Leegloop bij Club? 'Hayen bibbert voor vertrek sterkhouder'

577 stemmen
Leegloop bij Club? 'Hayen bibbert voor vertrek sterkhouder'

Club Brugge zet zich schrap voor een drukke zomermercato. Door de goede prestaties van de voorbije maanden hebben verschillende sterkhouders zich immers in de kijker gespeeld en een aantal van hun zal ook een stap hogerop zetten. Al hoopt Blauw-Zwart ook bepaalde smaakmakers aan boord te houden.

De Bruggelingen zijn in eigen land op koers voor de dubbel en liet mooie dingen zien in de vernieuwde Champions League. Logischerwijs dat bepaalde spelers hierdoor op de verlanglijstjes van verschillende clubs staan. Daarbij ook enkele jongens die nog maar één hun eerste seizoen in Brugse loondienst bezig zijn. Christos Tzolis bijvoorbeeld.

LEES OOK: Joos waagt zich aan straffe Gouden Schoen-voorspelling

Geweldige statistieken

De Griekse aanvaller werd vorige zomer overgenomen van Fortuna Düsseldorf, waar hij een uiterst productief seizoen achter de rug had. Uiteindelijk werd een slordige 6 miljoen euro neergeteld om de international binnen te halen. Dat bleek vrijwel meteen echter een geslaagde investering. Zo groeide Tzolis in een mum van tijd uit tot één van de smaakmakers.

De 23-jarige is niet meer weg te denken uit de basiself van coach Nicky Hayen en maakte ook op Champions League-niveau indruk. In 49 matchen was hij bovendien al goed voor 17 goals en 13 assists. En ondertussen liet hij ook nog eens mooie dingen zien bij de Griekse nationale ploeg. Die goede prestaties zijn uiteraard niet onopgemerkt gebleven.

In plannen Hayen

Onder meer AC Milan werd de voorbije weken als genoemd als mogelijke bestemming. Gezien zijn sterke optredens en knappe statistieken zullen er ongetwijfeld nog meer ploegen zijn naam op de verlanglijst hebben staan. Desondanks is de kans dat hij na één jaar vertrekt niet bijster groot. Club lijkt ook niet van plan om zomaar mee te werken aan een vroegtijdig vertrek.

Bij La Dernière Heure gaat men er ook vanuit dat Tzolis wel degelijk deel uitmaakt van de toekomstplannen van Hayen. De trainer zou dan serieus hopen dat zijn 'Griekse talisman' nog minstens een jaar blijft. Die intentie lijkt de speler zelf ook te hebben. "Er is een grote kans dat ik blijf, maar in voetbal weet je het nooit", zei hij vorige week nog bij Het Nieuwsblad.

Tzolis blijft in de zomer bij Club ...

Meest recent

Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

48
48
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

57
57
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

22
22
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

59
59
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

192
192
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

413
413
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

64
64
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

265
265
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

399
399
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

356
356
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

355
355
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

265
265
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

242
242
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

459
459
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

313
313
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

289
289
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

306
306
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

80
80
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

199
199
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

198
198
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

99
99
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

179
179
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

63
63
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

324
324
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

502
502

Meer sportnieuws