaat Standard nog winnen deze Play-Offs?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

107
107
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

7
7
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

63
63
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

29
29
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

43
43
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

96
96
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

212
212
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

88
88
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

129
129
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

570
570
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

51
51
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

359
359
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

123
123
Vandenbempt snoeihard voor AA Gent en Anderlecht

AA Gent - Anderlecht eindigde op 1-1. Het was een wedstrijd met te weinig goed voetbal en toch wat ...

234
234
Vanderbiest over cruciale topper: "Dan doe je helemaal mee"

KV Mechelen verloor met 3-0 op het veld van Union SG. De Maneblussers zagen RSC Anderlecht zo een ...

122
122
Verschaeren reageert op opstootjes: “Dit hoort erbij”

Yari Verschaeren speelt zeker geen onaardige Play-Offs. De aanvallende middenvelder deed het goed ...

88
88
'De Roeck op weg naar comeback in JPL'

Gaat Club NXT weer op zoek moeten gaan naar een nieuwe trainer? De kans is zeker aanwezig, want ...

494
494
Diepe emoties: kampioen Flick vecht tegen tranen na overlijden vader

FC Barcelona kroonde zich zondagavond tot kampioen uitgerekend in de Clasico tegen aartsrivaal Real ...

67
67
'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

Kos Karetsas viel zondagavond geblesseerd uit bij KRC Genk. Het valt af te wachten hoe groot de ...

294
294
'Anderlecht vreest: zware consequenties na rood Cvetkovic'

Mihajlo Cvetkovic speelde zondag opnieuw een sterke eerste helft namens RSC Anderlecht op het veld ...

433
433
Club Brugge helemaal titelrijp? Analisten doen uitspraak

Nog drie speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs zitten erop. De titelstrijd staat dus voor ...

541
541
"Irritantste dat we al zagen" - Coosemans afgemaakt na fratsen

Na een sterke eerste helft en een volledige tweede met een man minder, behaalde RSC Anderlecht ...

649
649
Bayern in totale paniek: Kompany wil transferbom droppen

Bayern München dreigt in een stevige transferstorm te belanden. Vincent Kompany wil er graag ...

156
156
Barça kampioen in Clasico: Spaanse pers fileert Courtois

FC Barcelona heeft zich zondagavond tot Spaans kampioen gekroond, uitgerekend met een overwinning ...

486
486
Penalty-tragedie Antwerp: Janssen stevig op plaats gezet

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

302
302
'Vertrek Rigaux: Club contacteert 'directeur voetbal' Ajax'

Terwijl de titelstrijd voor zijn climax staat, begint er één en ander te bewegen ...

395
395

Meer sportnieuws