Nainggolan maakt duidelijk statement over toekomst

door
Nainggolan maakt duidelijk statement over toekomst

Donderdagavond gaan de play-offs in de Challenger Pro League van start. Dat zal gebeuren met Lokeren-Temse, ondanks dat Lierse hun ticket opeiste. De Waaslanders wachten nog altijd op hun licentie voor volgend seizoen, maar mogen toch proberen om te promoveren.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Nainggolan verbaast, RSCA en Club in actie’

Toekomst Nainggolan bij Lokeren-Temse nog onduidelijk

De licentiecommissie oordeelde uiteindelijk dat Lokeren-Temse toch een geldige aanvraag voor een licentie voor 1A indiende en dus mogen ze het straks in de eerste ronde van de play-offs opnemen tegen RWDM. Op Daknam zullen ze hopen dat Radja Nainggolan daarbij weer kan schitteren.

De 36-jarige ex-Rode Duivel is van cruciale waarde gebleken sinds hij in januari verrassend neerstreek bij de club. Desondanks blijft zijn toekomst onzeker. Nainggolan is immers einde contract en witte rook over een contractverlenging kwam er nog niet.

Onderhandelingen lopen goed

Bij Lokeren-Temse gaven ze wel al aan dat ze Il Ninja graag willen houden. Zelf geeft Nainggolan in gesprek met DAZN nu ook een duidelijk signaal over zijn toekomst. "Ik ga eerlijk zijn: ik heb geen zin meer in buitenlandse avonturen", geeft hij immers aan.

Daardoor blijven er dus twee opties over: blijven bij Lokeren of een andere Belgische club vinden. "Ik zit hier goed in België. Natuurlijk moeten de visies allemaal hetzelfde zijn. Ik heb al onderhandeld met de voorzitter en ik denk dat we op een goed punt zitten. Dus ja, het kan zijn dat ik hier volgend jaar nog zit."

Moet Lokeren nog Nainggolan een nieuw contract geven?

Meest recent

Club en Standard geviseerd: Cornelis roept straffe taal

De Croky Cup staat weer op het programma en Sporting Charleroi neemt het op tegen Club Brugge. Na ...

0
0
Union heeft beet: nieuwe ruwe diamant is binnen

Union SG is altijd op zoek naar ruwe diamanten op de transfermarkt. De Brusselse club heeft een ...

15
15
Ronaldo door het lint in Saudi-Arabië: weer einde verhaal?

Cristiano Ronaldo is inmiddels al 40 jaar, maar de Portugees is nog één van de ...

34
34
Antwerp-revelatie doet onthulling: “Dat woog op me”

Royal Antwerp FC haalde in 2022 Christopher Scott binnen, maar het ‘juweeltje van ...

53
53
Hoogst gewaardeerde speler in JPL? Opvallende nummer 1

Het voetbal wordt meer en meer datagericht. En om de haverklap komen er dan ook lijstjes naar boven ...

173
173
TRANSFERUURTJE: ‘Nainggolan verbaast, RSCA en Club in actie’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

219
219
‘Van der Brempt staat plots voor winterse knaltransfer’

Na zijn vertrek bij Club Brugge heeft Ignace Van der Brempt moeite om ergens een absolute basispion ...

59
59
‘Lammens kent nieuwe T1 bij Man Utd: verrassing van formaat’

Manchester United besloot om Ruben Amorim de laan uit te sturen na een desastreuze periode. The Red ...

132
132
‘Beerschot gaat hard: drie keer prijs op wintermercato’

De Belgische clubs zijn druk in de weer tijdens de wintermercato. De tweede seizoenshelft staat voor ...

309
309
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

185
185
Anderlecht-chouchou stopt per direct met voetballen

RSC Anderlecht en Argentijnen, het is een goede mix. Dat is al meermaals uit het verleden gebleken. ...

344
344
Hayen zet Genk naar zijn hand: smaakmaker doet boekje open

Nicky Hayen moet Thorsten Fink doen vergeten bij KRC Genk. De Duitser lag goed bij de supporters, ...

309
309
Zulte Waregem pakt uit met terugkeer clubboegbeeld

Zulte Waregem maakt zich op voor een stevige start van de tweede seizoenshelft. In aanloop daarvan ...

102
102
Eerste Barça-transfer van 2026, Tottenham dokt 40 miljoen

De winterse transfercarrousel begint ook aan de Europese top op toerental te komen. Zo wist FC ...

99
99
Basiself Club Brugge: Leko hakt lastige knoop door

Bij Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Blauw-Zwart hervat dinsdagavond met een ...

434
434
'Radja Nainggolan maakt ophefmakende transfer'

Komend weekend trekt ook de Challenger Pro League zich weer op gang. In aanloop naar de ...

244
244
Grote verrassing bij Antwerp: Oosting zwaait met lof

Bij Antwerp FC zit de winterstop er alweer op. Dinsdagavond strijdt de Great Old op eigen veld tegen ...

309
309
Gouden Schoen zindert na: Hans Vanaken zwaar bestolen?

Ardon Jashari is de nieuwste naam op de erelijst van de Gouden Schoen. De Zwitserse middenvelder had ...

651
651
'Real Madrid zet zinnen op sensationele nieuwe trainer'

Daags na de nederlaag tegen FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España, heeft het ...

269
269
Club Brugge verbijsterd: JPL-toptransfer krijgt plotse twist

Club Brugge keek mee — en zag het dossier veranderen. Tussen ambitie en voorzichtigheid ...

462
462
Speeltijd voorbij: Hayen maakt transferstatement bij Genk

Bij KRC Genk moet men bij de start van de tweede seizoenshelft meteen vol aan de bak. Coach Nicky ...

630
630
Gouden drama: pijnlijk details aftocht Tzolis bekend

De 19de Gouden Schoen uit de clubgeschiedenis staat op het palmares, maar bij Club Brugge KV had men ...

659
659
'Anderlecht slaat toe: topdeal met seizoensrevelatie'

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig wachten geblazen tot de volgende wintertransfers worden ...

675
675
'Vuurwerk bij kampioen: Union pakt fors uit op mercato'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

228
228
'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

379
379

Meer sportnieuws