800.000 euro? Nainggolan onthult opvallend aanbod

1103 stemmen
800.000 euro? Nainggolan onthult opvallend aanbod

Radja Nainggolan maakt het mooie weer bij Lokeren-Temse, maar de middenvelder had evengoed nog in het buitenland kunnen zitten. Na zijn avontuur in Indonesië stroomden de aanbiedingen binnen, waaronder enkele zéér lucratieve.

In gesprek met Het Laatste Nieuws sprak Nainggolan over Lokeren-Temse en zijn keuze om in de Challenger Pro League te voetballen. De voormalige Rode Duivel is trouwens de spilfiguur van de Lokeren-comeback waardoor de club nu Promotie Play-Offs speelt.

LEES OOK: Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

800.000 euro per jaar

Nainggolan had naar eigen zeggen verschillende aanbiedingen op zak, maar koos uiteindelijk voor Lokeren-Temse. Hij bleef voor zijn vriendin Stéphanie en zijn kinderen in België. “Stéphanie is top. Een zelfstandige vrouw, die weet wat ze wil. Zij en de kinderen zijn de voornaamste reden waarom ik in België ben gebleven. Ik had ook voorstellen uit Turkije, uit Irak, uit Iran — daar kon ik 800.000 euro bruto per jaar verdienen —, maar ik wilde niet meer naar het buitenland.”

Bij Lokeren heeft Nainggolan een prestatiegericht contract. “Bij Lokeren word ik alleen betaald per wedstrijd die ik speel, met wat bonussen als we winnen. Het grote geld verdien ik niet, maar dat maakt niet uit. Ik amuseer mij en ik ben blij met het leven dat ik hier nu heb opgebouwd. Door af en toe eens met vrienden een match te sjotten of te gaan padellen, verdiende ik ook niks.”

Toekomstplannen?

Lokeren-Temse won de eerste wedstrijd van de Promotie Play-Offs met 2-0 van RWDM. Nainggolan staat niet weigerachtig tegenover een verlengd verblijf op Daknam. “Voor mij is dit, zonder overdrijven, de beste groep waarin ik al heb gespeeld. Geen sterallures, gewoon allemaal goeie gasten. Soms nog een beetje te braaf op het veld, maar dat krijg ik er nog wel uit. Dat ik trakteer in de club en op restaurant? Goh ja, dat deed ik bij Antwerp ook, ik wil niet in die jongens hun portefeuille zitten. Deze gasten gun ik dat echt.”

Moet Radja Nainggolan volgend seizoen bij Lokeren-Temse blijven?

Meest recent

Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

43
43
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

57
57
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

21
21
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

56
56
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

186
186
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

402
402
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

62
62
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

258
258
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

394
394
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

352
352
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

351
351
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

261
261
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

237
237
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

457
457
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

310
310
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

289
289
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

305
305
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

80
80
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

196
196
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

198
198
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

99
99
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

178
178
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

62
62
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

322
322
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

502
502

Meer sportnieuws