Hoogspanning op Jan Breydel: bierdouches spelers én staf Union

door
Hoogspanning op Jan Breydel: bierdouches spelers én staf Union

Club Brugge heeft de leidersplaats in de Champions' Play-Offs donderdagavond verspeelt aan Union SG na een 0-1-nederlaag in hun onderlinge duel. Dat zorgde logischerwijs voor de nodige frustraties bij het Brugse publiek. Iets wat de bezoekers aan den lijve mochten ondervinden.

Zowel Club als Union was met een fraaie 12 op 12 aan de nacompetitie begonnen. En dat terwijl KRC Genk, die andere titelkandidaat, momenteel aan het kwakkelen is met een 1 op 9. De belangen waren donderdagavond dan ook groot in het Jan Breydel-stadion. De winnaar van het duel zou de heenronde van de PO's sowieso als leider afsluiten. 

Union leek aanvankelijk echter vrede te nemen met een gelijkspel. Zo plooiden de Brusselaars helemaal terug en begonnen ze al vroeg met tijdrekken. In de duels werd dan weer de grens van het toelaatbare opgezocht en af en toe ook overschreden. Niet de meest aantrekkelijke aanpak, maar het rendeerde wel. Zo had Club het lastig om zijn gekende niveau te halen.

LEES OOK: Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

Frustrerende avond Club

Vooral op aanvallend vlak liet Blauw-Zwart het lange tijd afweten. Pas diep in de slotfase kwam de thuisploeg tot echt grote doelkansen. Union toonde zich dan weer dodelijk efficiënt. Franjo Ivanovic zag een goede mogelijkheid nog afgeblokt worden door Joel Ordoñez, maar niet veel later wist Alessio Castro-Montes op fraaie wijze wel raak te schieten.

Uiteindelijk wist Union die nipte voorsprong ook over de streep te trekken. Daarvoor werden wederom alle trukken van de foor bovengehaald. Met name Christian Burgess ging weer voorop in de strijd. En dat zorgde voor heel wat frustraties in het Brugse kamp. Zo kwam het steeds vaker tot opstootjes op het veld. In de tribunes weerklonken de fluitconcerten aan het adres van de tegenstander steeds luider.

Supporters over de schreef

Maar een deel van het Brugse publiek ging daarbij wel over de schreef. Bij de start van de tweede helft kregen de opwarmers van Union bijvoorbeeld enkele voorwerpen in hun richting toegeworpen, waardoor vierde ref Wim Smet even moest tussenkomen. Toen Noah Sadiki op zijn beurt tijd probeerde te rekken met een blessureverzorging, kreeg hij naast de nodige verwensingen enkele bierbekers naar zich toe geslingerd.

Scheidsrechter Erik Lambrechts dreigde zelfs om de partij even stil te leggen bij die bewuste fase, maar liet uiteindelijk toch verder spelen. En na het laatste fluitsignaal kregen ook coach Sébastien Pocognoli en zijn staf tijdens het vieren een heuse bierdouche. Niet bepaald een sportieve houding, dat kon de vreugde in het Brusselse kamp echter niet drukken. 

Club moet hier een sanctie voor krijgen ...

Meest recent

De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

34
34
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

127
127
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

261
261
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

34
34
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

47
47
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

52
52
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

97
97
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

169
169
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

269
269
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

317
317
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

117
117
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

110
110
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

206
206
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

617
617
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

227
227
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

769
769
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

221
221
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

141
141
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

171
171
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

261
261
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

687
687
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

82
82
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

404
404
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

360
360
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

189
189

Meer sportnieuws