800.000 euro? Nainggolan onthult opvallend aanbod

door
800.000 euro? Nainggolan onthult opvallend aanbod

Radja Nainggolan maakt het mooie weer bij Lokeren-Temse, maar de middenvelder had evengoed nog in het buitenland kunnen zitten. Na zijn avontuur in Indonesië stroomden de aanbiedingen binnen, waaronder enkele zéér lucratieve.

In gesprek met Het Laatste Nieuws sprak Nainggolan over Lokeren-Temse en zijn keuze om in de Challenger Pro League te voetballen. De voormalige Rode Duivel is trouwens de spilfiguur van de Lokeren-comeback waardoor de club nu Promotie Play-Offs speelt.

LEES OOK: ‘Droomtransfer Senne Lammens: grootmacht gaat all-in’

800.000 euro per jaar

Nainggolan had naar eigen zeggen verschillende aanbiedingen op zak, maar koos uiteindelijk voor Lokeren-Temse. Hij bleef voor zijn vriendin Stéphanie en zijn kinderen in België. “Stéphanie is top. Een zelfstandige vrouw, die weet wat ze wil. Zij en de kinderen zijn de voornaamste reden waarom ik in België ben gebleven. Ik had ook voorstellen uit Turkije, uit Irak, uit Iran — daar kon ik 800.000 euro bruto per jaar verdienen —, maar ik wilde niet meer naar het buitenland.”

Bij Lokeren heeft Nainggolan een prestatiegericht contract. “Bij Lokeren word ik alleen betaald per wedstrijd die ik speel, met wat bonussen als we winnen. Het grote geld verdien ik niet, maar dat maakt niet uit. Ik amuseer mij en ik ben blij met het leven dat ik hier nu heb opgebouwd. Door af en toe eens met vrienden een match te sjotten of te gaan padellen, verdiende ik ook niks.”

Toekomstplannen?

Lokeren-Temse won de eerste wedstrijd van de Promotie Play-Offs met 2-0 van RWDM. Nainggolan staat niet weigerachtig tegenover een verlengd verblijf op Daknam. “Voor mij is dit, zonder overdrijven, de beste groep waarin ik al heb gespeeld. Geen sterallures, gewoon allemaal goeie gasten. Soms nog een beetje te braaf op het veld, maar dat krijg ik er nog wel uit. Dat ik trakteer in de club en op restaurant? Goh ja, dat deed ik bij Antwerp ook, ik wil niet in die jongens hun portefeuille zitten. Deze gasten gun ik dat echt.”

🔥 Populair bij onze lezers

'Plottwist rond Raskin: toptransfer naar bekerhouder'
'Plottwist rond Raskin: toptransfer naar bekerhouder'

Moet Radja Nainggolan volgend seizoen bij Lokeren-Temse blijven?

Meest recent

'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Rigaux'

De goede prestaties van Club Brugge in binnen- en buitenland, hebben niet alleen de spelers in ...

173
173
'Monden bij City vallen open: ridicuul bod op Ederson'

Manchester City FC haalde deze zomer heel wat verse krachten in huis, maar liet daartegenover ook ...

96
96
Na onverwacht Antwerp-vertrek: nieuwe JPL-club Odoi?

De transfercarrousel draait op volle toeren, maar momenteel zijn ook heel wat transfervrije spelers ...

270
270
'Transferakkoord gevonden: bod van 9 miljoen voor Genk'

In navolging van Christopher Bonsu Baah, die voor de nodige miljoenen naar Saudi-Arabië trok, ...

290
290
'Respectloze' Jashari krijgt serieuze veeg om de oren

De vete tussen Ardon Jashari en Club Brugge KV blijft maar verder escaleren. De middenvelder wil ...

728
728
'Kompany drukt zelf op knop voor monstertransfer Bayern'

Vincent Kompany heeft een meer dan behoorlijk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München ...

132
132
Anderlecht krijgt flinke opsteker voor eerste Europese clash

Het aftellen bij RSC Anderlecht is nu ook echt begonnen. Aanstaande donderdag beginnen de ...

522
522
Essevee strikt middenvelder, ook versterking Lommel en Lokeren

Zondag start het nieuwe Belgische voetbalseizoen met de supercup en ook de competities zitten ...

87
87
Nottingham Forest pakt groots uit met Matz Sels-nieuws

Binnen een kleine maand trekt de nieuwe jaargang in de Premier League zich op gang, de Engelse clubs ...

61
61
'Genk gaat vol voor tweede Jupiler Pro League-aanwinst'

Op Christopher Bonsu Baah en Mike Penders na, slaagde KRC Genk er tot dusver in zijn selectie intact ...

275
275
Jashari-ellende breidt uit: Club Brugge zwaar geraakt

Ardon Jashari zet zijn transfer naar AC Milan met alle middelen onder druk, maar Club Brugge houdt ...

1732
1732
Vlietinck tekent tot 2028, opvallende rentree Antwerp

Nog een dikke week voor de start van de competitie, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League nog druk ...

139
139
Charleroi klaar voor Europa, vijfde zomeraanwinst Cercle

Nog exact één week en het seizoen 2025-2026 gaat van start in de Jupiler Pro League. ...

98
98
‘De Bruyne zet Serie A op stelten: dit is ongezien’

Het grote avontuur van Kevin De Bruyne bij SSC Napoli is sinds deze week officieel van start gegaan. ...

235
235
'Club Brugge loopt blauwtje bij peperdure flankaanvaller'

Club Brugge heeft met Carlos Forbs al een opvolger voor Chemsdine Talbi te pakken, maar naar ...

524
524
'Anderlecht all-in: Renard stunt met oude bekende'

Besnik Hasi mocht al zes nieuwkomers verwelkomen, maar daarmee is de honger van RSC Anderlecht nog ...

1199
1199
'Overmars op dreef: goalgetter geeft jawoord aan Antwerp'

Antwerp schakelt plots een stevige versnelling hoger op de transfermarkt, waar de teller op inkomend ...

787
787
Hasi incasseert al volgende mokerslag uit ziekenboeg RSCA

Om beter te doen dan vorig seizoen rekent RSC Anderlecht dit keer ook op minder tegenslag uit de ...

296
296
'Plottwist bij Club Brugge: transfer opnieuw op tafel'

Club Brugge neemt het zondag in de Supercup op tegen Union, maar in de laatste rechte lijn richting ...

1194
1194
Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe

Thibaut Courtois zette op het voorbije WK voor clubs weer een paar prima prestaties neer. De Rode ...

453
453
'De Condé draait overuren: Genk op zucht van toptransfer'

Dimitri de Condé windt er geen doekjes om dat KRC Genk met Zakaria El Ouahdi en Tolu ...

465
465
'Alarm in Anderlecht: Renard opnieuw transfermarkt op?'

Nadat het al zes nieuwkomers in huis haalde leken louter nog een winger en vooral een of meerdere ...

525
525
Kat Kerkhofs ontredderd: "Herstel hier nooit meer van"

Kat Kerkhofs is al lang niet meer 'alleen' de vriendin/vrouw van Dries Mertens. De blondine bouwde ...

131
131
KBVB zet ontslagronde verder: twee pionnen bij grof huisvuil

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is een nieuwe weg ingeslagen. Een weg onder Vincent Mannaert en ...

167
167
Juventus slaat grote slag met Belgisch supertalent

Juventus en Belgische talenten, het blijft een vreemde combinatie. De afgelopen jaren haalde de Oude ...

117
117

Meer sportnieuws