'Club Brugge ligt dwars: spraakmakende transfer van de baan'

536 stemmen
'Club Brugge ligt dwars: spraakmakende transfer van de baan'

Club Brugge gaat straks een drukke zomer tegemoet, want behalve tal van sterkhouders lijken ook een paar overbodige pionnen op weg naar de uitgang. Vooral op het middenveld staat er heel wat uitgaand verkeer op til. Al wil de landskampioen niet zomaar in alle dossiers meewerken.

Raphael Onyedika is rijp voor een stap hogerop, terwijl Ardon Jashari bij voorkeur nog een jaartje op post blijft. De toekomst van Hugo Vetlesen en Casper Nielsen blijft dan weer een vraagteken, te meer omdat die laatste zijn laatste contractjaar ingaat. Dat geldt ook voor Lynnt Audoor, dit seizoen een absolute sterkhouder bij Club NXT. Prestaties die niet onopgemerkt zijn voorbijgegaan.

LEES OOK: 'Onyedika out: Club Brugge richt pijlen op vervanger'

Union wil Audoor

Hoewel hij tot dusver nog geen minuten kreeg maakte de 21-jarige middenvelder de afgelopen weken steevast deel uit van Nicky Hayen zijn wedstrijdkern. Al is dat ook Union niet ontgaan. Eerder geraakte namelijk reeds bekend dat de titelrivaal uit Brussel een oogje heeft laten vallen op Audoor, die donderdag wel gewoon van de partij blijkt voor de eerste van twee onderlinge confrontaties.

Het bemoeilijkt allicht de onderhandelingen tussen beide partijen, zeker omdat het volgens een betrokkene sowieso al om een complex dossier gaat. Dat schrijft Het Nieuwsblad, volgens wie een eerste aanbod uit het Dudenpark alleszins meteen resoluut van tafel werd geveegd in Jan Breydel. "Club wil een veelvoud van het bedrag dat Union voor Audoor wilde neertellen", aldus de krant.

Club weigert bod

Om welke som het precies gaat wordt niet verduidelijk, maar eerder werd alvast nog gewaagd van een prijskaartje van zo'n één miljoen. Dan nog valt het evenwel te betwijfelen of Club wil meewerken. Hoewel een transfer ondanks het geloof in Audoor zijn kwaliteiten in princinpe wel bespreekbaar is ligt een overstap naar een rechtstreekse concurrent namelijk gevoelig in Jan Breydel.

Te meer omdat daar Noah Sadiki en Kamiel Van De Perre, weggeplukt bij respectievelijk Anderlecht en KRC Genk, het mooie weer maken. Een scenario dat men in Brugge liefst vermijdt, ook omdat Audoor niet per se hoeft te vertrekken. "Eender welke club die hem wil aantrekken, moet dus sowieso een overeenkomst vinden met Club. Op solden hoeft men niet te rekenen", klinkt het.

Akkoord veraf

"Het water tussen de clubs is bijzonder diep", liggen Dévy Rigaux en co voorlopig dan ook dwars. Afwachten dus of Union doorduwt voor Audoor, die in zijn jacht op meer minuten zelf graag de stap zou willen zetten. "Op dit moment neigt hij naar… Union", besluit HNB, volgens wie er aan interesse geen gebrek is maar de middenvelder zelf daar de beste doorgroeimogelijkheden ziet.

Club moet Audoor laten gaan

Meest recent

Spanje sloopt Argentijnse muur en grijpt wereldtitel

Na een zenuwslopende WK-finale heeft Spanje zich tot wereldkampioen gekroond. De ploeg van Luis de ...

61
61
Sporza genadeloos neergesabeld na gênant WK-debacle

Voor miljoenen voetbalfans is dit hét sportmoment van de voorbije vier jaar. Maar nog voor de ...

558
558
Fred Vanderbiest verrast en ziet dé sleutel tot nieuw succes

Na een historisch seizoen liggen de verwachtingen opnieuw bijzonder hoog bij KV Mechelen. Tegelijk ...

103
103
Fans gaan los op 'WK-schaamteshow': "Hele afkickkliniek?"

Niet alleen het voetbal maakt de tongen los tijdens de WK finale. De rustshow in typisch Amerikaanse ...

