'Club Brugge ligt dwars: spraakmakende transfer van de baan'

door
'Club Brugge ligt dwars: spraakmakende transfer van de baan'

Club Brugge gaat straks een drukke zomer tegemoet, want behalve tal van sterkhouders lijken ook een paar overbodige pionnen op weg naar de uitgang. Vooral op het middenveld staat er heel wat uitgaand verkeer op til. Al wil de landskampioen niet zomaar in alle dossiers meewerken.

Raphael Onyedika is rijp voor een stap hogerop, terwijl Ardon Jashari bij voorkeur nog een jaartje op post blijft. De toekomst van Hugo Vetlesen en Casper Nielsen blijft dan weer een vraagteken, te meer omdat die laatste zijn laatste contractjaar ingaat. Dat geldt ook voor Lynnt Audoor, dit seizoen een absolute sterkhouder bij Club NXT. Prestaties die niet onopgemerkt zijn voorbijgegaan.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

Union wil Audoor

Hoewel hij tot dusver nog geen minuten kreeg maakte de 21-jarige middenvelder de afgelopen weken steevast deel uit van Nicky Hayen zijn wedstrijdkern. Al is dat ook Union niet ontgaan. Eerder geraakte namelijk reeds bekend dat de titelrivaal uit Brussel een oogje heeft laten vallen op Audoor, die donderdag wel gewoon van de partij blijkt voor de eerste van twee onderlinge confrontaties.

Het bemoeilijkt allicht de onderhandelingen tussen beide partijen, zeker omdat het volgens een betrokkene sowieso al om een complex dossier gaat. Dat schrijft Het Nieuwsblad, volgens wie een eerste aanbod uit het Dudenpark alleszins meteen resoluut van tafel werd geveegd in Jan Breydel. "Club wil een veelvoud van het bedrag dat Union voor Audoor wilde neertellen", aldus de krant.

Club weigert bod

Om welke som het precies gaat wordt niet verduidelijk, maar eerder werd alvast nog gewaagd van een prijskaartje van zo'n één miljoen. Dan nog valt het evenwel te betwijfelen of Club wil meewerken. Hoewel een transfer ondanks het geloof in Audoor zijn kwaliteiten in princinpe wel bespreekbaar is ligt een overstap naar een rechtstreekse concurrent namelijk gevoelig in Jan Breydel.

Te meer omdat daar Noah Sadiki en Kamiel Van De Perre, weggeplukt bij respectievelijk Anderlecht en KRC Genk, het mooie weer maken. Een scenario dat men in Brugge liefst vermijdt, ook omdat Audoor niet per se hoeft te vertrekken. "Eender welke club die hem wil aantrekken, moet dus sowieso een overeenkomst vinden met Club. Op solden hoeft men niet te rekenen", klinkt het.

Akkoord veraf

"Het water tussen de clubs is bijzonder diep", liggen Dévy Rigaux en co voorlopig dan ook dwars. Afwachten dus of Union doorduwt voor Audoor, die in zijn jacht op meer minuten zelf graag de stap zou willen zetten. "Op dit moment neigt hij naar… Union", besluit HNB, volgens wie er aan interesse geen gebrek is maar de middenvelder zelf daar de beste doorgroeimogelijkheden ziet.

Club moet Audoor laten gaan

Meest recent

Ferme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

15
15
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

220
220
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

234
234
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

101
101
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

242
242
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

253
253
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

121
121
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

225
225
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

79
79
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

413
413
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

314
314
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

119
119
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

189
189
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

780
780
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

247
247
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

155
155
'Genk hakt knoop door: nog één last-minute transfer'

De wintermercato is sinds maandagavond gesloten in de meeste Europese voetbalnaties. Maar in ...

301
301
'Nieuwe coach Anderlecht? Pure controverse barst los'

Een uitspraak van Marc Delire heeft een nieuwe coach-discussie meteen explosief gemaakt bij ...

355
355
'Groot risico Club: laatste maanden voor víér smaakmakers'

Club Brugge heeft een onverwacht kalme wintermercato achter de rug. De vicekampioen haalde ...

415
415
Drukte voor Deadline: ontdek de last-minute deals in de JPL

Maandagavond om middernacht sloot de transfermarkt weer onverbiddelijk zijn deuren in België. ...

184
184
'Club Brugge neemt enorme gok: recordtransfer op spel'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

867
867
Anderlecht zoekt trainer: twee grote namen al geschrapt

De wintermercato zit erop in de meeste grote voetballanden, ook in België is de transferperiode ...

523
523
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

152
152
'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

358
358
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

65
65

Meer sportnieuws