800.000 euro? Nainggolan onthult opvallend aanbod

door
800.000 euro? Nainggolan onthult opvallend aanbod

Radja Nainggolan maakt het mooie weer bij Lokeren-Temse, maar de middenvelder had evengoed nog in het buitenland kunnen zitten. Na zijn avontuur in Indonesië stroomden de aanbiedingen binnen, waaronder enkele zéér lucratieve.

In gesprek met Het Laatste Nieuws sprak Nainggolan over Lokeren-Temse en zijn keuze om in de Challenger Pro League te voetballen. De voormalige Rode Duivel is trouwens de spilfiguur van de Lokeren-comeback waardoor de club nu Promotie Play-Offs speelt.

LEES OOK: Nainggolan post verschroeiend statement: oorlog met fans

800.000 euro per jaar

Nainggolan had naar eigen zeggen verschillende aanbiedingen op zak, maar koos uiteindelijk voor Lokeren-Temse. Hij bleef voor zijn vriendin Stéphanie en zijn kinderen in België. “Stéphanie is top. Een zelfstandige vrouw, die weet wat ze wil. Zij en de kinderen zijn de voornaamste reden waarom ik in België ben gebleven. Ik had ook voorstellen uit Turkije, uit Irak, uit Iran — daar kon ik 800.000 euro bruto per jaar verdienen —, maar ik wilde niet meer naar het buitenland.”

Bij Lokeren heeft Nainggolan een prestatiegericht contract. “Bij Lokeren word ik alleen betaald per wedstrijd die ik speel, met wat bonussen als we winnen. Het grote geld verdien ik niet, maar dat maakt niet uit. Ik amuseer mij en ik ben blij met het leven dat ik hier nu heb opgebouwd. Door af en toe eens met vrienden een match te sjotten of te gaan padellen, verdiende ik ook niks.”

Toekomstplannen?

Lokeren-Temse won de eerste wedstrijd van de Promotie Play-Offs met 2-0 van RWDM. Nainggolan staat niet weigerachtig tegenover een verlengd verblijf op Daknam. “Voor mij is dit, zonder overdrijven, de beste groep waarin ik al heb gespeeld. Geen sterallures, gewoon allemaal goeie gasten. Soms nog een beetje te braaf op het veld, maar dat krijg ik er nog wel uit. Dat ik trakteer in de club en op restaurant? Goh ja, dat deed ik bij Antwerp ook, ik wil niet in die jongens hun portefeuille zitten. Deze gasten gun ik dat echt.”

Moet Radja Nainggolan volgend seizoen bij Lokeren-Temse blijven?

Meest recent

'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

408
408
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

36
36
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

212
212
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

102
102
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

232
232
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

315
315
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

37
37
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

366
366
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

40
40
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

223
223
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

287
287
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

426
426
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

113
113
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

280
280
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

308
308
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

178
178
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

334
334
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

684
684
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

227
227
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

33
33
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

472
472
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

268
268
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

488
488
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

68
68
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

282
282

Meer sportnieuws