Opvallend: 'Union wil shoppen bij titelconcurrent'

222 stemmen
Opvallend: 'Union wil shoppen bij titelconcurrent'

De strijd om de titel lijkt na afgelopen weekend meer dan ooit een driekoppige race tussen Club Brugge, KRC Genk en Union te worden. Het huidige nummer drie in de stand viste de voorbije jaren geregeld spelers op bij de concurrentie. Een kunstje dat ze straks nog eens willen overdoen.

In het Dudenpark maken tegenwoordig heel wat jonge landgenoten die elders hun opleiding genoten het mooie weer. Denk maar aan sterkhouder Noah Sadiki, die inmiddels wel voor Congo koos, en revelatie Kamiel Van de Perre. Zij hadden allebei geen toekomst meer bij respectievelijk Anderlecht en KRC Genk.

LEES OOK: Club Brugge twijfelt: drie 'eigen' jongens op weg naar de uitgang?

Union wil Audoor

Nu zou Union ook eens willen gaan shoppen bij grote rivaal Club Brugge, waar het tot dusver nog niemand wist weg te plukken. Integendeel: de afgelopen zomers bewandelden achtereenvolgens Casper Nielsen en Gustaf Nilsson de omgekeerde weg door voor serieuze sommen richting Jan Breydel te verhuizen.

Thomas Vandermeersch meldt nu echter dat de Brusselaars een oogje hebben laten vallen op Lynnt Audoor. De 21-jarige middenvelder vertoeft net zoals zijn tweelingboer Sem momenteel bij Club NXT, dat met Lenn en Liam De Smet na dit seizoen reeds twee andere tweelingen andere oorden zal zien opzoeken.

Kans bij Club?

Een voorbeeld dat Audoor mogelijk dus zal volgen. De voormalige jeugdinternational kwam negen keer in actie voor de Brugse hoofdmacht, maar na een niet helemaal geslaagde uitleenbeurt aan KV Kortrijk lijkt zijn toekomst vooraf. Bij het tweede elftal was Audoor goed voor acht goals en vijf assists in 44 matchen.

"Union probeert hem voor één miljoen over te nemen", onthult Thomas Vandermeersch nu in Footb'All Time. Nochtans wordt zijn marktwaarde 'slechts' op ruim een half miljoen geschat én gaat Audoor zijn laatste contractjaar in. Mogelijk wil Blauw-Zwart het product van eigen kweek dus toch niet zomaar laten gaan.

Audoor verdient meer kansen bij Club

Meest recent

Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

94
94
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

36
36
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

12
12
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

103
103
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

154
154
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

138
138
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

370
370
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

117
117
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

164
164
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

160
160
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

224
224
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

316
316
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

178
178
“Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Bij Antwerp groeit de onrust over wat er achter de schermen gebeurt. De club staat te koop, er ...

439
439
Hasi messcherp voor beleid van Anderlecht

RSC Anderlecht kende een rotseizoen. De Brusselaars deden het minder goed dan vorig jaar. Het gevolg ...

178
178
AA Gent met parel: "Ooit de wereldtop"

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren (te) veel buitenlandse talenten naar Jong AA Gent, maar er ...

115
115
'Offensieve versterking: Club vindt nieuw goudklompje'

De vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge zal zijn handen de komende weken meer dan vol ...

541
541
'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Voorlopig blijft het nog even wachten op de officiële bevestiging. Maar heel vooraanstaande ...

245
245
Optimale sfeer bij Duivels; De Bruyne doet Lukaku schrikken

Binnen een tweetal weken beginnen de Rode Duivels aan hun campagne op het WK in Canada, de VS en ...

104
104
Emotionele Van Gucht haalt snoeihard uit: "Pure onwil!"

Ruben Van Gucht is het spuugzat en dat mag u best letterlijk nemen. De VRT-man ligt de laatste jaren ...

74
74
De Mil wisselt drie keer, Genk met onuitgegeven elftal

Nog één wedstrijd te gaan en het seizoen in de Jupiler Pro League zit er volledig op. ...

51
51
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: kampioen onderneemt actie'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

352
352
Genk onder grote druk: Heymans trekt harde conclusie

KRC Genk staat zondag voor een belangrijke laatste match van het seizoen. De Limburgers gaan op het ...

168
168
'Conte snel van straat: duizelingwekkend salaris gevraagd'

Antonio Conte vertrok vlak na de laatste speeldag van de Serie A bij SSC Napoli. Maar mogelijk volgt ...

151
151
Rellen Waalse derby: bondsparket eist loodzware sancties

De slotspeeldag van de Europe Play-Offs werden overschaduwd door de wantoestanden na ...

247
247

Meer sportnieuws