Hoogspanning op Jan Breydel: bierdouches spelers én staf Union

1729
Hoogspanning op Jan Breydel: bierdouches spelers én staf Union

Club Brugge heeft de leidersplaats in de Champions' Play-Offs donderdagavond verspeelt aan Union SG na een 0-1-nederlaag in hun onderlinge duel. Dat zorgde logischerwijs voor de nodige frustraties bij het Brugse publiek. Iets wat de bezoekers aan den lijve mochten ondervinden.

Zowel Club als Union was met een fraaie 12 op 12 aan de nacompetitie begonnen. En dat terwijl KRC Genk, die andere titelkandidaat, momenteel aan het kwakkelen is met een 1 op 9. De belangen waren donderdagavond dan ook groot in het Jan Breydel-stadion. De winnaar van het duel zou de heenronde van de PO's sowieso als leider afsluiten. 

Union leek aanvankelijk echter vrede te nemen met een gelijkspel. Zo plooiden de Brusselaars helemaal terug en begonnen ze al vroeg met tijdrekken. In de duels werd dan weer de grens van het toelaatbare opgezocht en af en toe ook overschreden. Niet de meest aantrekkelijke aanpak, maar het rendeerde wel. Zo had Club het lastig om zijn gekende niveau te halen.

LEES OOK: Drama bij Union: Mac Allister maandenlang buiten strijd

Frustrerende avond Club

Vooral op aanvallend vlak liet Blauw-Zwart het lange tijd afweten. Pas diep in de slotfase kwam de thuisploeg tot echt grote doelkansen. Union toonde zich dan weer dodelijk efficiënt. Franjo Ivanovic zag een goede mogelijkheid nog afgeblokt worden door Joel Ordoñez, maar niet veel later wist Alessio Castro-Montes op fraaie wijze wel raak te schieten.

Uiteindelijk wist Union die nipte voorsprong ook over de streep te trekken. Daarvoor werden wederom alle trukken van de foor bovengehaald. Met name Christian Burgess ging weer voorop in de strijd. En dat zorgde voor heel wat frustraties in het Brugse kamp. Zo kwam het steeds vaker tot opstootjes op het veld. In de tribunes weerklonken de fluitconcerten aan het adres van de tegenstander steeds luider.

Supporters over de schreef

Maar een deel van het Brugse publiek ging daarbij wel over de schreef. Bij de start van de tweede helft kregen de opwarmers van Union bijvoorbeeld enkele voorwerpen in hun richting toegeworpen, waardoor vierde ref Wim Smet even moest tussenkomen. Toen Noah Sadiki op zijn beurt tijd probeerde te rekken met een blessureverzorging, kreeg hij naast de nodige verwensingen enkele bierbekers naar zich toe geslingerd.

Scheidsrechter Erik Lambrechts dreigde zelfs om de partij even stil te leggen bij die bewuste fase, maar liet uiteindelijk toch verder spelen. En na het laatste fluitsignaal kregen ook coach Sébastien Pocognoli en zijn staf tijdens het vieren een heuse bierdouche. Niet bepaald een sportieve houding, dat kon de vreugde in het Brusselse kamp echter niet drukken. 

Club moet hier een sanctie voor krijgen ...

Meest recent

Degryse voorspelt: "Als Kompany dat zou doen..."

Marc Degryse is onder de indruk van de stormachtige ontwikkeling van Vincent Kompany als trainer. De ...

14
14
Verrassende vervanger voor Overmars bij Antwerp?

Toby Alderweireld ziet voor zichzelf op termijn mogelijk een rol weggelegd in het sportieve beleid ...

116
116
Zulte Waregem trots: "Voor altijd legendes van de club"

Bij Zulte Waregem kijken ze met trots terug op het parcours van Jeppe Erenbjerg en Daniel Opoku. De ...

16
16
Delorge looft ploegmaat: "Enorm veel kwaliteiten"

AA Gent is met een 16 op 18 voortreffelijk aan het seizoen begonnen. Gaan de Buffalo's eindelijk nog ...