218
218
Donald Trump slaat iedereen met verstomming bij WK-finale

Daar is hij dan. Donald Trump verschijnt tijdens de WK finale voor het eerst in het stadion tijdens ...

203
203
Peter Vandenbempt beleeft ware nachtmerrie op WK

Al een dikke maand lang vliegt Peter Vandenbempt van het ene WK-stadion naar het andere. Vanavond ...

172
172
WK finale ontploft (nog) niet: Spanje zoekt opening

De spanning is om te snijden in de grootste voetbalwedstrijd van het jaar. Spanje en Argentinië ...

19
19
Bart De Wever weet nu al wie wereldkampioen wordt

Na weken vol verrassingen, sensationele uitslagen en een pak rake voorspellingen is het moment van ...

177
177
Beale geeft transferplannen van Zulte Waregem prijs

Voorlopig was het in de Jupiler Pro League nog relatief rustig inzake transfers. Onder meer bij ...

215
215
Kompany geweigerd: "Ik zat toen in een moeilijke fase"

Vincent Kompany is bezig aan een fantastische trainerscarrière. De huidige coach van Bayern ...

104
104
Fan bespuwd en woede-uitbarsting: Anderlecht biedt toch 4M

Anderlecht legt ruim vier miljoen euro op tafel voor een nieuwe flankaanvaller. Opvallend, want twee ...

549
549
Nog transfers bij Cercle Brugge? Friis verklaart

Cercle Brugge is volop bezig aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Trainer Lars Friis hoopt ...

139
139
Spanje - Argentinië: dit zijn de 22 basisspelers

Vanavond weten we wie wereldkampioen wordt. Om 21u nemen Spanje en Argentinië het tegen elkaar ...

90
90
'Hugo Cuypers versiert bijzonder verrassende transfer'

Chicago Fire maakte onlangs de komst van Robert Lewandowski bekend. De Poolse aanvaller was zo ...

145
145
'Bliksemvertrek Tresoldi: één man heeft sleutels in handen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi nog minstens een jaartje behouden. Maar dat zal niet gemakkelijk ...

369
369
'Nieuw bestuur aan zet: twee grote vertrekkers bij Antwerp'

Antwerp FC beleefde een kalme transferperiode tot dusver. Dat had natuurlijk alles te maken met het ...

723
723
'Westerlo wil uitpakken: gesprekken voor eenmalige Duivel'

KVC Westerlo beleefde tot dusver een bijzonder lucratieve mercato. Maar om al die vertrekkers op te ...

98
98
'Club Brugge bibbert: steenrijke ploeg lonkt naar Seys'

Joaquin Seys maakt handig gebruik van zijn verlofperiode na een lang en slopend seizoen. Zo liet hij ...

743
743
'Toptransfer Diego Moreira: hinderpaal van 10 miljoen'

Youri Tielemans trok naar Manchester United, Thomas Meunier koos Sunderland en Leandro Trossard ...

125
125
KV Mechelen ruikt miljoenen; Ndongala terug naar België

De start van het nieuwe seizoen op de Belgische velden nadert met rasse schreden. De ploegen uit de ...

215
215
Club scherpt de messen: vijf inkomende deals op agenda

Club Brugge haalde tijdens de huidige transferperiode al een drietal versterkingen in huis. Maar ...

957
957
Hommeles bij Fransen: "Zo'n gedrag zag ik nog nooit"

Frankrijk heeft het WK 2026 met lege handen moeten verlaten. In de troostfinale om de bronzen ...

204
204
Vandenbempt bekent kleur: lichte favoriet in WK-finale

Zondagavond betwisten Argentinië en Spanje de finale van het WK 2026. Peter Vandenbempt zal in ...

142
142
"Een nachtmerrie" - Frankrijk spuwt één speler massaal uit

Frankrijk heeft zaterdagnacht een flinke tik gekregen in de troostfinale van het WK. Zo werd met ...

222
222
'Genk krijgt cruciaal transfernieuws: deal van 60 miljoen'

KRC Genk wil in de zomermercato stevig cashen op bepaalde spelers. Met name Konstantinos Karestas ...

787
787

Meer sportnieuws