Opvallend: 'Union wil shoppen bij titelconcurrent'

222 stemmen
Opvallend: 'Union wil shoppen bij titelconcurrent'

De strijd om de titel lijkt na afgelopen weekend meer dan ooit een driekoppige race tussen Club Brugge, KRC Genk en Union te worden. Het huidige nummer drie in de stand viste de voorbije jaren geregeld spelers op bij de concurrentie. Een kunstje dat ze straks nog eens willen overdoen.

In het Dudenpark maken tegenwoordig heel wat jonge landgenoten die elders hun opleiding genoten het mooie weer. Denk maar aan sterkhouder Noah Sadiki, die inmiddels wel voor Congo koos, en revelatie Kamiel Van de Perre. Zij hadden allebei geen toekomst meer bij respectievelijk Anderlecht en KRC Genk.

LEES OOK: Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union wil Audoor

Nu zou Union ook eens willen gaan shoppen bij grote rivaal Club Brugge, waar het tot dusver nog niemand wist weg te plukken. Integendeel: de afgelopen zomers bewandelden achtereenvolgens Casper Nielsen en Gustaf Nilsson de omgekeerde weg door voor serieuze sommen richting Jan Breydel te verhuizen.

Thomas Vandermeersch meldt nu echter dat de Brusselaars een oogje hebben laten vallen op Lynnt Audoor. De 21-jarige middenvelder vertoeft net zoals zijn tweelingboer Sem momenteel bij Club NXT, dat met Lenn en Liam De Smet na dit seizoen reeds twee andere tweelingen andere oorden zal zien opzoeken.

Kans bij Club?

Een voorbeeld dat Audoor mogelijk dus zal volgen. De voormalige jeugdinternational kwam negen keer in actie voor de Brugse hoofdmacht, maar na een niet helemaal geslaagde uitleenbeurt aan KV Kortrijk lijkt zijn toekomst vooraf. Bij het tweede elftal was Audoor goed voor acht goals en vijf assists in 44 matchen.

"Union probeert hem voor één miljoen over te nemen", onthult Thomas Vandermeersch nu in Footb'All Time. Nochtans wordt zijn marktwaarde 'slechts' op ruim een half miljoen geschat én gaat Audoor zijn laatste contractjaar in. Mogelijk wil Blauw-Zwart het product van eigen kweek dus toch niet zomaar laten gaan.

Audoor verdient meer kansen bij Club

Meest recent

'Plots drie stevige vertrekkers bij STVV'

STVV speelt vanavond in en tegen RSC Anderlecht. De kans is groot dat een aantal jongens rust ...

3
3
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

16
16
Lichtpunt bij Anderlecht: dan toch ‘gouden transfer’?

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen. Er waren héél weinig lichtpunten, maar ...

59
59
Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

87
87
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

314
314
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

70
70
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

69
69
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

570
570
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

150
150
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

63
63
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

121
121
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

332
332
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

545
545
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

312
312
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

641
641
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

246
246
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

327
327
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

117
117
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

89
89
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

62
62
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

477
477
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

237
237
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

297
297
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

142
142

Meer sportnieuws