Leegloop bij Club? 'Hayen bibbert voor vertrek sterkhouder'

577 stemmen
Leegloop bij Club? 'Hayen bibbert voor vertrek sterkhouder'

Club Brugge zet zich schrap voor een drukke zomermercato. Door de goede prestaties van de voorbije maanden hebben verschillende sterkhouders zich immers in de kijker gespeeld en een aantal van hun zal ook een stap hogerop zetten. Al hoopt Blauw-Zwart ook bepaalde smaakmakers aan boord te houden.

De Bruggelingen zijn in eigen land op koers voor de dubbel en liet mooie dingen zien in de vernieuwde Champions League. Logischerwijs dat bepaalde spelers hierdoor op de verlanglijstjes van verschillende clubs staan. Daarbij ook enkele jongens die nog maar één hun eerste seizoen in Brugse loondienst bezig zijn. Christos Tzolis bijvoorbeeld.

LEES OOK: Joos waagt zich aan straffe Gouden Schoen-voorspelling

Geweldige statistieken

De Griekse aanvaller werd vorige zomer overgenomen van Fortuna Düsseldorf, waar hij een uiterst productief seizoen achter de rug had. Uiteindelijk werd een slordige 6 miljoen euro neergeteld om de international binnen te halen. Dat bleek vrijwel meteen echter een geslaagde investering. Zo groeide Tzolis in een mum van tijd uit tot één van de smaakmakers.

De 23-jarige is niet meer weg te denken uit de basiself van coach Nicky Hayen en maakte ook op Champions League-niveau indruk. In 49 matchen was hij bovendien al goed voor 17 goals en 13 assists. En ondertussen liet hij ook nog eens mooie dingen zien bij de Griekse nationale ploeg. Die goede prestaties zijn uiteraard niet onopgemerkt gebleven.

In plannen Hayen

Onder meer AC Milan werd de voorbije weken als genoemd als mogelijke bestemming. Gezien zijn sterke optredens en knappe statistieken zullen er ongetwijfeld nog meer ploegen zijn naam op de verlanglijst hebben staan. Desondanks is de kans dat hij na één jaar vertrekt niet bijster groot. Club lijkt ook niet van plan om zomaar mee te werken aan een vroegtijdig vertrek.

Bij La Dernière Heure gaat men er ook vanuit dat Tzolis wel degelijk deel uitmaakt van de toekomstplannen van Hayen. De trainer zou dan serieus hopen dat zijn 'Griekse talisman' nog minstens een jaar blijft. Die intentie lijkt de speler zelf ook te hebben. "Er is een grote kans dat ik blijf, maar in voetbal weet je het nooit", zei hij vorige week nog bij Het Nieuwsblad.

Tzolis blijft in de zomer bij Club ...

Meest recent

Ongeziene beelden: Kompany compléét los op titelfeest

Bayern München heeft zaterdag zijn laatste competitiewedstrijd van het seizoen afgewerkt. ...

0
0
'Club heeft beet in Bundesliga: nieuwste aanwinst onderweg'

Club Brugge hoopt zich in de komende dagen te verzekeren van zijn 20ste landstitel. Ondertussen is ...

58
58
Kookpunt Anderlecht bereikt: harde kern kondigt actie aan

Na de verloren bekerfinale zal RSC Anderlecht het seizoen andermaal met lege handen afsluiten. Voor ...

209
209
Taravel gooit voorlinie overhoop, één wissel bij KV Mechelen

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een interessant duel op het programma binnen de strijd ...

40
40
WK-selectie Duivels: Garcia laat ideale 'doublure Doku' vallen

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

419
419
TU: 'Trainersbommen Chelsea en Antwerp, tweetal wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

231
231
Cuypers reageert op niet-selectie WK: MLS trekt grote ogen

Hugo Cuypers werd niet geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia voor het WK in de Verenigde Staten, ...

177
177
Toptransfer bij Union SG? “Vergelijkbaar met Vanaken”

Union SG en Club Brugge nemen het vanavond tegen elkaar op in een rechtstreeks titelduel. Bij de ...

144
144
Chelsea stunt met Xabi Alonso: erg straffe ambities onthuld

Chelsea heeft een vervanger gevonden voor Enzo Maresca. De Londense club stelde op de officiële ...

50
50
Antwerp ontslaat Oosting per direct: vervanger al bekend

Royal Antwerp FC zit in desastreuze vorm. The Great Old is volledig uitgeteld in de Europe ...

335
335
Westerlo duwt Charleroi kopje onder: “Dit is wreed”

Het is erg spannend in de Europe Play-Offs, maar Westerlo heeft Sporting Charleroi een ferme ...

19
19
Van Gucht verrast met pikante onthulling: Willy Sommers sprakeloos

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor opvallende reacties gezorgd met een bijzonder openhartige ...

150
150
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al ...

78
78
Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Het lijkt de beslissende match te worden voor de ...

921
921
Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

747
747
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

252
252
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

39
39
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

405
405
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

388
388
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

537
537
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

384
384
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

439
439
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

54
54
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

188
188
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

588
588

Meer sportnieuws