38
38
Degryse met slecht nieuws voor JPL-topclub: "Geen titel"

Club Brugge en Union SG zullen ook dit jaar voor de titel strijden. Daarachter is het afwachten hoe ...

524
524
"Pure horror"-Kat Kerkhofs legt pijnlijke waarheid bloot

Kat Kerkhofs en Dries Mertens vormen al jaren één van de bekendste showbizzkoppels van ...

30
30
Hoe Club Brugge én Sommer één pion keihard missen

Yann Sommer werd afgelopen zomer door Club Brugge met grote trom binnengehaald. Enkele weken later ...

265
265
'Ajax wil alsnog toeslaan met grote transfervrije naam'

Ajax kende een zeer ambitieuze zomermercato. De Amsterdammers gaan voluit voor een eerste titel in ...

45
45
Rigaux onder vuur: "In België schreven ze hen ook af"

Dévy Rigaux krijgt zéér veel kritiek in Nederland. Feyenoord lijkt verzwakt uit ...

170
170
'Club Brugge wil weer toptalent in Engeland oppikken'

Bij Club Brugge waren ze deze zomer weer druk in de weer op de transfermarkt. Daarin gingen ze ook ...

97
97
Ruben Van Gucht onthult verrassende reden na plotse exit

Ruben Van Gucht heeft een drukke periode achter de rug. De VTM presentator is momenteel volop te ...

43
43
Goots vreest: bom op barsten bij KV Mechelen?

KV Mechelen blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het had afgelopen weekend gehoopt op ...

277
277
Van der Elst ziet Club-speler gered worden door reputatie

Club Brugge blijft in de competitie op koers met een nette vijftien op achttien, met enkel de ...

144
144
Furo maakt grote indruk: weldra kans in Premier League?

Club Brugge weet dezer dagen zijn talenten zeer duur te verkopen, zelfs als ze nog amper of niet aan ...

62
62
Club-fan Julie Vanloo grijpt iedereen naar de keel

Het ene moment lijkt alles nog mogelijk, even later blijft vooral de pijn over. Voor Julie Vanloo en ...

97
97
Defour en Proto zien Anderlecht grote stap zetten

Het is voor Anderlecht tot dusver toch een beetje een seizoen met twee gezichten. Het knokte zich ...

219
219
'Union met handen in haar voor EL na blessure Mac Allister'

Union nestelde zich afgelopen weekend aan de leiding in de Jupiler Pro League met een klinkende zege ...

102
102
'Nieuwe coach bij Kortrijk: eerste kandidaat bekend'

Het eerste trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League is een feit. Na een pijnlijke ...

507
507
Bruno hard voor topaankoop: RSCA slaat zich voor het hoofd

Anderlecht slaagde er vrijdag in om een belangrijke zege te pakken op het veld van KV Mechelen, want ...

507
507
Antwerp ontdekt sensatie: "Maar ik moet nog bijleren"

De sterke start van Antwerp behoort intussen helemaal tot het verleden, want de zeven op negen van ...

202
202
TRANSFERUURTJE: 'Eerste ontslag in JPL, Anderlecht bepaalt wintertarget'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

406
406
Ferme opsteker KAA Gent ondanks eerste puntenverlies

KAA Gent speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk in de Jupiler Pro League tegen KRC Genk. Daardoor ...

149
149
Anderlecht haalt opgelucht adem: crisis nipt afgewend

RSC Anderlecht was wisselvallig aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag werd tegen KV ...

253
253
De Mil toont harde hand bij KAA Gent: Sonko boven water

Momodou Sonko was belangrijk voor KAA Gent. De aanvaller werd binnengehaald als een groot talent, ...

219
219
Onverwachte uitblinker bij Club: "Sinds Leko er is"

Het middenveld van Club Brugge is minder goed dan vorig jaar, dat is simpelweg een feit. Dat wil ...

483
483

Meer sportnieuws