'Renard draait overuren: Anderlecht mikt op dubbelslag'

671 stemmen
'Renard draait overuren: Anderlecht mikt op dubbelslag'

RSC Anderlecht boekte met klinkende forfaitcijfers woensdag nog eens een deugddoende zege tegen AA Gent. Daarmee lijkt de crisis weer even weg in het Lotto Park, waar er na dit seizoen niettemin veel werk aan de winkel is. En dus laat Olivier Renard er geen gras over groeien.

Tenslotte haalde de sportief directeur met Cédric Hatenboer en Mihajlo Cvetkovic reeds twee piepjonge aanwinsten in huis. Paars-Wit lijkt dus duidelijk van plan om opnieuw feller de kaart van de jeugd te trekken. Zo werden er ook een aantal producten van eigen kweek al langer vastgelegd.

LEES OOK: Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

Renard shopt in Afrika

Anderen moeten dan weer de stap naar de hoofdmacht zetten. Hoewel de RSCA Futures volgend seizoen in principe zeker zijn van hun plekje in de Challenger Pro League lijkt er ook daar dus nood aan vers bloed, waarbij de Brusselaars uiteraard eerst uit de eigen kweekvijver zullen putten.

Daarnaast zal er wellicht ook weer buitenlands talent worden toegevoegd aan het tweede elftal, waar Keisuke Goto en co in januari al het gezelschap kregen van Enzo Sternal, Ibrahim Kanaté en Elyess Dao. Ook nu blijkt Renard zijn vizier hiervoor voornamelijk op Afrika te hebben gericht.

Anderlecht wil Berthé

De voorbije weken deden er wat dat betreft alvast tal van geruchten de ronde, al moeten die ongetwijfeld wel met een korrel zout worden genomen. Niettemin lijkt Renard zijn heil vooral in Mali te zoeken, waar volgens AfricaFoot nu ook Tiemoko Berthé met bijzondere aandacht wordt gevolgd.

Met onder andere Villareal, Olympiqe Marseille en FC Midtjylland liggen er wel kapers op de kust voor de 16-jarige verdediger. Dezelfde bron bevestigt in één klap dat het dossier van Issa Tounkara nog op tafel ligt in Neerpede. Raymond Bomba mag dan weer van het lijstje worden geschrapt.

Denkt u dat de RSCA Futures het volgend seizoen beter zullen doen?

Meest recent

Punten van VN: drie buizen bij Duivels, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels zijn vrij tegenvallend aan het WK begonnen. Tijdens hun openingsduel mochten ze ...

627
627
Rudi Garcia verbaast met uitspraken na België - Egypte

De Rode Duivels beginnen het WK 2026 met een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste helft was niet ...

145
145
Tielemans onthult woorden tijdens de rust: sfeer bekend

De Rode Duivels hebben de eerste WK-wedstrijd in de Verenigde Staten gelijkgespeeld tegen Egypte. ...

105
105
Één Rode Duivel de redder: “Zo iemand heb je nodig!”

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Egypte. De eerste helft was het zweten voor de Belgen en ...

85
85
Povere start België: invalbeurt Lukaku voorkomt WK-drama

De Rode Duivels hebben niet de beste start van hun WK genomen. Tegen een sterk en stug Egypte leek ...

76
76
Garcia laat wenkbrauwen fronsen: “Wat heeft hij misdaan?”

De Rode Duivels hebben het moeilijk tegen Egypte. Bij de rust keken de Belgen tegen een 0-1 ...

245
245
Nainggolan snoeihard voor Duivels na 'kinderlijke' helft

De Rode Duivels kijken bij de rust tegen een 0-1 achterstand aan. Een afstandsschot was buiten het ...

114
114
"Rampzalig" - Duivel afgemaakt na zorgwekkende eerste helft

De Rode Duivels hebben maandagavond hun WK 2026 op gang getrapt. Maar de eerste helft tegen Egypte ...

310
310
Commotie op WK: bondscoach vliegt buiten na één match

Het wereldkampioenschap is nog geen volledige speeldag ver, toch is het bij bepaalde landen al code ...

34
34
Aanwinst nummer vier: Union haalt revelatie uit eigen land

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

99
99
Basiself Duivels: voetbalfans nemen één naam onder vuur

De Rode Duivels trappen om 21u hun WK-campagne op gang met een verraderlijk duel tegen Egypte. ...

86
86
'Sibierski vloekt: Anderlecht slikt koude douche op mercato'

RSC Anderlecht wil eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer presenteren. In afwachting daarvan zit de ...

284
284
Dé stunt van het WK?! Kaapverdië houdt Spanje in bedwang

Op dag vijf van het wereldkampioenschap is de grootste stunt tot dusver een feit. Vooraf werd een ...

68
68
Opstelling Duivels bekend! Garcia hakt knoop in defensie door

Het wachten is voorbij: de Rode Duivels beginnen eindelijk aan hun campagne op het WK. In Seattle ...

182
182
"Hele wereld weet het" - Egyptenaren vrezen vier Duivels

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

183
183
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

234
234
'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Club Brugge dreigt deze zomer een pak steunpilaren te verliezen, en dus is er op inkomend vlak werk ...

705
705
'KRC Genk vangt jackpot: Kompany laat kassa rinkelen'

Na een teleurstellend seizoen heeft KRC Genk heel wat werk aan de winkel. Op inkomend vlak plukten ...

288
288
'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

521
521
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

46
46
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

109
109
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

137
137
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

31
31
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

81
81
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

639
639

Meer sportnieuws