'Club Brugge ligt dwars: spraakmakende transfer van de baan'

door
'Club Brugge ligt dwars: spraakmakende transfer van de baan'

Club Brugge gaat straks een drukke zomer tegemoet, want behalve tal van sterkhouders lijken ook een paar overbodige pionnen op weg naar de uitgang. Vooral op het middenveld staat er heel wat uitgaand verkeer op til. Al wil de landskampioen niet zomaar in alle dossiers meewerken.

Raphael Onyedika is rijp voor een stap hogerop, terwijl Ardon Jashari bij voorkeur nog een jaartje op post blijft. De toekomst van Hugo Vetlesen en Casper Nielsen blijft dan weer een vraagteken, te meer omdat die laatste zijn laatste contractjaar ingaat. Dat geldt ook voor Lynnt Audoor, dit seizoen een absolute sterkhouder bij Club NXT. Prestaties die niet onopgemerkt zijn voorbijgegaan.

LEES OOK: Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Union wil Audoor

Hoewel hij tot dusver nog geen minuten kreeg maakte de 21-jarige middenvelder de afgelopen weken steevast deel uit van Nicky Hayen zijn wedstrijdkern. Al is dat ook Union niet ontgaan. Eerder geraakte namelijk reeds bekend dat de titelrivaal uit Brussel een oogje heeft laten vallen op Audoor, die donderdag wel gewoon van de partij blijkt voor de eerste van twee onderlinge confrontaties.

Het bemoeilijkt allicht de onderhandelingen tussen beide partijen, zeker omdat het volgens een betrokkene sowieso al om een complex dossier gaat. Dat schrijft Het Nieuwsblad, volgens wie een eerste aanbod uit het Dudenpark alleszins meteen resoluut van tafel werd geveegd in Jan Breydel. "Club wil een veelvoud van het bedrag dat Union voor Audoor wilde neertellen", aldus de krant.

Club weigert bod

Om welke som het precies gaat wordt niet verduidelijk, maar eerder werd alvast nog gewaagd van een prijskaartje van zo'n één miljoen. Dan nog valt het evenwel te betwijfelen of Club wil meewerken. Hoewel een transfer ondanks het geloof in Audoor zijn kwaliteiten in princinpe wel bespreekbaar is ligt een overstap naar een rechtstreekse concurrent namelijk gevoelig in Jan Breydel.

Te meer omdat daar Noah Sadiki en Kamiel Van De Perre, weggeplukt bij respectievelijk Anderlecht en KRC Genk, het mooie weer maken. Een scenario dat men in Brugge liefst vermijdt, ook omdat Audoor niet per se hoeft te vertrekken. "Eender welke club die hem wil aantrekken, moet dus sowieso een overeenkomst vinden met Club. Op solden hoeft men niet te rekenen", klinkt het.

Akkoord veraf

"Het water tussen de clubs is bijzonder diep", liggen Dévy Rigaux en co voorlopig dan ook dwars. Afwachten dus of Union doorduwt voor Audoor, die in zijn jacht op meer minuten zelf graag de stap zou willen zetten. "Op dit moment neigt hij naar… Union", besluit HNB, volgens wie er aan interesse geen gebrek is maar de middenvelder zelf daar de beste doorgroeimogelijkheden ziet.

Club moet Audoor laten gaan

Meest recent

'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

5
5
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

64
64
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

61
61
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

118
118
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

131
131
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

507
507
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

64
64
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

252
252
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

76
76
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

131
131
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

804
804
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

95
95
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

218
218
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

508
508
Grote zorgen bij Antwerp: Boeckx geeft pijnpunt prijs

Het gaat van kwaad naar erger bij Royal Antwerp FC. Van een topploeg naar een team dat moet gaan ...

133
133
Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Vincent Kompany is een toptrainer op het allerhoogste niveau. Bij Bayern München laat hij zien ...

395
395
'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

80
80
Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

431
431
Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Niet alleen op sportief vlak hangeren er donkere wolken boven de Bosuil, buiten het veld wemelt het ...

840
840
Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

235
235
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

800
800
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

185
185
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

416
416
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

81
81
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

121
121

Meer sportnieuws