'Verhaeghe vloekt: middenvelder verlaat Club Brugge'

door
'Verhaeghe vloekt: middenvelder verlaat Club Brugge'

Club Brugge trekt alsmaar vaker de kaart van de eigen jeugd, maar uiteraard kan niet iedereen doorbreken in Jan Breydel. Zo zou één product van eigen kweek straks wel eens andere oorden kunnen opzoeken.

Bart Verhaeghe sprak jaren geleden de ambitie uit om de A-kern zoveel mogelijk te vullen met zelf opgeleide spelers, een wens die steeds meer in vervulling gaat. Zondag tegen AA Gent was het bijvoorbeeld de beurt aan Romeo Vermant om een glansrol op te eisen.

LEES OOK: Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Audoor naar Union?

Een van zijn generatiegenoten staat daarentegen op het punt om Blauw-Zwart te verlaten. Eerder op de dag geraakte namelijk reeds bekend dat Lynnt Audoor, die na dit seizoen zijn laatste contractjaar ingaat in Westkapelle, op belangstelling van Union kan rekenen.

Die interesse blijkt behoorlijk concreet, want Het Nieuwsblad bevestigt nu dat de Brusselaars de 21-jarige middenvelder proberen los te weken. Audoor was de voorbije maanden een van de sterkhouders bij Club NXT en maakt daarom opnieuw deel uit van de A-kern.

Prijskaartje: 1 miljoen

Toch valt het te betwijfelen of hij nog een toekomst heeft in Brugge, waar hij tot dusver negen keer in actie kwam voor de hoofdmacht en ook zijn tweelingbroer Sem vastligt. Vorig seizoen bleek een uitleenbeurt aan KV Kortrijk alleszins geen onverdeeld succes te zijn.

Zijn prima prestaties bij Club NXT, waar Audoor in totaal al goed was voor acht goals en vijf assists in 44 matchen, zijn Union echter niet ontgaan. Nog volgens de krant staat hij zelf alleszins open voor de overstap. Naar verluidt bedraagt zijn prijskaartje één miljoen.

Audoor zou een prima aanwinst zijn voor Union

Meest recent

‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

34
34
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

19
19
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

67
67
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

85
85
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

13
13
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

72
72
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

230
230
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

97
97
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

443
443
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

152
152
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

149
149
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

176
176
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

116
116
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

252
252
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

189
189
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

225
225
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

341
341
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

243
243
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

404
404
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

173
173
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

184
184
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

111
111
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

249
249
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

909
909
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

234
234

Meer sportnieuws