'Club Brugge ligt dwars: spraakmakende transfer van de baan'

door
'Club Brugge ligt dwars: spraakmakende transfer van de baan'

Club Brugge gaat straks een drukke zomer tegemoet, want behalve tal van sterkhouders lijken ook een paar overbodige pionnen op weg naar de uitgang. Vooral op het middenveld staat er heel wat uitgaand verkeer op til. Al wil de landskampioen niet zomaar in alle dossiers meewerken.

Raphael Onyedika is rijp voor een stap hogerop, terwijl Ardon Jashari bij voorkeur nog een jaartje op post blijft. De toekomst van Hugo Vetlesen en Casper Nielsen blijft dan weer een vraagteken, te meer omdat die laatste zijn laatste contractjaar ingaat. Dat geldt ook voor Lynnt Audoor, dit seizoen een absolute sterkhouder bij Club NXT. Prestaties die niet onopgemerkt zijn voorbijgegaan.

LEES OOK: Hoe Verhaeghe & co hun aanpak moeten veranderen

Union wil Audoor

Hoewel hij tot dusver nog geen minuten kreeg maakte de 21-jarige middenvelder de afgelopen weken steevast deel uit van Nicky Hayen zijn wedstrijdkern. Al is dat ook Union niet ontgaan. Eerder geraakte namelijk reeds bekend dat de titelrivaal uit Brussel een oogje heeft laten vallen op Audoor, die donderdag wel gewoon van de partij blijkt voor de eerste van twee onderlinge confrontaties.

Het bemoeilijkt allicht de onderhandelingen tussen beide partijen, zeker omdat het volgens een betrokkene sowieso al om een complex dossier gaat. Dat schrijft Het Nieuwsblad, volgens wie een eerste aanbod uit het Dudenpark alleszins meteen resoluut van tafel werd geveegd in Jan Breydel. "Club wil een veelvoud van het bedrag dat Union voor Audoor wilde neertellen", aldus de krant.

Club weigert bod

Om welke som het precies gaat wordt niet verduidelijk, maar eerder werd alvast nog gewaagd van een prijskaartje van zo'n één miljoen. Dan nog valt het evenwel te betwijfelen of Club wil meewerken. Hoewel een transfer ondanks het geloof in Audoor zijn kwaliteiten in princinpe wel bespreekbaar is ligt een overstap naar een rechtstreekse concurrent namelijk gevoelig in Jan Breydel.

Te meer omdat daar Noah Sadiki en Kamiel Van De Perre, weggeplukt bij respectievelijk Anderlecht en KRC Genk, het mooie weer maken. Een scenario dat men in Brugge liefst vermijdt, ook omdat Audoor niet per se hoeft te vertrekken. "Eender welke club die hem wil aantrekken, moet dus sowieso een overeenkomst vinden met Club. Op solden hoeft men niet te rekenen", klinkt het.

Akkoord veraf

"Het water tussen de clubs is bijzonder diep", liggen Dévy Rigaux en co voorlopig dan ook dwars. Afwachten dus of Union doorduwt voor Audoor, die in zijn jacht op meer minuten zelf graag de stap zou willen zetten. "Op dit moment neigt hij naar… Union", besluit HNB, volgens wie er aan interesse geen gebrek is maar de middenvelder zelf daar de beste doorgroeimogelijkheden ziet.

Club moet Audoor laten gaan

Meest recent

'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

7
7
Hayen & De Condé doen boekje open over wintermercato Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

16
16
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

290
290
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

147
147
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

139
139
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

211
211
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

299
299
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

316
316
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

235
235
'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

181
181
'Nieuwe bondscoach' Kameroen maakt Brys compleet af

De situatie van Marc Brys bij Kameroen blijft escaleren. Samuel Eto’o stelde met David Pagou ...

218
218
Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Arthur Theate is een vaste waarde bij Eintracht Frankfurt en onder bondscoach Rudi Garcia heeft de ...

96
96
Hasi krijgt volle laag: “Zinkend schip van Anderlecht”

RSC Anderlecht verzoop volledig in de eerste helft tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit keek dan ook ...

354
354
Leko vol aan de bak: “Club Brugge nog meer onthoofd”

Ivan Leko moet Nicky Hayen doen vergeten bij Club Brugge. De Kroatische oefenmeester liet KAA Gent ...

459
459
Antwerp ruikt jackpot met goudhaantje: “Speelt écht goed”

Royal Antwerp FC heeft zich de afgelopen jaren volledig gefocust op de jeugdopleiding en dat begint ...

312
312
Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

De topper tussen KAA Gent en Club Brugge wordt nog fel besproken. Blauw-Zwart trok aan het langste ...

113
113
Anderlecht of de VS? Vincent Janssen dropt grote hint

Vincent Janssen werd de afgelopen dagen genoemd bij als een optie bij RSC Anderlecht, maar mogelijk ...

597
597
Lukaku komt met emotioneel eerbetoon voor papa Roger

Romelu Lukaku kwam in de Supercoppa niet in actie bij Napoli, maar toch was de Rode Duivel uitbundig ...

32
32
Degryse vreest voor De Mil: “Dan is het kruis erover”

KAA Gent krijgt stevige klappen. Coach Ivan Leko vertrok naar Club Brugge en de Buffalo’s ...

605
605
Verrassende top 6-kandidaat: “Hangt magie in de lucht”

Royal Antwerp FC komt weer volledig boven water onder Joseph Oosting. De Nederlander werd aangesteld ...

330
330
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club clashen, Origi naar JPL?’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

501
501
Binnenkort ‘nieuwe Vanhaezebrouck’ in de Jupiler Pro League?

De Challenger Pro League gaat de winterstop in, maar de kaarten lijken bovenin het klassement al ...

302
302
‘Straffe wending: Real hakt knoop door over Alonso’

Het rommelt bij Real Madrid. Niet alleen zijn er de perikelen rond Vinicius Junior, maar ook coach ...

133
133
Stijnen kent schorsing na rel: waslijst aan beschuldigingen

Stijn Stijnen is één van de meest besproken figuren in de Challenger Pro League. De ...

199
199
Bizarre twist in Brys-oorlog vs Eto'o: “Ongezien”

De situatie van Marc Brys in Kameroen wordt vreemder met de dag. De Belgische oefenmeester leeft al ...

273
273

Meer sportnieuws