'Club Brugge ligt dwars: spraakmakende transfer van de baan'

door
'Club Brugge ligt dwars: spraakmakende transfer van de baan'

Club Brugge gaat straks een drukke zomer tegemoet, want behalve tal van sterkhouders lijken ook een paar overbodige pionnen op weg naar de uitgang. Vooral op het middenveld staat er heel wat uitgaand verkeer op til. Al wil de landskampioen niet zomaar in alle dossiers meewerken.

Raphael Onyedika is rijp voor een stap hogerop, terwijl Ardon Jashari bij voorkeur nog een jaartje op post blijft. De toekomst van Hugo Vetlesen en Casper Nielsen blijft dan weer een vraagteken, te meer omdat die laatste zijn laatste contractjaar ingaat. Dat geldt ook voor Lynnt Audoor, dit seizoen een absolute sterkhouder bij Club NXT. Prestaties die niet onopgemerkt zijn voorbijgegaan.

LEES OOK: Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Union wil Audoor

Hoewel hij tot dusver nog geen minuten kreeg maakte de 21-jarige middenvelder de afgelopen weken steevast deel uit van Nicky Hayen zijn wedstrijdkern. Al is dat ook Union niet ontgaan. Eerder geraakte namelijk reeds bekend dat de titelrivaal uit Brussel een oogje heeft laten vallen op Audoor, die donderdag wel gewoon van de partij blijkt voor de eerste van twee onderlinge confrontaties.

Het bemoeilijkt allicht de onderhandelingen tussen beide partijen, zeker omdat het volgens een betrokkene sowieso al om een complex dossier gaat. Dat schrijft Het Nieuwsblad, volgens wie een eerste aanbod uit het Dudenpark alleszins meteen resoluut van tafel werd geveegd in Jan Breydel. "Club wil een veelvoud van het bedrag dat Union voor Audoor wilde neertellen", aldus de krant.

Club weigert bod

Om welke som het precies gaat wordt niet verduidelijk, maar eerder werd alvast nog gewaagd van een prijskaartje van zo'n één miljoen. Dan nog valt het evenwel te betwijfelen of Club wil meewerken. Hoewel een transfer ondanks het geloof in Audoor zijn kwaliteiten in princinpe wel bespreekbaar is ligt een overstap naar een rechtstreekse concurrent namelijk gevoelig in Jan Breydel.

Te meer omdat daar Noah Sadiki en Kamiel Van De Perre, weggeplukt bij respectievelijk Anderlecht en KRC Genk, het mooie weer maken. Een scenario dat men in Brugge liefst vermijdt, ook omdat Audoor niet per se hoeft te vertrekken. "Eender welke club die hem wil aantrekken, moet dus sowieso een overeenkomst vinden met Club. Op solden hoeft men niet te rekenen", klinkt het.

Akkoord veraf

"Het water tussen de clubs is bijzonder diep", liggen Dévy Rigaux en co voorlopig dan ook dwars. Afwachten dus of Union doorduwt voor Audoor, die in zijn jacht op meer minuten zelf graag de stap zou willen zetten. "Op dit moment neigt hij naar… Union", besluit HNB, volgens wie er aan interesse geen gebrek is maar de middenvelder zelf daar de beste doorgroeimogelijkheden ziet.

Club moet Audoor laten gaan

Meest recent

Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

14
14
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

172
172
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

108
108
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

145
145
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

259
259
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

193
193
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

38
38
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

147
147
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

78
78
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

480
480
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

152
152
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

88
88
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

162
162
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

54
54
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

376
376
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

470
470
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

141
141
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

215
215
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

91
91
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

89
89
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

199
199
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

103
103
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

284
284
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

24
24
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

122
122

Meer sportnieuws